Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

Business kontakt

V každém Business Centru Citroën je vám k dispozici poradce, který se specializuje na prodej a správu firemních vozových parků. Odborné znalosti, zkušenosti a flexibilita - to jsou tři klíčové závazky Business Center, které jsou také zárukou volby nejlepšího řešení pro vaši firmu.

Naše zkušenosti jsou vám k službám:

  • při výběru firemních vozů
  • při rozhodování o způsobu financování
  • při poradenství se správou vozového parku
  • při optimalizaci TCO* vašeho vozového parku


* Total Cost of Ownership (celkové náklady na vlastnictví).


Fleetové oddělení C Automobil Import s.r.o.,
Hvězdova 1716/2b, Praha 4 Nusle, 140 78

Daniela Šmídová
manažer prodeje klíčovým zákazníkům
GSM: +420 724 429 566
daniela.smidova@p-automomobil-import.cz

Lukáš Hošek
manažer prodeje klíčovým zákazníkům
Tel.: +420 725 392 810
lukas.hosek@p-automomobil-import.cz

Evžen Souček, B2B Networks Manager
GSM: +420 724 356 894
Tel.: +420 224 835 624
evzen.soucek@p-automomobil-import.cz

Roman Stoklasa, B2B Networks Specialist
GSM: +420 724 270 114
Tel.: +420 244 118 890
roman.stoklasa@p-automomobil-import.cz


CITROËN Business Centra
Autocentrum Dojáček

Kolbenova 31/809

Praha 9

Marek Blumajer

281 864 734

blumajer@dojacek.cz

Martin Včelák

281 860 187

servis.kolbenova@dojacek.cz

Carling

Hviezdoslavova 51

Brno

Michal Herman

608 501 566

herman@carling.cz

Jaroslav Svoboda

515 900 900

servis@carling.cz

Brnocar

Palackého třída 155

Brno

Michael Krejsek

731 675 305

krejsek@brnocar.cz

Josef Rejtar

549 254 122

rejtar@brnocar.cz

Regina

Bratří Štefanů 495 

Hradec Králové

Martin Tarant

724 576 829

businesscenter@autoregina.cz

Jiří Velc

495 845 309

servis@regina.cz

C-Kodecar

Nad Porubkou 2355

Ostrava - Poruba

Jiří Karola

739 521 927

karola@kodecar.cz

Petr Hájek

739 521 930

hajek@kodecar.cz

Auto Babiš

Ondřejovská 700

Mnichovice

Tomáš Jetýlek

731 471 549

jetylekt@citroen-babis.cz

Vladimír Havlíček

731 657 556

servis@citroen-babis.cz

City Car

Rudolfovská 42

České Budějovice

Michal Kazda

777 737 142

businesscenter@citycar.cz

Bohuslav Hlásek

777 737 000

serviscb@citycar.cz

Auto Brejla

Vídeňská 19

Praha 4 Kunratice

Pavel Hrabal

602 494 922

hrabal@auto-brejla.cz

Jiří Lahodný

246 083 081

lahodny@auto-brejla.cz

Auto KP Plus

Doubská 525

Liberec

Jan Votruba

777 006 216

votruba@autokpplus.cz

Petr Pařízek

774 296 006

parizek@autokpplus.cz

Domanský

Zemědělská 195

Praha - Zdiby

Tomáš Vodička

778 709 760

tomas.vodicka@domansky.cz

Milan Němeček

775 757 312

milan.nemecek@domansky.cz

Top