Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

Přestavby užitkových vozů

Přestavby užitkových vozů

Řešení na míru pro vaše podnikání

Citroën přesně reaguje na specifické potřeby každého povolání.  

Díky partnerství s těmi nejlepšími přestavbáři vám nabízíme technické know-how, bezpečnost pro posádku a vysokou kvalitu navrhovaných řešení. Ať už podnikáte ve stavebnictví nebo rozvážíte potraviny, určitě si vyberete vůz, který vám bude ve všech směrech vyhovovat.

Všechny přestavěné vozy jsou vybaveny motory HDi, splňujícími normy Euro 5.

Mrazicí a chladicí řešení

Ve spolupráci s našimi akreditovanými přestavbáři, kteří se specializují na chladicí a mrazicí nástavby a vestavby, vám nabízíme širokou škálu řešení pro modely:

  •  Nemo,
  •  Berlingo,
  •  Jumpy,
  •  Jumper.

Chladírenské nebo mrazírenské úpravy maximálně vyhovují hygienickým, bezpečnostním a tepelným požadavkům. Umožňují udržovat stálou teplotu nad nulou i pod nulou, a to až do -20°C.

Pro přepravu různých nákladů má Citroën v nabídce celou řadu unikátních řešení. Mezi nejčastěji prováděné úpravy patří například:

  •  pevné valníkové nástavby se sklopnými bočnicemi,
  •  sklápěčkové nástavby výklopné vzad nebo do tří směrů,
  •  krycí konstrukce valníků + provedení plachet.


Všechny nástavby a přestavby jsou prováděny dle příslušných předpisů, což pro vás znamená naprostou záruku kvality.

Na podvozcích našich vozů (zejména modelu Jumper) zajistíme pro vaši společnost to nejvhodnější řešení v podobě skříňové nástavby pro převoz velkoobjemového nákladu. Hlavními výhodami těchto nástaveb jsou snadné nakládání, individualizovaná úprava a objem nákladového prostoru až 22,5 m3.

Četné varianty skříňových konstrukcí vyvinuté přesně pro potřeby vaší profese, velký výběr podvozků s jednoduchou nebo dvojitou kabinou a síť profesionálů v autorizovaných prodejnách Citroën budou jistě zárukou vaší spokojenosti. Jako doplněk ke skříňovým nástavbám jsme schopni zajistit např. dodatečné otvory, zvedací plošiny, vestavby uvnitř skříně nebo speciální podlahy.

Top