Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

Objevte svět značky Citroën

Citroën & Vy

Citroën & Vy, to jsou závazky pro Vaši větší pohodu: auto vrácené v čistém stavu, práce zdarma bez předchozího souhlasu, v případě nespokojenosti kontakt do 24 hodin…

Dědictví Citroën

Archivy, sbírky, staré modely od roku 1919... V muzeu značky Citroën udržují zaměstnanci Citroën Heritage dědictví značky.

Ekologie a udržitelný rozvoj

Jak Citroën vyvíjí způsoby jízdy, které méně ovlivňují životní prostředí a přitom jsou použitelné pro všechny, úsporné a snadno přístupné?

Výstavní prostory Citroën

V Paříži, Šanghaji nebo nebo v San Paulu vystavuje Citroën v unikátních prostorách, které zhodnocují vozy řady C nebo DS.

Koncepční vozy

GTbyCitroën, Cactus, Citroën Lacoste, Survolt, Tubik, Numéro 9… Tyto koncepční vozy jsou mnohem víc než pouhým stylovým cvičením, ztělesňují ambice a svět představ naší značky.

Racing

Znáte S. Loeba, Y. Mullera, Citroën DS3 WRC a C-Elysée WTCC? Seznamte se zde se zákulisím Citroën Racing, jeho týmy, jeho obchodem, jeho závodem v Satory.

Citroën doporučuje Total

Soutěžení, výzkum a vývoj, poprodejní servis… Od roku 1968 TOTAL a CITROËN spolupracují na základě exkluzivních dohod o partnerství.

Top