[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít
Zavřít

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít

Značka Citroën od roku 1919 prokazuje odvahu a orientaci na zákazníka, na člověka, a toto své zaměření nikdy během své historie nepopřela. Citroën, za kterým stojí téměř stoletý odkaz více než 300 modelů, z nichž některé navždy poznamenaly automobilové odvětví, je zapsán v srdci každého Francouze. A vy máte nyní možnost se do světa tohoto historického odkazu, který inicioval vizionářský génius André Citroën, ponořit.

597x400_2colonnes_mixtes_portrait.jpg

INTERAKTIVNÍ MUZEUM ZNAČKY

Jste připraveni cestovat v čase? 

Na webových stránkách muzea Citroën Origins si můžete prohlédnout více než 50 legendárních modelů, které jsou součástí historického dědictví značky, můžete si je zobrazit v pohledu 360°, a to jak zvenku, tak zevnitř. Od dobových modelů, jako je Citroën Type A, přes naše závodní a koncepční vozy po modely, díky nimž je značka známá dnes. Najdete zde všechny slavné vozy, které psaly historii značky Citroën a ukazují, jaká bude její budoucnost.

VŠE O HISTORII ZNAČKY CITROËN

Seznamte se s téměř stoletou historií značky Citroën: s důležitými daty a průmyslovými milníky, vozy, které vytvářely historii a slavnými reklamními kampaněmi, které se zapsaly do srdcí lidí.


Lidí, kteří vždy byli a vždy budou nejlepším zdrojem inspirace značky a díky nimž je historie značky Citroën vždy odrazem své epochy.
visuel_histoire.jpg

MUZEUM CONSERVATOIRE CITROËN

.

Citroën vybudoval od roku 1919 do dnešní doby jedinečné automobilové dědictví, které se zachovalo v muzeu Conservatoire v Aulnay-sous-Bois, jež hostí jednu z největších sbírek automobilů na světě, kterou tvoří více než 400 historických modelů.


Nesmíme rovněž zapomínat na archivy výrobních a obchodních dokumentů, které zachycují historii této legendární značky.

 

Gif-Animé.gif
Top