Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít
GTbyCITROËN

Koncept GTbyCITROËN

GTBYCITROËN

NA HRANICÍCH VIRTUÁLNÍHO SVĚTA

S rysy stylové repliky vozidla vzešlého z digitálního světa je GTbyCitroën, představující zcela nové pojetí velkého cestovního vozu, plodem partnertsví  mezi Citroënem a Polyphony, tvůrcem simulačních her řízení automobilu Gran Turismo 5.

SILNÝ KONCEPČNÍ VŮZ

GTbyCitroën - Silný Koncepční vůz

GTbyCitroën má energickou siluetu s plynulými a až ad extremum napjatými liniemi. Jeho velice čisté boční strany, v horní části se žebrovím, a perleťový odstín karoserie jen podporují dojem silného vozu.

ENERGICKY PŮSOBÍCÍ PŘEDEK

Přední strana působí jednotně zejména díky:

  • rozšířeným vzduchovým otvorům 
  • horozontálním reflektorům vybaveným modrými LED.

Uhlíková zpětná zrcátka na výrazně tvarovaných držácích svým umístěním jako by lépe rozrážela vzduch a zvyšovala stabilitu GTbyCitroënu na vozovce.

ELEGANTNÍ SILUETA

Velkoplošné čelní sklo se bez přerušení linie napojuje na střechu a mimořádně dlouhý pohyblivý spoiler vzadu. Mimořádná plynulost linií, která je výsledkem, budí dojem, že vůz je v neustálém pohybu. Vše v něm vyjadřuje dynamičnost a neustálý pohyb.

OPTIMALIZOVANÝ AERODYNAMICKÝ TVAR

Nevšení požitek z jízdy

Koncepční vůz GTbyCitroën - Nevšení zážitky

Zvláštní pozornost byla věnována aerodynamičnosti tvaru a plynulosti linií, tedy silným stránkám Citroënu, a to s cílem přispět ke zlepšení jízdních vlastností a k požitku z jízdy, jaký nemá sobě rovna.

Sportovní duch

Koncepční vůz GTbyCitroën - Sportovní duch

Díky svým zaměrně plynulým liniím, originální architektuře a využití souhry nejlepších příslibů technologie budoucnosti k zajištění ekologické šetrnosti GTbyCitroën dokonale ztělesňuje sportovního ducha celé naší značky.

Novátorské vybavení

Koncepční vůz GTbyCitroën - Novátorská výbava

GTbyCitroën má novátorské vybavení jako přívody vzduchu vpředu, ploché dno pod karoserií, pohyblivý zadní spoiler či zadní rozvaděč vzduchu. Všechny tyto inovace přispívají ke snížení vztlaku, zvyšují stabilitu vozu na vozovce, ale zejména snižují aerodynamický odpor.

KABINA S CHARAKTEREM

Design interiéru zdůrazňuje dynamickou a silnou povahu GTbyCitroënu.

Jemnost i dynamičnost

Koncepční vůz GTbyCitroën - Jemnost a dynamičnost

Kabina určená pro pilota a spolujezdce promyšleně spojuje hojnost ušlechtilých a propracovaných materiálů s kokpitem, kladoucím důraz spíše na mechanické vlastnosti, aby tak připomněl svět automobilového sportu.

Nevšední požitek z jízdy

Koncepční vůz GTbyCitroën - Nevšední požitek z jízdy

Řidič a spolujezdec mají k dispozici dvě závodní sedadla, čalouněná a pokrytá tmavou kůží, jež jim zaručují zcela nevšední dojmy z jízdy. Sportovní charakter kabiny ještě zdůrazňují panely dveří a podlahy, rovněž potažené kůží a zdobené prošíváním.

MAXIMÁLNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Systém zobrazování informací je umístěn ve výši hlavy pilota. Pilotův pohled tak není rozptýlen, což značně přispívá k jeho bezpečnosti, neboť může přímo odečítat a kontrolovat údaje, aniž by se musel dívat jinam.

Top