Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít
LACOSTE

Koncept LACOSTE

CITROËN LACOSTE

SPONTÁNNÍ, UVOLNĚNÝ, RAFINOVANÝ

Čistý, jednoduchý a uvolněný, ale přitom také sofistikovaný - koncepční vůz Citroën Lacoste znamená nový milník v definování vozidla zítřka: vozidlo, které chce skoncovat s diktátem "stále víc", který občas řádí ve světě automobilů.

DEUX NOMS, UNE VISION

Dvě jména, Citroën a Lacoste, jedna společná vize: pěstovat odvahu, kreativitu a optimismus.
Résolument Citroën, tout en étant typiquement Lacoste, positionné au carrefour du monde automobile et de celui de la mode et du sport, ce concept-car n’a de cesse de multiplier les clins d’œil à ces différents univers.

Morfologie

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Morfologie

Tento vůz, šik ve své střízlivosti. elegantní ve své uvolněnosti, se vyznačuje pro sportovní vůz neobvyklou morfologií: vysokým obrysem karoserie, vypouklými a tvarovanými blatníky, minimálním převisem, koly ve čtyřech rozích a ráfky kol připomínajícími golfové míčky.

Otevřenost

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Otevřenost

Jeho velmi otevřená fyzická stránka přitahuje pozornost a slibuje jasně upřednostňovat požitek z jízdy, ale zároveň nepouštět ze zřetele vynalézavost a eleganci. 

Zesílená realita

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Zesílená realita

Vůz svým způsobem zdůrazňuje koncepci zesílené reality, v jejímž rámci vnímání světa nabývá nové ostrosti, jako bychom ji pozorovali zbystřenými smysly.

ODPOVÍDAJÍCÍ VÝKONY

U koncepčního vozu Citroën Lacoste není k velkým smyslovým vjemům zapotřebí velký obsah válců.
Vůz totiž zvolil pružný, hospodárný a ekologický tříválcový benzinový motor o výkonu adekvátním pro pohon vozu tohoto modelu.
Tento motor dokonale odpovídá logice vozu, jenž chce především zajistit nezbytné, jakým je Citroën Lacoste.

EKOLOGICKY ŠETRNÁ KONCEPCE

Přestože je vůz díky svému motoru k životnímu prostředí šetrný, k volbě koncepce měl prostoru dost.
Ačkoli je model vybaven pneumatikami velkých rozměrů, působí dojmem, že se s přírodou spíše "snoubí", než že by ji chtěl překonat.
Tento přístup opravňuje k dojmu, že si řidič s řízením spíše pohrává, aby se lépe bavil.

HRAVÝ A VELKORYSDÝ INTERIÉR

Aby rozvinul svůj hravý, jednoduchý a elegantní ráz, dává interiér přednost dobře viditelným barvám, jako je bílá nebo velice tmavě modrá, zdůrazněná několika skvrnami velice živé žluté.

Přístup

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Přístup

Nastoupit do vozu jde velice snadno. Vepředu totiž nejsou dveře, ale široký výřez ladící s celkovým stylem vozu. 

Přihrádky

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Přihrádky

K usnadnění života ve voze je k dispozici celá řada přihrádek. Ty jsou diskrétně schovány pod konci palubní desky a v obou sedačkách. Ty jsou ostatně potaženy prošívanou bílou bavlnou, jež jasně připomíná polokošile, ikonu značky Lacoste.

KREATIVNÍ TECHNOLOGIE

Střecha ve tvaru "T"

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Střecha tvaru

Koncepční vůz Citroën Lacoste nemá pevnou střechu, ale strukturu ve tvaru « T ». Ta výrazně ousnadňuje nastupování, neboť toto « T » obsahuje šikovné zařízení, samonafukovací střechu podle potřeb cestujících.

Palubní deska

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Palubní deska

Plocha palubní desky se stává obrazovkou s naddimenzovanými pixely určenými k zobrazování informací nezbytných k řízení vozu. Za zdánlivě naivním vzhledem se skrývá použití těch nejmodernějších technologií. 

Světla

Koncepční vůz Citroën Lacoste - Světla

Světla jsou pod námořnickou modří karosérie vozu ukryta natolik diskrétně, že zhasnutá nejsou ani vidět. To umožňuje rozehrát osvětlení přímo pohádkovým způsobem.

Top