[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít
Zavřít
REVOLTE

Koncept REVOLTE


REVOLTE

S OSOBITÝM KOUZLEM, NEZÁVISLÝ A NEDOČKAVÝ VYRAZIT

Ulraelegantní malý koncepční vúz Revolte určený pro městský provoz volí poněkud opovážlivý luxus a nebývale živou dynamičnost, ale ale i smělé vykročení do budoucnosti, kterou předznamenává jeho dobíjecí hybridní pohon.

DĚDICTVÍ NEZÁVISLOSTI

Koncepční vůz Citroën Revolte - Rebelující dědictví

Veškerá modernost Revolte je vyjádřena provokativním stylem inspirovaným jedním z nejslavnějších předchůdců: 2 CV. Již od přirozenosti kacířská, Revolte zpochybňuje všechny zákonitosti 2 CV a systematicky obrací naruby hodnoty, které jsou u původu mýtu.

DYNAMICKÁ SILUETA

Energické linie, redukované rozměry, sošné tvary… Revolte překračuje navyklé zákonitosti luxusu, jak si ho obvykle představujeme, a nabízí ve své třídě vysoko mířící současnou siluetu.
Díky velice redukovaným rozměrům Revolte upřednostňuje bezpochyby živost a nedočkavou činorodost.
Basse et bien campée sur ses quatre roues, REVOLTE semble décidée à s’affranchir de toutes les contraintes de la circulation en ville.

ODVÁŽNÝ STYL

Styl koncepčního vozu Revolte se dovolává vzorů velice vzdálených tomu, co si obvykle spojujeme se světem automobilu.
Výraznými podběhy kol stejně jako zakulacenou kapotou a svými jakoby vytesanými bočními stranami Revolte odhaluje obrysy silného vozu připraveného ke skoku.
Sa robe, quant à elle, sort des codes traditionnels du luxe et se pare d’un violet intense et lumineux.

LUXUSNÍ INTERIÉR

Třímístná lounge

Koncepční vůz Citroën Revolte - Třímístná lounge

Revolte využívá architekturu, jaká u tohoto typu vozidla nebyla dosud nikdy využita, a uvádí na scénu tvary stejně neznámé jako charakteristické.
Odvažuje se nabídnout interiér ze tří míst (pojatý jako nějaký salon) s prostorností, která si nezadá s vybavením běžného interiéru.

Pohovka

Koncepční vůz Citroën Revolte - Pohovka

Hlavním prvkem interiéru je pohovka empirového typu, přesto však moderního vzhledu, jejíž plynulé tvary vyplňují celý zadní prostor i místo, které je obvykle vyhrazeno spolujezdci. Právě na tomto místě si cestující vzadu může natáhnout nohy a připadat si jako v útulném a pohodlném prostředí.

ODVÁŽNÉ BARVY A MATERIÁLY

Přístup do vozu usnadňuje u Revolte otvírání předních a zadních dveří od sebe, za nimiž vidíme mnohobarevný vnitřní prostor připomínající paletu na líčení, a v něm zejména:

  • působivou černou kůži
  • silnou vrstvu karmínově červeného sametu
  • jiskřivý hliník

Sbohem, klasické materiály a konvenční barvy. Prostředí interiéru REVOLTE je záměrně odvážné, ale zároveň nepřestává být luxusní.

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

Přístup REVOLTE k inovacím je stejně odvážný jako její přístup k luxusu.

Dotyková obrazovka

Koncepční vůz Citroën Revolte - Dotyková obrazovka

Dotyková obrazovka na palubě je obklopena svazkem krystalů. Tyto intenzivní červené krystaly, práce hodná zlatníka, doslova promítají obrazovku do interiéru… a zároveň reckylují vzduch.

Zadní sedadlo

Koncepční vůz Citroën Revolte - Zadní sedadlo

Zadní sedadlo, elegantní a šik, není jen brilantní ukázkou stylu, neboť ukrývá zároveň elektrické baterie Revolte.

Střecha

Koncepční vůz Citroën Revolte - Střecha

Střecha je pokryta votovoltaickými články dodávajícími energii prvkům zajišťujícím pohodlí na palubě, a to i když vůz stojí, takže není třeba čerpat ze zdrojů elektrických baterií.

Vypouklý kryt

Koncepční vůz Citroën Revolte - Vypouklý průsvitný kryt

Na přední straně upoutá pozornost vypouklý skleněný kryt stínící a zároveň zdůrazňující linie chladiče. Kryt má průsvitné dno se zadním nasvícením, jež dávají nebývale vyniknout ozdobným emblémům značky.

,MODERNÍ A AKTIVNÍ

Revolte je moderní a sofistikovaná i pokud jde o motory, vyznačuje se dobíjecí hybridní trakcí, jež má tyto prvky a charakteristiky:

  • tradiční tepelný motor o malém objemu spojený s elektrickým motorem, přičemž oba jsou schopné zajistit jízdu 
  • schopnost jezdit v režimu ZEV (Zero Emission Vehicule), tedy jen na elektrický motor a bez emisí CO2
  • možnost dobíjet baterie, které napájejí elektrický motor.
Top