Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

Baby DS: velvyslanec DS Connect

Baby DS je nejnovější model řady DS. Jde o zmenšený model nové DS 5 v měřítku 1:3, který vyrobily týmy designového centra značky. Tento monopost o délce 137 cm v odstínu modrá Encre kombinuje stejně jako jeho větší bratr avantgardní styl a technologie, kvalitní materiály a eleganci.

Při pohledu zvenku upoutá maska chladiče DS Wings se štíhlou chromovanou „šavlí“ sahající od světlometů po přední okna. Na zpětných zrcátcích se objevuje rastr DS. Uvnitř najdeme hlinkové ozdobné prvky, dvoubarevné sedadlo ze semianilínové kůže v provedení Bracelet a volant potažený kůží s ručním prošitím.

Baby DS je vybaven elektromotorem, lze ho řídit běžným způsobem nebo ovládat pomocí dálkového ovladače. Jeho úkolem je objevovat se v reklamních spotech a propagovat tak nabídku služeb mobilního připojení DS Connect.  

První film s modelem Baby DS je aktuálně promítán na stánku DS na frankfurtském autosalonu, vy jej můžete shlédnout zde.

Top