Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

Unikátní road show značky DS

Podpořit povědomí o značce DS a vyvolat zájem o vozy DS, to si klade za cíl již čtvrtý ročník DS TOUR. Tato exkluzivní příležitost otestovat kompletní modelovou řadu DS odstartuje ve středu 18. května v Praze 9, 0C Letňany. A pokračovat bude až do začátku června v dalších 8 místech České republiky.

Čtvrtý ročník DS TOUR je unikátní v tom, že se během ní v premiéře návštěvníci seznámí s novým luxusním hatchbackem DS 3. S vozem DS 3 jsou často spojována slova jako „ikona“, „jedinečný výrobek“, „auto, které poznamenalo svou dobu“… Tato slova chvály jsou výsledkem nabídky osobních úprav na míru, která je pro tento model typická. Tyto úpravy umožňuje velký výběr odstínů karoserie a střechy (v současné době 78 možných kombinací) a pravidelné limitované edice. Nově se v tomto voze objevuje motorizace 1.2 PureTech 110 spřažená s automatickou převodovkou EAT6. K zapůjčení bude i verze DS 3 Cabriolet v novém módním odstínu karoserie Žlutá Pegasse.

Kromě této novinky se bude možno svézt i novým vozem DS 4 Crossback s úsporným motorem  BlueHDi o výkonu 180 k a s automatickou převodovkou. Pro zájemce je připravena i vlajková loď značky DS a to DS 5 Hybrid4, verze kombinující dieselový motor s elektrickým pohonem. Veřejnost jistě okouzlí její avantgardní styl – zejména propracovaná vertikální maska chladiče, její elegance a péče o detail a její „Hi-tech“ technologie, jako světlomety s technologií DS LED Vision a místo řidiče ve stylu kokpitu s dotykovým sedmipalcovým displejem.
Chutné občerstvení a možnost pořídit si za symbolickou cenu památeční tričko DS Tour a model některého z vozů DS doplní celý testovací den.

K účasti na DS TOUR a možnosti otestovat si všechny vozy vede jednoduchá cesta: stačí se zaregistrovat na www.dstour.cz

Top