Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

PROHLÉDNĚTE SI NOVÝ CITROËN C-ÉLYSÉE

Citroën C-Elysée má od uvedení na trh na konci roku 2012 na kontě již více než 400 000 prodaných kusů a 3 tituly v Poháru konstruktérů FIA WTCC. A tento úspěch nekončí, protože Citroën dnes odhaluje Nový Citroën C-Elysée, který se na trh dostane v prvním čtvrtletí roku 2017.

Design, komfort, elegance, technologie... Seznamte se s hatchbackem nové generace značky Citroën.

PROHLÉDNĚTE SI VŮZ VE VIDEU

Citroën C-Elysée prošel elegatní proměnou! Hatchback získal nový švih, maska chladiče posiluje jeho majestátní vzhled a inovativní světelný podpis. V nabídce jsou dva nové moderní a osvěžující odstíny karoserie: Lazuli Blue a ocelově šedá Steel Grey.

NOVÁ NABÍDKA 16'' KOL

Eleganci, dynamiku a moderní vzhled vozu Nový Citroën C-Elysée posilují i nové ozdobné kryty 3D a litá 16’’ kola s diamantovým výbrusem San Diego.
1500x646_2.jpg

PÉČE O DETAIL

ELEGANCE HATCHBACKU

1500x646_1.jpg

Přední maska vozu Nový Citroën C-Elysée byla rozšířena pro lepší aerodynamiku a jízdní stabilitu. Nový světelný podpis s LED diodami zabudovanými nad světlomety dodávají vozu majestátní eleganci.

SVĚTELNÝ PODPIS

1500x646_4.jpg

Nová světla s 3D efektem přispívají k modernějšímu vzhledu vozu, jeho světelný podpis je nyní stejný u všech modelů značky Citroën.

597x597_1.jpg

VÍTEJTE NA PALUBĚNový Citroën C-Elysée nabízí do nejmenšího detailu propracovaný interiér. Centrální jednobarevný panel (autorádio) ladí s odstínem „Sunsilver mat“ lišty palubní desky a podtrhuje vzhled nového dotykového displeje 7''. Všechny materiály byly zvoleny pro svou eleganci, robustnost a velmi snadnou údržbu.

Design kabiny podtrhuje i vzhled budíků a bílé displeje.

Nový Citroën C-Elysée roněž využívá veškeré zkušenosti značky v oblasti komfortu a užitečných technologií určených pro celou posádku.

INOVACE, KOMFORT A BEZPEČNOST

PLNĚ VYBAVENÝ

Dotykový displej

Zpětná parkovací kamera

Ve voze Nový Citroën C-Elysée jsou všechny ovladače audio systému a navigace soustředěny na dosah ruky řidiče. Je to díky novému dotykovému displeji 7'' poslední generace, který nabízí zejména následující technologie:


• NAVIGAČNÍ SYSTÉM s mobilním připojením v reálném čase, díky němuž se vyhnete dopravním zácpám a máte k dispozici lepší zobrazení map pro snazší navádění.

• MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®) umožňující zobrazit aplikace a soubory z mobilního telefonu přímo na dotykovém displeji.

• HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ  (vestavěné nebo přes telefon) pro hlasové ovládání funkcí vozu.

• TELEFON s technologií Bluetooth (přístup k telefonnímu seznamu a přijímání druhého příchozího hovoru).

• RADIO AM / FM se 4 reproduktory, s ovladači pod volantem (bez CD přehrávače) a možností poslouchat hudbu uloženou v telefonu.

Zpětná parkovací kamera promítá po zařazení zpátečky na dotykovém displeji 7’'. Získáte tak lepší výhled, která navíc usnadňují barevné čáry, které vymezují vzdálenost vozu od případné překážky, takže je manévrování snazší a nemusíte se bát!

Motorisations DIESEL BlueHDI & ESSENCE PureTech 82Nouvelle CITROËN C-ELYSÉE est équipée d’une gamme de motorisations performantes et sobres. En essence, elle propose le moteur PureTech 82 (disponible en boîte manuelle ou ETG), ou le VTi 115 (disponible avec la boîte manuelle ou la boite automatique de dernière génération 6 vitesses EAT6). Côté Diesel, C-ELYSÉE est disponible en HDi 92 et BlueHDi 100.
1500x646.jpg
Top