Zavřít
Zavřít
Zavřít

Citroën C-Elysée má od uvedení na trh na konci roku 2012 na kontě již více než 400 000 prodaných kusů a 3 tituly v Poháru konstruktérů FIA WTCC. A tento úspěch nekončí, protože Citroën dnes odhaluje Nový Citroën C-Elysée, který se na trh dostane v prvním čtvrtletí roku 2017.

Design, komfort, elegance, technologie... Seznamte se s hatchbackem nové generace značky Citroën.

PROHLÉDNĚTE SI NOVÝ CITROËN C-ELYSÉE

Citroën C-Elysée prošel elegatní proměnou! Hatchback získal nový švih, maska chladiče posiluje jeho majestátní vzhled a inovativní světelný podpis. V nabídce jsou dva nové moderní a osvěžující odstíny karoserie: Lazuli Blue a ocelově šedá Steel Grey.

NOVÁ NABÍDKA 16" KOL

Eleganci, dynamiku a moderní vzhled vozu Nový Citroën C-Elysée posilují i nové ozdobné kryty 3D a litá 16" kola s diamantovým výbrusem San Diego.
1500x646_2.jpg

PÉČE O DETAIL

ELEGANCE HATCHBACKU

1500x646_1.jpg

Přední maska vozu Nový Citroën C-Elysée byla rozšířena pro lepší aerodynamiku a jízdní stabilitu. Nový světelný podpis s LED diodami zabudovanými nad světlomety dodávají vozu majestátní eleganci.

SVĚTELNÝ PODPIS

1500x646_4.jpg

Nová světla s 3D efektem přispívají k modernějšímu vzhledu vozu, jeho světelný podpis je nyní stejný u všech modelů značky Citroën.

597x597_1.jpg

VÍTEJTE NA PALUBĚNový Citroën C-Elysée nabízí do nejmenšího detailu propracovaný interiér. Centrální jednobarevný panel (autorádio) ladí s odstínem „Sunsilver mat“ lišty palubní desky a podtrhuje vzhled nového dotykového displeje 7''. Všechny materiály byly zvoleny pro svou eleganci, robustnost a velmi snadnou údržbu.

Design kabiny podtrhuje i vzhled budíků a bílé displeje.

Nový Citroën C-Elysée roněž využívá veškeré zkušenosti značky v oblasti komfortu a užitečných technologií určených pro celou posádku.

INOVACE, KOMFORT A BEZPEČNOST

PLNĚ VYBAVENÝ

Dotykový displej

Zpětná parkovací kamera

Ve voze Nový Citroën C-Elysée jsou všechny ovladače audio systému a navigace soustředěny na dosah ruky řidiče. Je to díky novému dotykovému displeji 7'' poslední generace, který nabízí zejména následující technologie*

Navigační systém s mobilním připojením v reálném čase, díky němuž se vyhnete dopravním zácpám a máte k dispozici lepší zobrazení map pro snazší navádění.

Mirror Screen (Apple CarPlayTM + MirrorLink®) umožňující zobrazit aplikace a soubory z mobilního telefonu přímo na dotykovém displeji.

Hlasové ovládání (vestavěné nebo přes telefon) pro hlasové ovládání funkcí vozu.

Telefon s technologií Bluetooth (přístup k telefonnímu seznamu a přijímání druhého příchozího hovoru).

Radio FM / AM se 4 reproduktory, s ovladači pod volantem (bez CD přehrávače) a možností poslouchat hudbu uloženou v telefonu.


* některé telematické a komunikační systémy nemusí být v závislosti na lokalitě k dispozici

Zpětná parkovací kamera promítá po zařazení zpátečky na dotykovém 7" displeji 7 dění za vozem. Získáte tak lepší výhled, který navíc usnadňují barevné čáry, které vymezují vzdálenost vozu od případné překážky, takže je manévrování snazší a nemusíte se bát!

Dieselové motory BlueHDi & benzínové motory PureTech 82

Nový Citroën C-Elysée je vybaven celou řadou výkonných a úsporných motorů. V benzínové verzi jde o motor PureTech 82 (s manuální převodovkou nebo převodovkou ETG) nebo VTi 115 (s manuální nebo automatickou 6stupňovou převodovkou poslední generace EAT6). U naftových motorů jde o motory HDi 92 a BlueHDi 100.

Informace o dostupnosti motorů jsou pouze informativní.

Top