[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít

Citroën spouští v roce 2017 bezprecedentní ofenzívu SUV a představuje dva nové vozy. Po modelu C5 Aircross, který byl představen na šanghajském autosalonu, je to nyní Citroën C3 Aircross! Toto druhé kompaktnější SUV se na evropském trhu objeví na podzim 2017.

PROHLÉDNĚTE SI HO VE FILMU

Nový Citroën C3 Aircross, který se inspiroval od koncepčního vozu C-Aircross, jenž byl představen počátkem roku 2017, je dalším krokem v ofenzívě značky v oblasti SUV a zcela přirozeně dává na odiv svou odlišnost: jedinečný styl kombinující robustnost a originalitu je zcela v souladu s DNA značky Citroën a základními rysy SUV. Sledujte video.

 

 

597x500_SUV_Nouvelle_Génération_C3_Aircross-flou

SUV NOVÉ GENERACE

Citroën C3 Aircross se ve světě SUV odlišuje svým výrazným, originálním a čerstvým vzhledem.

V jeho stylu se snoubí robustnost a ochrana, vůz nabízí vysokou kapotu zvýrazněnou chromovanými lištami ve tvaru stylizovaných šípů, do nichž je zabudován světelný podpis využívající LED diody.

Zadní postranní okénka, která se objevila již v koncepčním voze C-Aircross, jsou z polykarbonátu a je do nich zabudovaná barevná fólie vytvářející výrazný grafický kontrast vůči zadnímu sloupku. Na palubě tohoto SUV nové generace vás čeká originální vysoko posazené místo řidiče.

V POHODĚ NA VŠECH TYPECH TERÉNU: GRIP CONTROL SE SYSTÉMEM HILL ASSIST DESCENT

747x322_Grip_Control_C3_Aircross-flou

S tímto SUV ovládnete silnici! Díky vyšší světlé výšce, velkým kolům a funkci Grip Control a systému Hill Assist Descent se můžete vydat do jakéhokoliv terénu.

Citroën C3 Aircross tak může upravit pohyblivost předních kol podle typu terénu a udržet  si zvolenou rychlost i při prudkém klesání na strmém svahu.

MRŠTNÝ VE MĚSTĚ DÍKY SYSTÉMU PARK ASSIST A REŽIMU TOP REAR VISION

747x322_Agilite_C3_Aircross-flou

Citroën C3 Aircross se cítí dobře ve městě i mimo něj a dokáže vám zjednodušit každodenní život. Ve městě vám technologie Park Assist usnadní parkovací manévry.

Zpětná parkovací kamera s režimem Top Rear Vision přenáší na 7" dotykový displej pohled na prostor za vozem v úhlu 180°.

 

 

PROSTORNÝ & VELMI MODULÁRNÍ

Důmyslný vysoký tvar vozu Citroën C3 Aircross mu zajišťuje nejlepší prostornost ve své kategorii a mimořádný komfort: 5 sedadel s velkým prostorem pro nohy i nad hlavou.

Zavazadlový prostor nabízí vynikající objem 410 l, který lze díky zadní lavici dělené v poměru 2/3 - 1/3 zvětšit na 520 l.

Modularitu doplňuje možnost sklopení předního sedadla spolujezdce, díky čemuž se do vozu vejde náklad o délce 240 cm.
1500x646_Habitabilité_C3_Aircross_flou

ROBUSTNÍ OCHRANNÝ DESIGN

Nový Citroën C3 Aircross nabízí díky své propracované krátké a vysoké kapotě originální postoj. Vyzařuje z něj robustnost, vůz upoutá předním i zadním světelným podpisem, a přitom díky horizontální vyváženosti a prostornými tvary nepůsobí nijak agresivně.

SUV přebírá grafický dvouúrovňový světelný podpis značky Citroën. Světla podtrhují vzhled přední části vozu a odrážejí identitu nových modelů značky.

Vzadu zdůrazňují výrazná „ramena“ vozu C3 Aircross šířku a propracovaný charakter SUV. Zadní světla s 3D efektem připomínají sounáležitost s novou C3 a koncepčním vozem C-Aircross.

Nový Citroën C3 Aircross je jako pravé SUV na boku na úrovni podběhů kol opatřen širšími blatníky a černými prahovými lištami, které ho chrání před drobnými nárazy.

Combinaisons_C3_Aircross-flou

90 KOMBINACÍ:
NEBOJTE SE BAREV!

Citroën C3 Aircross, který nabízí 8 odstínů karoserie, 4 odstíny střechy a 4 balíčky Packs Color, si můžete upravit podle vlastního vkusu. K dispozici je 90 barevných kombinací. Nic nebylo ponecháno náhodě, personalizace je promyšlena do posledního detailu: zadní postranní okénka vytvářející efekt žaluzií a střešní nosiče přidávají další barevné prvky ke krytům zpětných zrcátek, lištám světlometů a středům kol.

Úpravy na míru nabízí i kabina, kde je na výběr 5 rozdílných stylů. K dispozici je 5 stylů: standardní, Metropolitan Grey, Urban Red, Hype Mistral a Hype Colorado: každý z nich má své vlastní charakteristické rysy, podobné světu módy nebo nábytkářství. Můžete se tak podle vlastní chuti uchýlit ke klasickým odstínům nebo kontrasty změkčit. Na výběr je rovněž několik typů kol, v nabídce je kolekce stylizovaných 16" disků nebo 16" a 17" litá kola s diamantovým výbrusem.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

Nový Citroën C3 Aircross, který je věrný DNA značky a programu Citroën Advanced Comfort®, využívá veškeré know-how značky a   řidiči i posádce poskytuje optimální komfort cestování.

Cílem je, aby každá cesta v C3 Aircross byla co nejpříjemnější. Vůz odfiltrovává veškeré nerovnosti a posádka se v těm cítí jako v bavlnce. Příkladný komfort vozu C3 Aircross je vidět v:

  • komfortních sedadlech, která jsou široká a velkorysá
  • komfortním odpružení ve všech jízdních podmínkách, které je pro Citroën typické
  • komfortní izolaci, s dokonale propracovanou akustikou.

PANORAMATICKÉ OTEVÍRATELNÉ STŘEŠNÍ OKNO

Kabina je díky velkému střešnímu oknu (délka vnitřního prosklení je téměř 1 metr) s širokým rozevřením výjimečně prosvětlená a vzdušná, což vytváří pocit pohody, ať už je střecha otevřená, nebo zavřená.

Každá cesta znamená zážitek sama o sobě.

Dvěma elektrickými tlačítky můžete střešní okno intuitivně otevřít či zavřít  nebo nastavit polohu sluneční clony a nastavit si tak úroveň světla uvnitř kabiny podle přání.

UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

Barevný head-up displej

747x322_Affichage_Tete_Haute_C3_Aircross-flou

S barevným head-up displejem budete mít základní informace o jízdě vždy snadno na očích aniž byste museli ztratit pohled na vozovku před vámi. Nyní jsou na sklopném displeji informace nově zobrazovány barevně.

Bezdrátové nabíjení telefonu

747x322_Recharge_Sans_Fil_C3_Aircross-flou

Citroën C3 Aircross nabízí intuitivní možnosti konektivity. Ve vyhrazeném místě ve středové konzoli lze bezdrátově nabíjet telefon (přístroje vybavené možností indukčního nabíjení). Kompatibilní aplikace ve vašem smartphonu lze samozřejmě ovládat skrze 7" dotykový displej s funkcí Mirror Screen a nechybí ani podpora Apple CarPlayTM či Android Auto.

12 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

BEZPEČÍ A KLID

PARK ASSIST

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

ACTIVE SAFETY BRAKE

1500x500_ADAS-flou

Nový C3 Aircross shromažďuje intuitivní ovládání technologií pro klid a bezpečnost při jízdě na středu palubní desky v dotykovém displeji, za kterým se skrývá taktéž spoustu prvků přispívajících k pomoci a bezpečnosti při jízdě.

Citroën C3 Aircross se cítí v pohodě ve městě i na silnici a je praktický pro každodenní život a díky zpětné parkovací kameře a čidlům umožňuje snadné zaparkování. Technologie Park  Assist usnadňuje podélné parkování  i parkování do řady nebo šikmé parkování.

Rozpoznávání dopravních značek a rychlostních doporučení umožňuje vašemu SUV nastavení rychlosti na základě informací, které snímač vozu zachytí. Aktuální rychlostní limit je samozřejmě průběžně aktualizován a zobrazován.

Tato funkce podporuje automatické přepínání dálkových světel v závislosti na provozu, pokud vůz detekuje jiná vozidla. Noční jízda je bezpečnější a umožňuje zaměřit se především na řízení.

1500x500_C3_Aircross_Active_Safety_Brake-flou

Multifunkční kamera v horní části čelního skla detekuje překážky, jako například vozidla jedoucí ve stejném směru, která zpomalují, nebo stojí. V tomto případě vůz může zpomalit na 5 km/h z rychlosti 85 km/h.

Senzor aktivuje brzdy automaticky, pokud je detekováno riziko kolize.

KONEKTIVITA & INTUITIVITA

MIRROR SCREEN

747x322_Mirror_Screen_C3_Aircross-flou

Funkce Mirror Screen s technologiemi Android Auto, Apple Car Play ™ a MirrorLink® vám umožní bezpečně využívat multimediálního obsahu a aplikací vašeho smartphonu, které duplikujete na 7palcový dotykový displej a můžete je snadno používat.

CONNECT NAV

747x322_Connect_Nav_C3_Aircross-flou

Tato navigace nové generace disponuje mapovými podklady TomTom, které jsou pravidelně aktualizovány.

CITROËN CONNECT BOX

747x322_Connect_Box_C3_Aircross-flou

Tato služba (nebo tísňové volání) vás spojí se specializovanou asistenční platformou umožňující zavolat odbornou pomoc v případě poruchy nebo nehody.

5 VÝKONNÝCH MOTORŮ

Široká škála výkonných a úsporných motorů nové generace kombinuje moderní technologie s příslibem, že se můžete vydat na daleké cesty. Toto SUV je k dispozici s benzínovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi.

Automatická převodovka EAT6 spojená se systémem Stop & Start je k dispozici s benzínovým motorem PureTech, dieselový motor BlueHDi 120 je dodáván s 6-ti stupňovou manuální převodovkou.
1500x646_Moteurs_C3_Aircross_Flou
Top