[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít

Citroën představuje nový kompaktní hatchback, Nový C4 Cactus. Model C4 Cactus prošel výrazným faceliftem, drží se principů svého segmentu z hlediska technologií a motorů, ale odlišuje se svým jedinečným charakterem a komfortem.
Nový C4 Cactus, vybavený novým odpružením podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™ a sedadly Advanced Comfort, je nesmírně komfortní hatchback, který se na trhu objeví v prvním čtvrtletí roku 2018.

OBJEVTE NOVÝ C4 CACTUS VE VIDEU

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

DESIGN EXTERIÉRU

Nový Citroën C4 Cactus přináší do segmentu kompaktních hatchbacků závan svěžesti a originality. Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují čistý jednolitý tvar karoserie. Patří mezi ně prvky Airbump® ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem. Nový C4 Cactus nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům Pack Color, které zahrnují elegantní barevné prvky.


*V závislosti na dané verzi

Jedinečný charakter a unikátní design

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Má novou širší přední masku s LED světly pro denní svícení, které navazují na stylizované šípy tvořící logo značky a jsou protažené přes celou šířku vozu, elegantní světlomety podtrhují lesklé černé lišty a nárazník v barvě karoserie s bočními mřížkami sání pro větší dynamiku.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

V zadní části upoutá elegantní a hladké víko zavazadlového prostoru v barvě karoserie s novými zadními LED světly s 3D efektem, které vozu dodávají širší a současně modernější vzhled.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

MODERNÍ CELKOVÝ KOMFORT

Nový hatchback Citroën C4 Cactus znamená významnou další etapu programu Citroën Advanced Comfort®, v Evropě poprvé představuje nové odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC) a ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort. Nabízí tak bezkonkurenční jízdní komfort, který je pro Citroën typický.
Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Métropolitan Grey

SEDADLA ADVANCED COMFORT

Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Urban Red

Inovativní design, kombinující pěnu s vysokou hustotou uprostřed sedadla a silnou texturovanou pěnu na povrchu, zajišťuje neustálou měkkost sedadla a oporu těla.

747x322_New_C4_Cactus_Femme_Confort

Tento design v kombinaci s širokými a viditelně komfortními sedadly nabízí jízdní komfort, který oceníte při krátkých i dlouhých cestách.

Odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™

Značka Citroën odjakživa věnuje velkou pozornost invovacím, jež zlepšují komfort při jízdě. Odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™, které představují světovou exkluzivitu, umožňují odfiltrovat a pohltit velké i drobné nedokonalosti povrchu, což vytváří dojem, že auto nad vozovkou doslova letí a současně je zajištěna stabilita karoserie a mimořádná dynamika.
Princip jeho fungování je jednoduchý. Zatímco klasické odpružení tvoří tlumič, pružina a mechanický doraz, k odpružení, které Citroën vyvinul,  se přidávají dva hydraulické dorazy – jeden pro rozpínání a jeden pro stlačení.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Couple au volant

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE PRO KLIDNÉ ŘÍZENÍ

Nový C4 Cactus je vybaven 12 podpůrnými prvky řízení, které zajišťují klidné a bezpečné řízení, bojují proti poklesu bdělosti nebo pouhé nepozornosti při jízdě a předcházejí rizikům havárie.

Cestující mají k dispozici 3 systémy využívající špičkové technologie pro zajištění kontinuity mezi digitálním světem a vozem, Díky technologii Citroën Connect Nav, funkci Mirror Screen se systémy Android Auto, Apple Car Play™, MirrorLink® a zařízení Citroën Connect Box mohou zůstat připojení, sdílet věci, používat navigaci či odpočívat.
Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré

MOTORY

Ekologická účinnost a potěšení z jízdy

Elán, odezvu, akceleraci i radost z řízení posiluje spojení lehké a účinné platformy a motorů poslední generace. Benzínové motory s nejvyspělejšími technologiemi PureTech, které byly zvoleny motory roku, a dieselové motory BlueHDi, splňují evropskou normu Euro 6, jejímž cílem je snižovat emise NOx i spotřebu paliva.

Automatická převodovka EAT6 spojená s motorem PureTech, nabízí díky rychlému řazení vynikající pružnost a maximállní potěšení z jízdy.
Top