Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si otestovat některý z našich vozů?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, který si chcete vyzkoušet. Vaše žádost bude předána příslušnému prodejnímu místu.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

Jak sladit rodinu a zábavu? Tuto rovnici řeší Nový Citroën C4 Picasso! Nová inovovaná a zdynamizovaná verze vozu C4 Picasso (pětimístná) a Grand C4 Picasso (sedmimístná) se opírá o jedinečný a snadno rozpoznatelný design svých předchůdců. Stylové přednosti původního MPV ještě více zdůrazňuje nové logo v zadní části vozu, energická přední maska, ze které vyzařuje dynamika a síla, a dva nové odstíny: modrá Lazuli a šedá Nautilus.

PROHLÉDNĚTE SI HO VE VIDEU

Nový Citroën C4 Picasso, při jehož přípravě využily týmy Citroën to nejlepší ze svého know-how a kreativity, je moderní a inovativní MPV, které v roce 2016 vstoupilo do nové etapy. Prohlédněte si všechny novinky ve videu!

DESIGN DETAILNĚ

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

feux-Nouveau-C4-Picasso

.

Opět hypnotičtější světla! Nový Citroën C4 Picasso a Grand C4 Picasso je sériově opatřen novými zadními světly s 3D efektem. Tento nový moderní a technologický desing využívá dojem hloubky světel, která působí, jako by se opakovala donekonečna.

LITÁ KOLA 17''

Tranche-3_2.jpg

.

Citroen C4 Picasso má nová litá pětiparsková  17'' kola s diamantovým výbrusem v černém odstínu ladícím s novém odstínem karoserie Lazuli. Diamantový výbrus u současných kol také získal černý odstín.

STŘEŠNÍ OBLOUKY

Tranche-3_3.jpg

.

U vozu Citroën Grand C4 Picasso se objevují střešní oblouky v novém odstínu šedá Silver. Tento boční podpis, který je specifický pro tvar vozu Grand C4 Picasso, přidává již k tak stylovému vozu více elegance.

1 MPV 4 STYLY INTERIÉRU

STANDARDNÍ

WILD BLUE

DUNE BEIGE

HYPE GREY

.

Tento funkční styl odpovídá praktičnosti a kvalitě materiálů v kabině vozu Nový C4 Picasso, použité látkové čalounění Milazzo Grey dokonale ladí s palubní deskou.

.

Barvy, moderní styl, prostornost: styl Wild Blue výrazně evokuje svět sportu. Přispívá k tomu čalounění Levanzo Blue, palubní deska Délice Nacré s chromovanými prvky a modré laserově vypálené motivy na klikách dveří.

Tato verze nabízí rovněž sedadla s masážní funkcí, chromované větráky na palubní desce a chromované prahy předních dveří.

 

.

Je pro vás důležitá pohoda a komfort?  Verze Light & Softness klade důraz na světlo a klid. K dispozici máte paket Lounge, který tvoří opěrky hlavy Relax, sedadlo spolujezdce Relax s částečně elektrickým ovládáním a parfémovaný osvěžovač vzduchu. Tento styl používá látkové čalounění Yatago Grey a specifické koberečky.

.

Velmi elegantní styl Hype Grey nabízí všechny atributy „business class“. Je určen pro náročné zákazníky, pro které je důležitá péče o detail. K dispozici jsou roletky a lampičky ve 2. řadě, které elegantně ladí s perleťově šedou palubní deskou a čalouněním ve verzi látka Finn Black / kůže Grey.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Nový Citroën C4 Picasso a Grand C4 Picasso jsou představitelé programu Citroën Advanced Comfort®. Autoři obou verzí MPV mysleli hlavně na vaši pohodu a uvolnění při cestách, ať už krátkých, či dlouhých. Přispívá k tomu prosvětlení kabiny, modularita, paket Lounge, konektivita a jedinečný komfort odpružení. Nastupte a zažijte pocity, které přináší Citroën Advanced Comfort® !
Tranche-5.jpg

PAKET LOUNGE:
KOMFORT V DUCHU LOFTU

S paketem Lounge se budete cítit jako v bavlnce: vše je promyšleno pro váš komfort. Tento vřelý duch loftu čiší zejména ze sedadel:
  • přední sedadla s masážní funkcí
  • sedadlo „Relax“ s elektrickým komfortním nastavením umožňující cestujícímu na předním sedadle natáhnout si nohy.
  • opěrky hlavy „Relax“ v 1. a 2. řadě zajišťující ideální oporu a dokonalý komfort
Paket Lounge vám přináší nedostižný komfort pro cestování jako v první třídě. Uvolněte se, relaxujte, jste na palubě vozu C4 Picasso!
Pack-lounge-Nouveau-C4-Picasso.jpg
Habitabilité-Nouveau-C4_Picasso.jpg

MAXIMÁLNÍ PROSTORNOST

Potřebujete velký zavazadlový prostor? Vozy Citroën C4 Picasso a Grand C4 Picasso budou vyhovovat všem vašim potřebám z hlediska modularity a prostornosti, ať už v pěti nebo sedmimístné verzi. Po sklopení sedadel ve 2. a 3. řadě (u vozu Grand C4 Picasso) můžete získat dokonale plochou podlahu a po sklopení sedadla spolujezdce můžete převážet i dlouhé předměty, Pokud se naopak rodina rozroste, stačí vyklopit sedadla skrytá pod podlahou.

Pokud jde o prostornost, Nový Grand C4 Picasso má stejně jako jeho předchůdce rozvor 284 cm, což je v této kategorii rekordní velikost. Získáváte tak větší prostor pro nohy!

NOVÁ ON-LINE NAVIGACE

Navigation-connectée-Nouveau-C4-Picasso.jpg

Citroën C4 Picasso je opatřen novým dotykovým displejem 7'' s vylepšeným rozhraním a kapacitním displejem (podobným jako u nejnovějších smartphonů). Tato nová verze MPV nabízí rovněž samostatný 12'' displej a dotykový displej a zcela nové navigační rozhraní Connect Nav.

Citroën Connect Nav pokrývá celou řadu funkcí: plánování trasy v reálném čase, dopravní informace, nebezpečné zóny, informace o počasí, ceny pohonných hmot, dostupná místa na parkovištích.

PODPŮRNÉ PRVKY ŘÍZENÍ

VAROVÁNÍ PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

Tranche-9_3.jpg

Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu pomáhá bojovat proti nedostatečné bdělosti nebo pouhé nepozornosti za volantem. Používá kameru v horní části čelního skla, která umožňuje rozpoznat vodorovné značení na vozovce. Systém upravuje dráhu vozu a varuje vás, jakmile zjistí riziko překročení dělicí čáry bez zapnuté směrovky.

AKTIVNÍ SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Tranche-9_2.jpg

Tento systém upozorňuje řidiče pomocí diody ve zpětných zrcátcích na přítomnost jiného auta v mrtvém úhlu. Po zapnutí funguje automaticky od rychlosti 12 km/hod. Pokud se ve voze používá aktivní systém sledování mrtvého úhlu a přesto zapnete směrovku a začnete přejíždět k dané straně, systém vyvine tlak na volant, aby vás odradil od manévru a zabránil kolizi.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Tranche-9_5.jpg

Tento systém umožňuje vyhnout se kolizím. Kamera umístěná v horní části čelního skla zjistí překážku, jako je auto jedoucí ve stejném směru nebo stojící auto. Funguje při rychlosti od 5 km/hod do maximální rychlosti. Pokud systém vyhodnotí, že hrozí kolize, spustí automatické brždění (pokud ho sami nevypnete).

SNÍMÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Tranche-9_4.jpg

Systém rozpozná značky s omezením rychlosti a předává řidiči informaci prostřednictvím sdruženého přístroje. Tato rychlost může být nastavena do tempomatu nebo omezovače rychlosti. Funguje při všech rychlostech.

DIESEL BlueHDI: BEST IN CLASS!

BlueHDi-Nouveau-C4-Picasso).jpg

Nový C4 Picasso a Grand C Picasso jsou díky dieselovým motorům BlueHDi velmi úsporná MPV s nízkými emisemi CO2. Důkazem je i to, že vůz C4 Picasso získal ve svém segmentu označení „Best in Class" (nejlepší ve své kategorii), jeho emise začínají na 94 g CO2/km (spotřeba: 3,6 l/100 km) ve verzi BlueHDI 120 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou.

BENZÍN PureTech

Tranche-10-(2).jpg

Nabídku motorů doplňuje v roce 2016 nový motor PureTech 130 S&S s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6. Nový Citroën C4 Picasso tak spojuje vynikající benzínový motor PureTech130 S&S s účinností automatické převodovky EAT6 pro pohodovou jízdu.

Top