Zavřít
Zavřít
Zavřít

Elegantní tvar

Z harmonických linií a celého stylu vozu Citroën C-Elysée čiší na první pohled jeho charakter: jde o moderní a prostorný sedan. Impozantní vzhled Citroënu C-Elysée, jehož prestižní a vyvážený tvar charakterizuje široký rozchod, vysoce postavená linie karoserie a klenuté blatníky, vás nenechá lhostejnými. 

Výrazný vzhled

Citroën C-Elysée - Výrazný vzhled

Z přední strany Citroënu C-Elysée na první pohled vyzařuje jeho příslušnost k modelové řadě značky Citroën, zejména díky výrazné chromované liště, zdůrazňující jeho obepínající žebrovitou kapotu.

Moderní interiér

Citroën C-Elysée - Moderní interiér

Prostorný interiér Citroënu C-Elysée je na úrovni velkých sedanů. Platí to především pro jeho palubní desku, která může být ozdobena atraktivní moderní lištou. Sedadla jsou velmi pohodlná a mohou být opatřena velmi elegantním čalouněním s použitím kůže. Při výběru materiálu se designéři řídili jejich elegancí a robustností.

Rekordní prostornost

Prostor v kabině

Citroën C-Elysée - Prostor v kabině

Citroën C-Elysée splní díky svým rozměrům interiéru a zavazadlového prostoru jakékoliv potřeby. Cestující na předních sedadlech se cítí velmi pohodlně a cestující na zadních sedadlech ocení velkou prostornost, kterou mají k dispozici. Prostor ve výši kolen je vynikající a vyhovuje celé rodině.

Příkladný zavazadlový prostor

Citroën C-Elysée - Příkladný zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor, který je snadno přístupný, praktický a velmi prostorný, nabízí kapacitu 506 litrů, což je v této kategorii jeden z největších objemů. Zahrnuje i schránku pod podlahou o objemu 20 litrů, která je ideální pro uložení menších předmětů.

Velké odkládací přihrádky

Citroën C-Elysée - Velké odkládací přihrádky

Citroën C-Elysée nabízí řadu užitečných, důvtipných a snadno dostupných odkládacích přihrádek. Každý cestující může využívat různé přihrádky a boxy, od prostorné přihrádky před sedadlem spolujezdce vpředu, přes kapsy v opěradlech předních sedadel po kapsy ve dveřích a přihrádku pod loketní opěrkou.

KAŽDODENNÍ POHODA

Connecting Box

Système audio

Régulateur/limiteur de vitesse

Bas de pare-brise chauffant

Climatisation

Connecting Box vozu Citroën C-Elysée tvoří:

  • zásuvka typu Jack,
  • USB port,
  • hands-free sada Bluetooth™. 

Můžete sem připojit svůj MP3 přehrávač, USB flash disk nebo zcela bezpečně používat kompatibilní mobilní telefon.

Audio systém CD RDS vozu Citroën C-Elysée, kompatibilní se systémem MP3, lze ovládat z volantu.
Díky inovativnímu softwaru na zpracování zvuku a moderní technologii, která umožňuje rozložení zvuku na míru, vám tento systém nabízí tlumenou uklidňující atmosféru a optimální kvalitu poslechu pro co nejlepší pocit.

Pro pohodlné a klidné řízení nabízí Citroën C-Elysée tempomat / omezovač rychlosti.
Omezovač vám umožňuje nastavit rychlost, kterou nemá vůz překonat.
Tempomat udržuje rychlost bez nutnosti držet sešlápnutý pedál akcelerátoru.

Citroën C-Elysée, který je zkoncipován tak, aby vyhovoval i nejdrsnějším klimatickým podmínkám, jako jsou období velkého mrazu, nabízí kromě vyhřívaných sedadel i funkci vyhřívání spodní části čelního skla.
Tato technologie umožňuje urychlit odmrazování čelního skla a odlepení stěračů.

Citroën C-Elysée, který je zkoncipován tak, aby vyhovoval i nejnáročnějším klimatickým podmínkám, jako jsou období velkého horka, věnuje velkou pozornost klimatizaci.
Systémy s digitálním displejem jsou vybaveny funkcí „AC Max“, která umožňuje maximální a okamžité vychlazení interiéru.

Optimální úroveň kvality

Citroën C-Elysée využívá veškeré znalosti a zkušenosti značky z hlediska nápravového systému, kvality a technologie. Vůz C-Elysée, který je věrný požadavkům Citroënu, nabízí dlouhý rozvor a široký rozchod vepředu i vzadu. Výsledkem jsou vynikající jízdní vlastnosti a vysoká úroveň bezpečnosti při jízdě ve městě i na dlouhých cestách.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Citroën C-Elysée - Vysoká úroveň bezpečnosti

Citroën C-Elysée nabízí vysokou úroveň aktivní bezpečnosti. Jeho brzdný systém je například opatřen ABS, které v případě nutnosti upraví tlak brzd tak, aby nedošlo k zablokování kol. Brzdový asistent pro kritické situace EBA zvýší při prudkém sešlápnutí brzdového pedálu dočasně brzdný tlak, aby se zkrátila brzdná dráha.
Citroën C-Elysée může být vybaven elektronickým stabilizačním systémem ESP a až 4 airbagy.

Optimalizovaná spolehlivost a odolnost

Citroën C-Elysée -Optimalizovaná spolehlivost a odolnost

Důraz byl kladen na odolnost vozu, dveře byly opatřeny dvojitým těsněním zabraňujícím vniknutí hluku a prachu.
Materiály použité zvenku byly zvoleny jak s ohledem na jejich vzhled, tak na kvalitu a odolnost.
Citroën C-Elysée, který má za sebou čtyři miliony kilometrů testovacích jízd po celém světě za veškerých možných podmínek, je robustní vůz schopný vydržet roky, jehož i sebemenší detail byl zvolen tak, aby odolal zkoušce času.

Top