[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít
Zavřít

d

SEZNAMTE SE VE 4 VIDEÍCH S VOZEM C4 CACTUS RIP CURL

 

 

Citroën C4 Cactus Rip Curl nabízí jasné spojení mezi plynulými liniemi a odvážnou osobností crossoveru C4 Cactus a duchem svobody společnosti Rip Curl. Spojení dvou značek, které sdilejí stejný smysl pro dobrodružství! Seznamte se s přednostmi vozu C4 Cactus Rip Curl představenými ve 4 videích, které se věnují jeho filozofii, designu, technologii Grip Control a prvkům Airbump.

DESIGN

1500x646_design-v2.jpg

Citroën  spojením se značkou Rip Curl, jejíž jméno evokuje surfování již od roku 1969, posiluje „outdoorový" duch vozu C4 Cactus o expresivnější a radikálnější verzi. 

KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK

608x262_C4_Cactus_Rip_Curl_Retro.jpg

Citroën C4 Cactus Rip Curl se při pohledu zvenku i zevnitř vizuálně odlišuje specifickými znaky. Unikátní a nezaměnitelný vzhled crossoveru je v této speciální řadě zvýrazněn bílými kryty vnějších zpětných zrcátek.

SAMOLEPICÍ FÓLIE VPŘEDU I VZADU

608x262_C4_Cactus_Rip_Curl_Stickers.jpg

Na zadním postranním okénku je horizontálně umístěna samolepicí fólie s motivem Rip Curl, který byl speciálně vytvořen pro tento model. Doplňuje ho podpis Rip Curl vyvedený bílými písmeny, jehož grafika propojuje vůz se světem surfování!

DOBRODRUŽNÝ VZHLED

Co by byl vůz C4 Cactus bez prvků Airbump®? Tento stylový a funkční prvek, díky němuž je C4 Cactus snadno rozpoznatelný a navíc mu chrání karoserii, je zde standardně v černé verzi, ale za příplatek může být i v jiných odstínech (Dune, Chocolate a Grey). Zvenku doplňuje slavnou druhou ochrannou kůži z TPU (termoplastický polyuretan) samolepicí fólie Rip Curl speciálně vytvořená pro tento model, která je umístěná na předním blatníku.
597x507_Airbump.jpg

17'' KOLA & CELOROČNÍ PNEUMATIKY

747x322_Rip_Curl_jantes.jpg


C4 Cactus Rip Curl neprojede díky svým dvoubarevným 17'' kolům CROSS se specifickými celoročními pneumatikami nepovšimnut. Pneumatiky ještě zlepšují pohyblivost vozu bez ohledu na podmínky a jsou ideální pro bezpečnou jízdu po silnicích podél pláží.

STŘEŠNÍ NOSIČE

747x322_Rip_Curl_barres.jpg


Potřebujete převážet surfovací prkno nebo lyže? Díky bílému střešnímu nosiči vozu Citroën C4 Cactus Rip Curl není nic nemožné.

Cesta k dobrodružství čeká jen na vás!

OUTDOOROVÝ CHARAKTER

747x322_Rip_Curl_sabot.jpg


Malé detaily dělají výsledný rozdíl! C4 Cactus Rip Curl na sebe plně přebírá outdoorový charakter a je opatřen šedým hliníkovým ochranným štítem vpředu a vzadu, který ho dokonale chrání bez ohledu na to, kudy se vydá.

BAREVNÉ AKCENTY V KABINĚ

1500x646_C4_Cactus_interieu.jpg

Interiér vozu C4 Cactus Rip Curl jemně oživují prvky ve stimulujícím a dynamizujícím odstínu Pulp Orange, který se objevuje i na bezpečnostních pásech, jež kontrastují se sedadly, které mohou být sériově v látkovém čalounění Mica Grey nebo za příplatek v kombinaci kůže Back / látka Black.

Stejný odstín se objevuje na podlaze. Koberečky jsou zdobené prošitím Pulp Orange a štítkem s logem surfařské značky.

POHODA

1500x646_bien-être.jpg

Citroën C4 Cactus Rip Curl udělá vše proto, aby byl život na jeho palubě co nejpříjemnější. Chytré odkládací přihrádky uvnitř kabiny jsou snadno přístupné, otevřený interiér je útulný, vůz nabízí  panoramatické střešní okno, střešní nosič: bohatě vybavená speciální edice vychází z 3. úrovně výbavy „Shine“ vozu Citroën C4 Cactus. Vůz vyzývá celou posádku ke společné jízdě po náročném dni stráveném na surfu!

597x597_C4_Cactus_toit_pano.jpg

SLEDUJTE POČASÍ PŘES STŘEŠNÍ OKNO

S panoramatickým střešním oknem vozu Citroën C4 Cactus Rip Curl můžete zkontrolovat, zda je počasí vhodné pro surfování, aniž byste museli z vozu vystoupit! Toto sériově montované panoramatické střešní okno s vysokou tepelnou ochranou má velké rozměry a do vozu neustále propouští filtrované příjemné světlo. Už žádné nežádoucí vlivy příliš velkého horka!

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

1500x646_techno_utile.jpg

Tento crossover přebírá hlavní standardní prvky 3. úrovně výbavy „Shine“ vozu Citroën C4 Cactus a je opatřen řadou technologií, jako je zadní parkovací asistent, automatická klimatizace, samočinné rozsvícení světel a spouštění stěračů, navigační systém nebo tempomat a omezovač rychlosti. Už žádné výmluvy: teď se můžete soustředit jen a jen na silnici před sebou!

GRIP CONTROL : MĚŇTE SI POCITY

Citroën C4 Cactus Rip Curl je vybaven systémem Grip Control, technologií, která se přizpůsobí každé situaci /písek, sníh, kluzký terén) a za všech okolností dokáže zvolit vhodný způsob optimalizace pohyblivosti.

Grip Control zajišťuje vynikající bezpečnost jízdy bez ohledu na roční období nebo místo určení... Podívejte se na video a seznamte se s touto novou technologií!

597x597_C4_Cactus_Rip_Curl_Grip_Control.jpg

5 REŽIMŮ SYSTÉMU GRIP CONTROL

STANDARD: Pro řízení na prosluněných pobřežních silnicích, v horských zatáčkách, na dálnicích nebo bulvárech v centrech měst. Tento režim je určen pro řízení v běžných podmínkách s nízkou mírou prokluzu.

PÍSEK: Pro cestu co nejblíž k nejkrásnějším surfařským zátokám. Tento režim zachovává prokluzování obou hnacích kol současně, aby se vůz mohl pohybovat po sypkém povrchu a nedošlo k uvíznutí.

TERÉN: Pro pohodovou jízdu na kluzkém povrchu (bláto, mokrá tráva, nezpevněná cesta). Tento režim působí jako diferenciál s omezeným prokluzem (DGL) a usnadňuje rozjezd vozidla ve zvláštních podmínkách.

SNÍH: Pro cestu do nejkrásnějších lyžařských středisek. Tento režim přizpůsobí okamžitě prokluz každého předního kola konkrétním podmínkám přilnavosti a umožní tak bezpečnou a klidnou jízdu na zasněžených silnicích.

ESP OFF: Umožňuje vypnout ESP (funkční do rychlosti 50 km/hod).

AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

747x322_C4_Cactus_Rip_Curl_clim.jpg

S automatickou klimatizací je v kabině vozu udržována požadovaná teplota bez ohledu na výkyvy počasí venku (sluneční světlo atd ...). Proud vzduchu se přizpůsobuje tak, aby se ve voze zachovala stabilní teplota.

PARKOVACÍ ASISTENT

Citroen C4 Cactus couleur olive

I když dokonale zvládáte podélné i kolmé parkování, může se malá pomoc někdy hodit!  Zadní parkovací asistent vás pomocí snímačů při parkování po zařazení zpátečky navádí na místo. Za příplatek je k dispozici zpětná parkovací kamera.

NAVIGACE

Intérieur inside Citroen C4 cactus

Navigace zabudovaná do dotykového 7palcového displeje vozu Citroën C4 Cactus Rip Curl zobrazuje mapu z ptačí perspektivy včetně rychlostních limitů a s přihlédnutím k dopravní situaci.

ŠEST REPRODUKTORŮ

747x322_C4_Cactus_Rip_Curl_HP.jpg

V kabině vozu C4 Cactus Rip Curl je rozmístěno 6 reproduktorů, které dokážou věrně přehrát vaši hudbu ve formátu MP3. Co může být lepší, než poslouchat při západu slunce trochu hudby vhodné pro surfování?

TEMPOMAT

747x322_C4_Cactus_Rip_Curl_régulateur_vitesse.jpg

Tento systém automaticky udržuje rychlost vozu C4 Cactus Rip Curl na hodnotě, kterou jste si naprogramovali, aniž byste museli sešlapávat pedál plynu. Můžete si být jistí, že pojedete stálou rychlostí.

ZATMAVENÁ SKLA

747x322_C4_Cactus_Rip_Curl_vitres_surteintées.jpg

Crossover je opatřen zatmavenými skly pro větší pohodlí a soukromí. Neprůhledná okna také dokonale ladí s odstíny karoserie a dotváří tak styl vozu Citroën C4 Cactus Rip Curl.

ŠAMPION HLADKÉ JÍZDY… A SPOTŘEBY!

1500x646_C4_Cactus_conso.jpg

Citroën C4 Cactus Rip Curl nabízí díky benzínovému motoru BlueHDi 100 (S&S, manuální převodovka, Euro6) a benzínovým motorem PureTech 110 Essence (S&S, manuální převodovka, Euro6) plynulou, ale také úspornější jízdu. A nižší spotřeba samozřejmě znamená nižší emise CO2

Tato nová generace motorů, které má značka Citroën v nabídce od konce roku 2013, umožňuje drastické snížení oxidů dusíku (NOx) a zároveň snížení emisí CO2 díky výfukovému potrubí. Užívat si a přitom se chovat šetrně k životnímu prostředí už není mission impossible!

 

Top