[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít
Zavřít

DESIGN

C4 Cactus se snaží snoubit styl a praktičnost, nabízí výrazné prvky, které vynikají nejen designem, ale i funkčností. Citroën C4 Cactus je crossover nového stylu s optimistickým designem.

Airbump®

"Proč si chráníte i svůj chytrý telefon a ne své auto?"

Mark Lloyd, Lead Designer vozu C4 Cactus
520x293_Airbump_Citroen_C4_Cactus_Coupe
520x293_Airbump_C4_Cactus

Airbump® představuje úspěšné spojení designu a praktičnosti. Pružný povrch této světové novinky chrání vozidlo před drobnými oděrkami a poškozením.

V čem tkví tajemství? V řadě vzduchových kapslí ukrytých pod slupkou z TPU (termoplastického polyuretanu, které nevyžadují žádnou zvláštní údržbu.

Svůj vůz C4 Cactus se můžete dotvořit na míru, na výběr máte 4 barvy prvků Airbump®: Dune,  Chocolat, Černá a Šedá. Můžete si s barevnou kombinací pohrát!

Pobavte se s prvky Airbump®!

Světelný podpis

C4 Cactus - Signature lumineuse

Pro předek je charakteristický výrazný světelný technologický prvek v podobě denních světel s LED diodami podtrhávajícími protáhlé a světlomety zabudované do prvků Airbump®.

Odvážná osobnost

C4 Cactus - Personnalité audacieuse

Výraznou osobitost vyjadřuje model C4 Cactus pomocí grafických prvků, které zvyšují praktičnost, jako jsou střešní nosiče spojující styl a užitečnost.

POHODA

1500x646_Bien_Etre_C4_Cactus.jpg

Všechno pro pohodlí na palubě. Přední široká sedadla v duchu pokojového sofa, důvtipné odkládací přihrádky, ke kterým mají všichni přístup, otevřený a přívětivý interiér...  C4 Cactus vyzývá ke sdílení.

Top Box: odkládací přihrádka před sedadlem spolujezdce ve stylu cestovních zavazadel

Citroen_C4_Cactus

Hledáte přihrádku přímo dostupnou v horní části palubní desky? Je tu Top Box! Díky velkému objemu (8,5 l) budete mít vše, co potřebujete, po ruce.

Styl... Sofa!

520x293_v2_Citroen_C4_Cactus_Effet_Sofa

Přední široká sedadla vozu Citroën C4 Cactus byla navržena v duchu přátelského sofa. Jediným cílem je vaše pohodlí. Můžete pak řídit v naprosté pohodě.

Panoramatické střešní okno: Pusťte světlo dovnitř

Panoramatické střešní okno modelu Citroën C4 Cactus mimořádných rozměrů s ochranou proti tepelnému prostupu propouští do kabiny filtrované a příjemné světlo.

520x293_Toit_Panoramique_C4_Cactus

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

Tableau de bord C4 cactus inside

Citroën C4 Cactus se zaměřuje na užitečné technologie, které zvyšují pohodu a zlepšují bezpečnost. Na ty, které v každodenním životě skutečně potřebujete, jako jsou podpůrné prvky řízení.

Připojení k vašemu světu

100% digitální a 100% intuitivní. Všechny ovladače modelu C4 Cactus jsou seskupeny na jediném displeji. Sériově dodávaný sedmipalcový displej kombinovaný se 7 tlačítky, umožňuje jediným klepnutím přístup ke všem funkcím.

520x293_Tablette_C4_Cactus

Crossover s mobilním připojením pro vaši pohodu.

300x395_DNR_Easy_Push_C4_Cactus.jpg

Easy Push

Tradiční volič převodovky byl u verzí vybavených pilotovanou převodovkou ETG zrušen a nahrazen systémem "Easy Push". Tento zjednodušený ovladač tvoří tři tlačítka: D pro pohyb vpřed, N pro neutrál, R pro zpátečku.

600x399_Airbag_In_Roof_C4_Cactus.jpg

Airbag In Roof

Airbag in Roof představuje ve světové exkluzivitě technologii spočívající v přesunutí airbagu do stropu pro větší prostor v kabině a uvolnění nové odkládací přihrádky. Airbag se po nárazu rozvine podél čelního skla a nabízí vynikající úroveň bezpečnosti.

300x395_Magic_Wash_C4_Cactus.jpg

Magic Wash

Díky systému Magic Wash, kdy jsou ostřikovače zabudovány na konci každého ze stěračů, je zachován výhled, z kapoty zmizí špína a je zajištěna úspora ostřikovací kapaliny.

Kontakt s vozovkou

PARKOVACÍ ASISTENT

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

ASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHU

FUNKCE PŘISVÍCENÍ DO ZATÁČEK

1500x646_Park_Assist_C4_Cactus.jpg

Systém Park Assist pro snadné parkování najde automaticky místo na zaparkování a pomůže vám Citroën C4 Cactus zaparkovat. Staráte se jen o akceleraci a brzdění.

1500x646_Camera_Recul_C4_Cactus.jpg

Díky zpětné parkovací kameře, jejíž záběry jsou zobrazovány na dotykovém displeji 7", probíhá parkování v naprostém klidu.

Asistent pro rozjezd do svahu udrží vůz automaticky zabrzděný po dobu 2 vteřin a usnadní klidné rozjíždění na svazích se sklonem více než 3%.

Funkce přisvícení do zatáček přidává další světelný paprsek při zatáčení a zvyšuje tak viditelnost a bezpečnost.

Rozpočet pod kontrolou

Citroën C4 Cactus spojuje díky svému pragmatickému přístupu radost z řízení a nízký rozpočet.


Optimalizovaná hmotnost a nižší emise

307x132_Consommation_C4_Cactus.jpg

Ke snížení hmotnosti přispívají i technologické inovace: panoramatické střešní okno bez sluneční clony či systém Magic Wash.

Nižší uživatelské náklady

307x132_cout_Usage_C4_Cactus.jpg

Celkové uživatelské náklady se u modelu Citroën C4 Cactus oproti nejlepším konkurentům v segmentu snížily o téměř 20 %.

Nižší spotřeba

307x132_Consommation_2_C4_Cactus.jpg

C4 Cactus je vybaven benzínovými motory PureTech a dieselovými motory BlueHDi poslední generace pro nižší spotřebu a emise CO2.

Motory

C4 Cactus je nabízen s motory poslední generace s malým zdvihovým objemem, které splňují budoucí normy Euro 6 (benzínový motor PureTech a naftový motor BlueHDi vybavené systémem Stop & Start). Jde o moderní a účinné motory vykazující nízkou spotřebu.

BlueHDi

PureTech

Motor BlueHDi 100, představující novou etapu směrem k čistšímu naftovému motoru, s rekordně nízkými emisemi CO2 (od 82 g/km) a nízkou spotřebou (od 3,1 l/100 km). Díky dynamické akceleraci se nezapomnělo ani na radost z řízení.

520x293_Blue_HDi_C4_Cactus

K dispozici je atmosférický tříválcový motor PureTech VTi 82 se zdvihovým objemem 1,2 l a přeplňovaný motor PureTech e-THP 110 s centrálním přímým vstřikováním a dvojitým proměnným časováním ventilů.

520x293_PureTech_C4_Cactus.jpgZavřít
Zavřít
Zavřít
Top