[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]

SpaceTourer Business Lounge M

ZAREZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU
  • Měsíční splátka
  • Cena při platbě v hotovosti

Zobrazená verze Od
1 126 510 včetně DPH /měsíc

Zobrazit vozy na skladě
Zobrazit shrnutí Zavřít shrnutí
Uložit
Představujeme vám typ karoserie SpaceTourer Business Lounge M. Můžete si zvolit jiný typ karoserie.

5 Nabízené karoserie

POPIS:
Citroën SpaceTourer Business (verze XS, 4,60 m) je určen především pro profesionály v oblasti přepravy cestujících. Design je reprezentativní a uvnitř může být až 9 sedadel.
POPIS:
Citroën SpaceTourer Business (verze M, 4,95 m) je určen pro profesionály v oblasti přepravy cestujících. Vnitřní prostor je dokonale využit a nabídka uspořádání sedadel je velmi široká.
POPIS:
Citroën SpaceTourer Business ve verzi XL (délka 5,30 m) je určen pro profesionály v oblasti přepravy cestujích. Pro objemný interiér není problém skutečně nic, ani kufry cestujících z letiště.
POPIS:
Citroën SpaceTourer Business Lounge (verze M, 4,95 m) je vůz pro cestování první třídou. Výbava je na vysoké úrovni a design moderní a elegantní. Praktická stránka je samozřejmě zachována.
POPIS:
Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a nemusí odpovídat nakonfigurované verzi.

Některé vozy, výbava či její prvky v tuto chvíli nejsou k dispozici.
Společnost Automobiles Citroën dělá vše pro to, aby informace na internetových stránkách byly stále aktuální, je třeba však vzít v potaz, že naše nabídka se neustále vyvíjí a také složitost počítačových systémů.
Doporučujeme Vám proto, abyste se spojili s prodejnÍm místem a ověřili si, že uvedené informace jsou informacemi právě nyní aktuálními.
Použitím této stránky / webové aplikace souhlasíte s právní doložkou, kterou najdete zde http://www.citroen.cz/pravni-dolozka.html.
Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter. Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nelze je tudíž považovat za nabídku ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů.

Top