[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]

SpaceTourer M

ZAREZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU
  • Měsíční splátka
  • Cena při platbě v hotovosti

Zobrazená verze Od
1 047 860 včetně DPH /měsíc

Zobrazit vozy na skladě
Zobrazit shrnutí Zavřít shrnutí
Uložit
Představujeme vám typ karoserie SpaceTourer M. Můžete si zvolit jiný typ karoserie.

3 Nabízené karoserie

POPIS:
Citroën SpaceTourer ve verzi XS (délka 4,60 m, 5 až 8 sedadel) je velmi praktický vůz, který svou variabilitou vyjde vstříc. I parkování je městě díky přehlednému designu snadné.
POPIS:
Citroën SpaceTourer ve verzi M (délka 4,95 m, 5 až 8 sedadel) je jako stvořený pro velkou rodinu. Vnitřní prostor jistě pojme vše potřebné na dovolenou.
POPIS:
Citroën SpaceTourer ve verzi XL (délka 5,30 m) je největší z nabídky. Interiér je velmi prostorný a vzdušný, dokonale využitelný pro rodinu i podnikání.
Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a nemusí odpovídat nakonfigurované verzi.

Některé vozy, výbava či její prvky v tuto chvíli nejsou k dispozici.
Společnost Automobiles Citroën dělá vše pro to, aby informace na internetových stránkách byly stále aktuální, je třeba však vzít v potaz, že naše nabídka se neustále vyvíjí a také složitost počítačových systémů.
Doporučujeme Vám proto, abyste se spojili s prodejnÍm místem a ověřili si, že uvedené informace jsou informacemi právě nyní aktuálními.
Použitím této stránky / webové aplikace souhlasíte s právní doložkou, kterou najdete zde http://www.citroen.cz/pravni-dolozka.html.
Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter. Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nelze je tudíž považovat za nabídku ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů.

Top