[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]

Jumper L2H2

ZAREZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU
  • Měsíční splátka
  • Cena při platbě v hotovosti

Zobrazená verze Od
971 388 včetně DPH /měsíc

Zobrazit vozy na skladě
Zobrazit shrnutí Zavřít shrnutí
Uložit
Představujeme vám typ karoserie Jumper L2H2. Můžete si zvolit jiný typ karoserie.

2 Nabízené karoserie

POPIS:
Citroën Jumper Combi (4,9 m) slouží k přepravě až devíti osob a také nezbytnému vybavení profesionálů plus jejich zavazadel.
POPIS:
Citroën Jumper Combi L2 (5,4 m) slouží k přepravě až devíti osob a s nimi přepravý také pracovní nebo sportovní vybavení i objemná zavazadla.
Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a nemusí odpovídat nakonfigurované verzi.

Některé vozy, výbava či její prvky v tuto chvíli nejsou k dispozici.
Společnost Automobiles Citroën dělá vše pro to, aby informace na internetových stránkách byly stále aktuální, je třeba však vzít v potaz, že naše nabídka se neustále vyvíjí a také složitost počítačových systémů.
Doporučujeme Vám proto, abyste se spojili s prodejnÍm místem a ověřili si, že uvedené informace jsou informacemi právě nyní aktuálními.
Použitím této stránky / webové aplikace souhlasíte s právní doložkou, kterou najdete zde http://www.citroen.cz/pravni-dolozka.html.
Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter. Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nelze je tudíž považovat za nabídku ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů.

Top