Chcete dostat obchodní nabídku?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat obchodní nabídku. Vaše žádost bude předána prodejně, kterou si vyberete.

Zavřít
Chcete si stáhnout či nechat zaslat ceník či dokumentaci?

Vyplňte prosím následující formulář a vyberte si vůz, ke kterému chcete zaslat / stáhnout dokumentaci.

Zavřít

DESIGN

1500x646_Design.jpg

Citroën SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla v zadních oknech poskytnou vašim zákazníkům klid a soukromí… A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!

597x597_Clients.jpg

CERTIFIKOVÁN PRO VAŠI PROFESI!

Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu do hotelu či na letiště? … V naší nabídce vozů CITROËN SpaceTourer jistě najdete model, který splní vaše potřeby i očekávání vašich zákazníků!
597x597_SpaceTourer_V2_B2B_taille.jpg

VÝŠKA DO 1,90 M

Není třeba se omezovat! Výška nového vozu Citroën SpaceTourer Business Lounge nepřesahuje 1,90 m, což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží na letištích i přístup všechna parkoviště, kam vozy tohoto typu obvykle nezajedou. Ve spojení s elektro-hydraulickým posilovačem řízení a průměrem otáčení 12,40 m vás Citroën SpaceTourer přesvědčí, že svou obratností vyhoví požadavkům každé profese.

NÁSKOK O 2 DÉLKY

Verze Business Lounge je v nabídce ve dvou různých délkách karoserie - M (4,95 m) a XL (5,30 m) – a v šesti nebo sedmimístném uspořádání. Je ideálním řešením pro přepravu osob a VIP zákazníků, kteří ocení pohodlnou mobilní kancelář, jednu z variant uspořádání interiéru vozu SpaceTourer.

Prostor, komfort a smysluplně využitý čas strávený na cestách… na palubě vozu CITROËN SpaceTourer se vám každá cesta bude zdát příliš krátká!

POHODA

1500x646_BienEtret.jpg

Uvolnění, práce a společné zážitky v prostředí, kde se každému z cestujících dostává maximální péče a pozornosti… hovoříme o vozu CITROËN SpaceTourer ve verzi Business Lounge, která byla navržena s cílem poskytnout firemním a VIP zákazníkům všestranný komfort na prvotřídní úrovni.

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

MOBILNÍ KANCELÁŘ

KOMFORTNÍ SEDADLA

PRO SPOKOJENOST VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

SpaceTourer Business Lounge, komfortní kancelář a mobilní k tomu!

Interiér vozu SpaceTourer Business Lounge byl navržen jako příjemné místo pro práci i odpočinek. Samostatná kůží potažená sedadla ve druhé řadě otočená proti směru jízdy, posuvný a sklopný konferenční stolek nebo extra zatmavená zadní okna pro větší soukromí… interiér vozu rázem proměníte v pohodlný salónek pro schůzku na nejvyšší úrovni. 

Sedadla vozu CITROËN SpaceTourer jsou čalouněná jemnou černou kůží Claudia, která zajišťuje prvotřídní komfort sezení.  

Stropní konzole s výstupy klimatizace a funkcí jemného rozptylu vzduchu vytváří spolu s tlumeným osvětlením interiéru komfortní prostředí a navozuje příjemnou atmosféru, která na palubě vozu CITROËN SpaceTourer vládne. 

L2E

Na palubě mají vaši zákazníci veškerý komfort a vybavení značky Citroën: výstupy klimatizace s jemným rozptylem vzduchu, ovládání topení, důmyslné odkládací prostory, příjemné osvětlení interiéru, žádné rušivé zvuky nebo vibrace…  to jsou detaily, které umocňují výsledný dokonalý dojem!

JÍZDNÍ KOMFORT

1500x646_SpaceTourer_B2B_confort.jpg

Jízdní nápravy vozu CITROËN SpaceTourer vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo Mc Pherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny. 

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

1500x646_SpaceTourer_Business_Lounge_Techno.jpg

Citroën SpaceTourer Business Lounge je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi zaměřenými na bezpečnost a komfort vašich cestujících: boční elektricky posuvné dveře s hands-free ovládáním, Head-up displej, systém snímání značek s uvedením rychlosti nebo funkce Distance Alert. A z pohledu emisí CO2 je vůz ve své kategorii jednoduše nejlepší, neboli Best In Class.

SPACETOURER? STÁLE V KONTAKTU!

CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

HEAD-UP DISPLEJ

CITROËN Connect Nav je nový on-line navigační systém s 3D zobrazením na 7‘‘ displeji  a dotykovým nebo hlasovým ovládáním. Systém je propojený s on-line službou TomTom Traffic, která vám v reálném čase předává informace o dopravě, určí polohu vozu, ukáže vám ceny paliva na čerpacích stanicích a na parkovištích v okolí či vyhledá zajímavá místa.   Jistě oceníte i doplňkovou službu hlášení nebezpečných úseků, která vás v průběhu cesty informuje o úsecích častých nehod nebo o rizikových místech.

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? S Mirror Screen je to hračka! Umožní vám totiž bezpečně obsluhovat aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém 7’’ displeji. Mirror Screen funguje s technologiemi Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, že?

Citroën vyvinul Head-up displej, průhledný výsuvný panel umístěný v zorném poli řidiče, na který se promítají barevně rozlišené informace týkající jízdy a řízení vozu. Napříště se již budete moci věnovat jen dění na vozovce před vámi  - a výjimky se neudělují! 

VŠE PRO BEZPEČNOST VAŠICH CESTUJÍCÍCH

Adaptivní tempomat

747x322_limite_vitesse.221016.jpg

S adaptivním tempomatem váš CITROËN SpaceTourer automaticky upraví rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Systém sledování mrtvého úhlu

747x322_regulateur_vitesse.221017.jpg

Systém sledování mrtvého úhlu vás upozorní na přítomnost jiného vozidla rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku. Systém zahrnuje 4 snímače umístěné v předním a zadním nárazníku a je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

Systém snímání značek

747x322_active_safety_breaj.221015.jpg

Systém rozpoznání dopravního značení je ve výbavě úplnou novinkou! Pomocí kamery na čelním skle průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a informuje o nich řidiče. Ten může rychlost doporučenou systémem přijmout a uložit ji stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.  

Active Safety Brake

747x322_ActiveCityBreak.jpg

Systém je pomocí multifunkční kamery v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti:
– do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit,
- nad 30 km/h sníží její následky.

597x597_SpaceTourer_PLC_motorisées.jpg

BEZDOTYKOVÉ OTEVÍRÁNÍ

Hands-free otevírání posuvných bočních dveří je v této kategorii exkluzivní prvek výbavy. Můžete je otevřít a zavřít, aniž se jich dotknete, což oceníte zejména, jestliže máte plné ruce věcí a zavazadel… Stačí jen zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře, u kterých stojíte, se automaticky otevřou. Posuvné dveře mohou být vybavené pohonem a jejich otevírání a zavírání může řidič ovládat přímo ze svého místa, takže cestující s dveřmi vůbec nemusejí manipulovat – příjemná inovace, kterou jistě ocení všichni na palubě vozu.

NÁKLADY POD KONTROLOU

CITROËN SpaceTourer pohání dieselové motory BlueHDi poslední generace. Ve spojení s aerodynamickou siluetou a příznivou hmotností (v porovnání s ostatními výkonově srovnatelnými modely je hmotnost nižší o 100 až 300 kg) tak SpaceTourer může svým uživatelům nabídnout spotřebu a emise CO2 na nejnižší úrovni v kategorii. Kromě optimalizované spotřeby paliva se u těchto nových motorů snižují také provozní náklady, a to především v souvislosti s prodloužením servisního intervalu na 40 000 km nebo 2 roky.
1500x646_SpaceTourer_B2B_Conso.jpg

REKORDNÍ SPOTŘEBA

520x293_Conso.jpg

Ověřeno v praxi! Citroën SpaceTourer vykazuje nejlepší spotřebu ve své kategorii (Best in Class): na 100 km spotřebuje jen 5,1 l a emise se pohybují na úrovni 133 g/km CO2 (kombinovaná spotřeba motoru BlueHDi 115 S&S MAN6).

520x293_Emissions.jpg

Dieselové motory BlueHDi, které jsou pro CITROËN SpaceTourer v nabídce, vykazují následující spotřebu paliva a emise CO2 (platí pro verzi XS):

  • 1.6 BlueHDi 95 MAN: 5,5 l/100 km a 144 g/km de CO2
  • 1.6 BlueHDi 95 S&S ETG6: 5,2 l/100 km a 135 g/km de CO2
  • 1.6 BlueHDi 115 S&S MAN6: 5,1 l/100 km a 133 g/km de CO2
  • 1.6 BlueHDi 150 S&S MAN6: 5,3 l/100 km a 139 g/km de CO2
  • 1.6 BlueHDi 180 S&S EAT6: 5,8 l/100 km a 151 g/km de CO2
bottomer_cz

L2E

Top