[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít
Zavřít

DS 4 Crossback

Život naplno!

DS 4 Crossback je dravý hatchback, který v odkazu na genový základ značky vzbuzuje výrazné pocity a svou příslušnost ke značce DS ztělesňují hodnoty, jako je:

 • avantgardní design,
 • elegance a péče o detail,
 • dynamické klidné chování;
 • použité technologie.
DS 4 Crossback

Silné stránky

 • Avantgardní design
 • Pohled upoutávající pozornost díky nové technologii "DS LED Vision"
 • Outdoorový styl
 • Elegance a péče o detail
 • Technologie šité na míru
 • Silnější a úspornější motory než kdy jindy
 • Exkluzivní pocity při řízení

AVANTGARDNÍ DESIGN

Jedinečný fascinující styl s novou maskou chladiče "DS Wings"

Čelní strana, jejíž identitu určují DS Wings a světelný podpis DS LED VISION

Robustní a elegantní socha vzbuzující touhu po dobrodružství

DS 4 Crossback byl vyvinutý pro váš intenzivní životní styl. Nabízí duch svobody a avantgardy, který je pro značku DS typický!

DS 4 Crossback nabízí kompaktní tvar s plynulými liniemi, z nichž čiší robustnost a kvalita a vzbuzují výrazné pocity. U vozu DS 4 Crossback se mísí robustnost s krásným vzhledem a nabízí zážitek za volantem přizpůsobený novému způsobu kočovného života.

Expresivní ve všech směrech

DS 4 Crossback je víceúčelový vůz, jehož dravý charakter potvrzují výrazné stylové prvky: lišty kolem podběhů kol, černá přední maska a nárazník, střešní nosič... Tento jeho statut je zdůrazněn i vyšší světlou výškou. Vyšší poloha při řízení a panoramatické čelní sklo nabízející výhled směrem nahoru v úhlu 45° vám zajistí skvělý přehled o situaci.

S expresivními zářivými barvami (oranžová Tourmaline) nezůstanete na cestách ve městě i mimo město nepovšimnuti.

NOVÁ PŘEDNÍ MASKA, NOVÁ ZNAČKA

DS 4 Crossback, který přichází 60 let po původní DS, v sobě nese veškerý genový základ vozů DS

Typická maska chladiče

DS 4 Crossback, který ozvláštňují nové estetické rysy značky DS, se honosí novou maskou chladiče DS Wings, která zdůrazňuje jeho svobodný temperament podtržený dokonalou propracovaností.

Výraznou identitu zvýrazňuje i nová přední strana (maska chladiče DS Wings a nové světlomety DS LED VISION)!

Pozoruhodný a nepřehlédnutelný DS 4 Crossback vás nenechá lhostejnými.

Expresivní pohled

DS 4 Crossback nabízí stejně jako vozy DS 3 a DS 5 nový světelný podpis značky pojmenovaný DS LED VISION.
Tato technologie „DS LED Vision“ zahrnuje:

 • nové samonatáčecí světlomety spojující výkonnost xenonové technologie a moduly LED,
 • směrovky s posuvem světla – na trhu jedinečné,
 • mlhovky s LED diodami s funkcí přisvícení do zatáček.

LED diody vykreslují nový pohled rozpoznatelný ve dne i v noci díky 3 modulům zabudovaných do světlometů jako 3 drahokamy.

Xenonové světlomety zlepšují výhled a bezpečnost.

OUTDOOROVÝ STYL

S vozem DS 4 Crossback, který je jako stvořený pro naplnění vaší touhy po svobodě, si můžete naplno užít dobrodružství ve městě i cesty do přírody. Zvýšená poloha sedadla řidiče zaručuje klidné řízení, robustnost se snoubí s krásným vzhledem a DS 4 Crossback přitom dokáže opustit zpevněné cesty a vydat se do neznáma. Je mrštný ve městě a dynamický a pohodlný při dlouhých cestách. Vymyká se průměrnosti a zve vás k cestám pryč z města.

Jeho dravá duše, obepínající sedadla a volant s plochým středem zajišťují nevídanou radost z řízení spojenou s pocitem dokonalého ovládnutí silnice (zejména díky inteligentní technologii Intelligent Traction Control, která zaručuje optimální přilnavost a dobré reflexy na jakémkoliv typu vozovky).

Dokonalá syntéza mezi komfortem a dynamikou!

STŘÍDMÝ A ELEGANTNÍ STYL

Klíčová slova vystihující DS jsou elegance a smysl pro detail. A to platí i pro nový DS 4 Crossback. Každému detailu byla věnována mimořádná péče!

Pozoruhodný interiér

Vnější dravý styl je jistý, ale ve spojení s elegancí interiéru uspokojí veškeré vaše estetické nároky.
Nechte se uchvátit velmi příjemnou atmosférou, která ve voze DS 4 Crossback vládne:

 • materiály, u kterých se snoubí velká pružnost s velkou uživatelskou odolností a současně si v čase zachovávají kvalitní vzhled;
 • kůže, které prošly přísným výběrem a náročným procesem zpracování: zrnitá kůže, kůže Nappa a semianilínová kůže;
 • vynikající elegance, která je ve světě automobilů jedinečná: sedadla v exkluzivním provedení Bracelet de montre a palubní deska a panely předních i zadních dveří zcela potažené kůží.

Palubní deska potažená kůží sama o sobě vyžaduje 8 hodin práce našich mistrů čalouníků! DS 4 Crossback, to je setkání toho nejlepšího z obou světů: světa řemeslné práce, jež je zárukou mimořádného know-how, a světa průmyslových designérů, kteří jsou zárukou dokonalé kvality.

Pravé materiály mimořádné kvality

K dispozici jsou vysoce kvalitní kůže včetně semianilínové kůže, což je nejkvalitnější kůže používaná při výrobě automobilů;

 • Kůže Nappa je kůže s plným lícem, což znamená, že si zachovala veškerou tloušťku lícové strany, protože nemá žádné nebo jen minimální kazy (žádné mechanické opravy, žádné broušení). U kůže nedochází k žádnému mechanickému opracování za účelem sjednocení zrnitosti, která je proto zcela přírodní.
 • Semianilínová kůže s přirozeným lícem si zachovává přirozený vzhled usně a současně je dokonale přizpůsobená potřebám použití v automobilovém odvětví. Zpracování je jen velmi mírné, aby se co nejvíce zachovala přirozená zrnitost.


Všechny kůže prošly přísným výběrem a náročným procesem zpracování:

 • proces zpracování kůží se dělí do 21 etap;
 • přísný výběr u těch nejlepších evropských dodavatelů. Výběr probíhá jak vizuální (absence kazů), tak hmatový, čichový a z hlediska kontroly barevnosti.

Většina usní, které se používají pro kůže Nappa a semianilínové kůže, pochází z jižního Německa, přesněji z Bavorska a z Rakouska, protože zde se zvířata chovají na pastvinách bez ostnatého drátu.

NOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ PRO JEDNODUŠŠÍ ERGONOMII

Řízení vozu DS 4 Crossback je díky novému 7" dotykovému displeji a posledním novinkám skupiny PSA v oblasti HCI (Human-Computer Interaction) na high-tech úrovni. Tento displej poslední generace umožňuje nejen snadný přístup ke všem funkcím vozu (o 66 % tlačítek méně, od navigace po hudbu),  ale především nabízí funkci Mirror Screen, tedy replikaci obsahu chytrého telefonu (Android a iOS) na displeji přístrojové desky.

Využijte kdykoliv bezpečně některé aplikace telefonu (některé funkce jsou při řízení zablokované, například u SMS je možné psaní jen pomocí hlasového ovládání).

VÝRAZNĚ TECHNOLOGICKÝ VŮZ

Moderní výbava a nové služby mobilního připojení

Intelligent Traction Control

Tento systém, spojený s elektronickým stabilizačním systémem ESP, pomáhá s rozjížděním na kluzké vozovce a omezením prokluzování kol zajišťuje optimální přilnavost a pohyblivost bez ohledu na typ silnice nebo motor.

Sledování mrtvého úhlu

Prvek bezpečnostní výbavy nejnovější generace zvyšující výhled. Systém upozorňuje řidiče pomocí světelné diody ve zpětných zrcátkách na přítomnost jiného auta nebo motorky v mrtvém úhlu.

DS Connect

DS Connect, bezpečný bezplatný systém, který je k dispozici nepřetržitě a funguje prostřednictvím zabudované SIM karty. Zahrnuje automatické nouzové a asistenční volání s lokalizací vozu. A pro zajištění většího komfortu a bezpečnosti jsou k dispozici nové služby, se kterými se musíte ještě seznámit.

* funkce nemusí být v některých lokalitách dostupná

Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu

Druhá generace systému varování před neúmyslným překročením dělicí čáry (AFIL), kterým je vybaven vůz DS 4 Crossback, je prediktivnější. Přejetí čáry se projeví vibrací sedadla řidiče.

750X423-NEWDS5-RECULcamera

Zpětná parkovací kamera

Zpětná parkovací kamera spojená s novým sedmipalcovým dotykovým displejem odesílá barevné záběry na displej vozu. Díky barevným grafickým značkám může řidič s vozem manévrovat zcela bezpečně.

Hands-free přístup a startování

Díky "hands free" přístupu a startování pozná vůz DS 4 řidiče ihned, jakmile se přiblíží k vozu. K otevření stačí vsunout ruku za kliku. K nastartování postačí stisknout tlačítko START.

Světlomety s funkcí přisvícení do zatáček

V zatáčce a nízké rychlosti (max. 40 km/hod) přisvětlují světlomety s funkcí přisvícení do zatáček vnitřek zatáček a tím zvyšují výhled v zatáčkách a na křižovatkách.

Automatická klimatizace s funkcí REST

Tato funkce, která je velmi užitečná při krátkých zastaveních, zajišťuje větrání i několik minut po vypnutí motoru.

Dostupnost funkce se pochopitelně liší v závislosti na stavu nabití baterie.
Větrání se zapíná a vypíná tlačítkem "REST". Průtok a rozdělení vzduchu probíhá automaticky.

Indikátor změny převodového stupně

DS 4 Crossback je pro úspornější a ekologičtější řízení vybaven funkcí indikátoru změny převodového stupně, který analyzuje váš styl řízení a informuje vás o tom, kdy je nejlepší okamžik pro zařazení vyššího rychlostního stupně.

Signalizace podhuštění pneumatik

Tento systém automatické kontroly tlaku v pneumatikách při jízdě umožňuje zjistit případné podhuštění, které by mohlo mít vliv na stabilitu vozu a bezpečnost posádky.

POHODA A KLID NA PALUBĚ

Zcela nová architektura spojující kompaktnost, 5 plnohodnotných míst a velkorysý zavazadlový prostor

Rozměrnost, kompaktnost & ergonomie

Modularita a úložné prostory

Hi-Fi systém

Vůz je kompaktní, ale prostorný, jeho rozměry

 • délka 428 cm,
 • šířka 181 cm a
 • výška 153 cm přinášejí vašemu vozu dvojí výhodu:
 • větší mrštnost a reakceschopnost,
 • menší spotřeba a nižší emise CO2.

DS 4 Crossback pojme 5 osob a díky "výklopné zádi" a sklopitelným sedadlům nabízí cennou modularitu.

DS 4 Crossback je prostorný, objem zavazadlového prostoru pod zadním platem činí 359 litrů VDA; je funkční a přizpůsobitelný (výklopná záď) díky možnosti sklopení sedadel 1/3-2/3.


DS 4 Crossback nabízí HiFi systém vynikající kvality díky aparátu značky Denon:

 • 2 přídavné reproduktory (centrální reproduktor uprostřed palubní desky a basový reproduktor v zavazadlovém prostoru);
 • 6 vysoce výkonných reproduktorů, které výrazným způsobem zlepšují kvalitu poslechu v kabině.

Milovníci hudby budou při poslechu skladeb překvapeni zachováním věrnosti kvality nahrávky a ocení hloubku, čistotu a zřetelnost zvuku tohoto systému.
DS 4 Crossback
Od
667 900 Kč s DPH

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Top