[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít

DS 3 PERFORMANCE

Dynamické vyjádření nové DS 3.

Výkonná a elegantní DS 3 PERFORMANCE nabízí nedostižné pocity při řízení a zcela nový styl usilující o dokonalost při zachování vlastností typických pro vozy značky DS.
1500x646_DS_3_Performance_Dynamique.jpg

OPRAVDOVÝ SPORŤÁK
Vůz, který vyvinula divize DS PERFORMANCE, využívá veškeré zkušenosti a know-how inženýrů značky, které přispěly k úspěchům v šampionátu WRC a nyní i ve Formuli E. Stejní inženýři poskytují své technologické dovednosti a znalosti týmu DS Virgin Racing.

750x423_DS_3_Performance_Motorisation.jpg

Nový motor PERFORMANCE s výkonem 208 k a převodovka MCM se specifickým odstupňováním a diferenciálem s omezeným prokluzem typu Torsen® mu umožňují vyjádřit veškerou sílu a současně zajišťuje vynikající schopnost pohybu a stabilitu. U tohoto motoru se dokonale snoubí výkon a účinnost.

Nastavení na míru
Podvozek a brzdový systém byly pečlivě seřízeny tak, aby byl vůz ještě mrštnější a přitom zcela bezpečný. Světlá výška by snížena o 15 mm, přední i zadní rozchod byl rozšířen, kotouče předních brzd o průměru 323 mm získaly specifické třmeny.

750x423_DS_3_Performance_Typage_sur_mesure.jpg
750x423_DS_3_Performance_Sportivité.jpg
Dynamický charakter vozu je rozpoznatelný na první pohled: specifická dvojitá koncovka výfuku, rozšíření rozchodu, litá 18" černá kola s diamantovým výbrusem, leskle černé třmeny předních brzd, specifické motivy v barvách DS PERFORMANCE... A nezapomínejme na interiér, z něhož rovněž vyzařuje sportovní duch - obepínající sedadla, specifická přístrojová deska nebo palubní deska s logem DS PERFORMANCE.

Vzhled, elegance, nenapodobitelný styl nové DS 3 v DS 3 PERFORMANCE.

Použité materiály a nabízené prvky výbavy připomínají sportovní, ale rovněž avantgardní charakter vozu.


Personalizace

747x322_DS_3_Performance_Personnalisation.jpg

V nabídce je široký výběr prvků, pomocí kterých lze vůz upravit na míru vlastnímu vkusu, podobně jako u nové DS3:
- 6 kombinací odstínů karoserie a střechy
- karbonový balíček pro úpravu interiéru
- balíček ozdobných prvků určených pro exteriér vozu

Elegance

747x322_DS_3_Performance_Raffinement.jpg

Exkluzivní verze s označením „Black Special“ posunuje sportovní eleganci vozu DS 3 PERFORMANCE ještě výš a nabízí jedinečné spojení matně černé karoserie s leskle zlatou střechou, současně se zbavil chromových ozdobných prvků, výsledkem je temný vůz zdůrazněný karbonovými detaily. Vzhled exteriéru se odráží i vevnitř vozu, palubní deska a spodní část píky převodovky jsou vyvedeny v leskle zlaté a celek doplňují nové prvky zvyšující komfort a bezpečnost.

Každodenní provoz

747x322_DS_3_Performance_Usage_Quotidien.jpg

Tato propracovaná verze nabízí nejen výrazný temperament, ale také multifunkční charakter, který se projevuje v každodenním provozu:

- 5 plnohodnotných míst
- velký zavazadlový prostor

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Top