[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]
Zpět na nabídky
Čištění klimatizace nebo dezinfekce kabiny

Čištění klimatizace nebo dezinfekce kabiny

Cena: 600 Kč

 

Klimatizace v kabině zajišťuje stálou komfortní teplotu a příjemnou atmosféru, což přispívá k vyššímu pohodlí řízení. Klimatizace rovněž napomáhá bezpečnosti tím, že zajistí rychlé odmlžení či odmrazení skel a tím zlepšuje výhled.

 

Pylový filtr zadržuje nečistoty a odstraňuje většinu škodlivin, jednou ročně ho proto nechte zkontrolovat. Pro správné fungování klimatizace je potřeba provádět její pravidelnou údržbu, abyste zamezili zanesení kabinového filtru a množení bakterií a mikrobů.

 

Čištěním klimatizace se rozumí vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér vašeho vozu. Umožňuje optimální údržbu systému klimatizace, jeho plnou výkonnost a zvyšuje životnost výparníku. Uvedená paušální cena je včetně práce.

 

Dezinfekcí kabiny se rozumí dezinfekce prostoru pro cestující za pomoci speciálního spreje, který na dlouhou dobu předchází vzniku zápachu a udržuje optimální výkon klimatizace. Odstraňuje bakterie (způsobující alergie), mikroby a nepříjemné pachy. Uvedená paušální cena je včetně práce.

 

Více informací o fungování a doporučené údržbě klimatizace naleznete zde.

 

 

 

 

 

Objednat do servisu
Top