Budete přesměrováni za vteřin

Objevte modelovou řadu kompaktních vozů Citroën, od městského vozu Nový Citroën C3 přes Citroën C4 Cactus po Citroën C4! Seznamte se s jejich menšími rozměry, které se přizpůsobí každé situaci, přitom si zachovávají vynikající komfort, praktičnost a všestrannost... Ve městě i mimo něj si vyberte některý z kompaktních vozů a budete se cítit svobodně.

 

voiture-compacte-nouvelle-citroen-c3.jpg

NOVÝ CITROËN C3

Hledáte městské auto, které jde s dobou? Seznamte se s vozem Nový Citroën C3 a jeho proporcemi, díky nimž se můžete odvážně pustit do městské džungle. Vůz Citroën C3 je svým svěžím vzhledem, výrazným tvarem, bohatou výbavou a technologiemi podpůrných prvků řízení perfektním kompaktním vozem pro váš každodenní život ve městě!

CITROËN C4 CACTUS

Citroën C4 Cactus v sobě snoubí styl, komfort a každodenní praktičnost. Prvky Airbumps® jsou určeny pro městský provoz, kde váš vůz chrání před drobnými oděrkami a poškozením. Citroën C4 Cactus je rovněž velice pohodlný, nabízí bohatou výbavu: široká sedadla v duchu pokojového sofa, důvtipné odkládací přihrádky, ke kterým mají všichni přístup, otevřený a přívětivý interiér... Ideální kompaktní vůz pro každodenní provoz!
voiture-compacte-citroen-c4-cactus
Familiale-citroen-C4.jpg

CITROËN C4

Pronikavý pohled, vyvážené proporce, elegantní linie a jasně definovaný vzhled... objevte Citroën C4, kompaktní reprezentativní hatchback značky Citroën. Jeho interiér nabízí vysokou úroveň komfortu a bohatou výbavu: moderní a přehledně uspořádanou středovou konzolu, dotykový sedmipalcový displej, technologie podpůrných prvků řízení, pohodlná sedadla, optimální akustickou výbavu... Citroën C4, komfort hatchbacku určeného do města.
Top