Budete přesměrováni za vteřin

Důvěrně znáte dopravní zácpy, hustý provoz, dopravní špičky, pozdní příjezdy a pokuty za špatné parkování? Usnadněte si život a ušetřete drahocenný čas s řadou městských vozů Citroën. Vozy Citroën C1, Nový Citroën C3 a Citroën C-Zéro jsou díky modernímu, kompaktnímu a šikovnému tvaru vhodné pro jízdu ve městě. Řízení a manévrování v městském prostředí nikdy nebylo tak snadné. Jste připraveni přijmout výzvy, které s sebou přináší městská džungle? 

Voiture-C1-Citadine.jpg

CITROËN C1

Optimistický design, sympatická osobnost, dynamický styl a univerzální využití! Citroën C1 má odvážný temperament a okamžitě zaujme svým moderním trendy vzhledem. Městský vůz určený pro každodenní cesty, s nímž se snadno vypořádáte s nástrahami městské mobility.

NOVÝ CITROËN C3

V segmentu městských vozů zavál svěží vítr! Nový Citroën C3, který jde s dobou, nabízí moderní a optimistický vzhled, který oživují barevné a grafické prvky, jako jsou Airbump® (podle dané verze). Díky svému expresivnímu a výrazně městskému tvaru je ve své kategorii okamžitě rozpoznatelný.

Styl, individualizace Citroën Advanced Comfort®, nové technologie a ConnectedCAM Citroën™... Pokořte město s vozem Nový Citroën C3!
voiture-citadine-C3.jpg
Top