Budete přesměrováni za vteřin

Je něco lepšího než kempingový vůz, když se rozhodnete vyrazit na cesty do neznáma s rodinou nebo partou kamarádů? Je něco lepší než Citroën, když si chcete cesty naplno užít?

Komfort, technologie, asistence – odjíždějte v naprostém klidu.

Citroën spolupracuje s řadou specializovaných výrobců v Evropě a dodává jim vozy (dodávky, podvozky) vhodné pro úpravu na kempingové vozy.

JEDINÝ VŮZ, MNOHO MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ

VYRAZTE NA CESTY V KEMPINGOVÉM VOZE

Značka společně se svým partnerem, společností Campster, nabízí multifunkční kempingový vůz postavený na základě modelu Citroën SpaceTourer, který při cestách nabízí chvíle relaxace, pohody a klidu.


PROHLÉDNĚTE SE KEMPINGOVÝ VŮZ CITROËN SPACETOURER CAMPSTER VE VIDEU

...

SPACETOURER 200 X 141 ok

DESIGN

Styl Citroën SpaceTourer, Citroën Jumpy a Citroën Jumper je výrazně moderní.

Přebírá nejnovější typické znaky značky:
 • Podpis tvořený stylizovanými šípy protáhlými až ke světlometům.
 • Světla pro denní svícení
 • Plynulé linie bez známek agresivity, které evokují bezpečnost a robustnost


 • Díky možnostem personalizace, jako jsou hliníková kola a nárazníky v barvě karoserie, si můžete nakonfigurovat svůj kempingový vůz podle svého vkusu.

  KOMFORT NA PALUBĚ

  Komfort je základním znakem vozů Citroën již od jeho založení v roce 1919: zlepšení pobytu na palubě, odfiltrování nerovností vozovky a usnadnění řízení, aby se z dlouhých výprav i krátkých výletů staly chvíle pohody a klidu.
  Nabízíme také:
 • Útulný interiér, možnost si vybrat otočná sedadla řidiče a spolujezdce pro snazší pobyt ve voze, praktické a snadno dostupné odkládací přihrádky.

 • Dobře umístěné ovladače, díky nimž má řidič vše na dosah ruky i očí: vysoko umístěná řadicí páka, dotykový centrální displej

 • Podpůrné prvky řízení pro klidnější cesty: dotykový displej, zpětná parkovací kamera, asistent pro rozjezd do svahu (Hill asist), snímání dopravních značek s rychlostním omezením, automatické přepínání dálkových světel.
 • CAMPING CAR CAMPSTER INTERIEUR OK

  KEMPINGOVÝ VŮZ VÁM NA MÍRU

  1500x646_Camping_Car_Profil

  Citroën vám nabízí několik tvarů vozů různých délek a výšek postavených na základu modelů SpaceTourer, Jumpy nebo Jumper.

  U vozu Jumper je za příplatek k dispozici zadní rozchod rozšířený na 198 cm, Jumper je ve verzi podvozku s kabinou a samostatného podvozku. Umožňuje použití širší nástavby a nabízí tak větší flexibilitu úpravy interiéru vašeho kempingového vozu.

  Díky této modularitě si vytvořte kempingový vůz, který bude odpovídat přesně vašim potřebám a vkusu!

  CAMPSTER 2 OK 200X141

  MOTORY

  Naše vozy mají v nabídce širokou škálu motorů, takže si můžete vybrat ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.
  Všechny motory s výkonem od 95 do 180 k jsou vyráběny ve francouzském městě Trémery, značka Citroën při nich využívá veškeré své osvědčené know-how a zaručuje dostupnost náhradních dílů.
  Všechny naše motory využívají nejnovější technologii SCR-AdBlue® a splňují náročné normy Euro 6, takže nabízejí nižší spotřebu paliva a nižší emise CO2.

  Motory jsou určeny pro dlouhé cesty, jejich údržba je naplánovaná vždy jednou za 2 roky nebo po ujetí 50 000 km, rozvodový řemen byl zvolen tak, aby ho stačilo měnit jednou za 10 let nebo po ujetí 150 000 km.

  Tichý a klidný chod našich motorů si může vyzkoušet u svého místního prodejce kempingových vozů.
  Top