Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

Je něco lepšího než kempingový vůz, když se rozhodnete vyrazit na cesty do neznáma s rodinou nebo partou kamarádů? Je něco lepší než Citroën, když si chcete cesty naplno užít?

Komfort, technologie, asistence – odjíždějte v naprostém klidu.

Citroën spolupracuje s řadou specializovaných výrobců v Evropě a dodává jim vozy (dodávky, podvozky) vhodné pro úpravu na kempingové vozy.

JEDINÝ VŮZ, MNOHO MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ

VYRAZTE NA CESTY V KEMPINGOVÉM VOZE

Značka společně se svým partnerem, společností Campster, nabízí multifunkční kempingový vůz postavený na základě modelu Citroën SpaceTourer, který při cestách nabízí chvíle relaxace, pohody a klidu.


PROHLÉDNĚTE SE KEMPINGOVÝ VŮZ CITROËN SPACETOURER CAMPSTER VE VIDEU

...

SPACETOURER 200 X 141 ok

DESIGN

Styl Citroën SpaceTourer, Citroën Jumpy a Citroën Jumper je výrazně moderní.

Přebírá nejnovější typické znaky značky:
 • Podpis tvořený stylizovanými šípy protáhlými až ke světlometům.
 • Světla pro denní svícení
 • Plynulé linie bez známek agresivity, které evokují bezpečnost a robustnost


 • Díky možnostem personalizace, jako jsou hliníková kola a nárazníky v barvě karoserie, si můžete nakonfigurovat svůj kempingový vůz podle svého vkusu.

  KOMFORT NA PALUBĚ

  Komfort je základním znakem vozů Citroën již od jeho založení v roce 1919: zlepšení pobytu na palubě, odfiltrování nerovností vozovky a usnadnění řízení, aby se z dlouhých výprav i krátkých výletů staly chvíle pohody a klidu.
  Nabízíme také:
 • Útulný interiér, možnost si vybrat otočná sedadla řidiče a spolujezdce pro snazší pobyt ve voze, praktické a snadno dostupné odkládací přihrádky.

 • Dobře umístěné ovladače, díky nimž má řidič vše na dosah ruky i očí: vysoko umístěná řadicí páka, dotykový centrální displej

 • Podpůrné prvky řízení pro klidnější cesty: dotykový displej, zpětná parkovací kamera, asistent pro rozjezd do svahu (Hill asist), snímání dopravních značek s rychlostním omezením, automatické přepínání dálkových světel.
 • CAMPING CAR CAMPSTER INTERIEUR OK

  KEMPINGOVÝ VŮZ VÁM NA MÍRU

  1500x646_Camping_Car_Profil

  Citroën vám nabízí několik tvarů vozů různých délek a výšek postavených na základu modelů SpaceTourer, Jumpy nebo Jumper.

  U vozu Jumper je za příplatek k dispozici zadní rozchod rozšířený na 198 cm, Jumper je ve verzi podvozku s kabinou a samostatného podvozku. Umožňuje použití širší nástavby a nabízí tak větší flexibilitu úpravy interiéru vašeho kempingového vozu.

  Díky této modularitě si vytvořte kempingový vůz, který bude odpovídat přesně vašim potřebám a vkusu!

  CAMPSTER 2 OK 200X141

  MOTORY

  Naše vozy mají v nabídce širokou škálu motorů, takže si můžete vybrat ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.
  Všechny motory s výkonem od 95 do 180 k jsou vyráběny ve francouzském městě Trémery, značka Citroën při nich využívá veškeré své osvědčené know-how a zaručuje dostupnost náhradních dílů.
  Všechny naše motory využívají nejnovější technologii SCR-AdBlue® a splňují náročné normy Euro 6, takže nabízejí nižší spotřebu paliva a nižší emise CO2.

  Motory jsou určeny pro dlouhé cesty, jejich údržba je naplánovaná vždy jednou za 2 roky nebo po ujetí 50 000 km, rozvodový řemen byl zvolen tak, aby ho stačilo měnit jednou za 10 let nebo po ujetí 150 000 km.

  Tichý a klidný chod našich motorů si může vyzkoušet u svého místního prodejce kempingových vozů.
  Top