Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

SUV DO MĚSTA I DO PŘÍRODY!

Připravili jsme pro vás další zážitek v 360° testovací jízdě! Tentokrát vyzkoušíte kompaktní SUV Citroën C3 Aircross, který vyniká nejen robustním a jedinečným vzhledem, ale i svým komfortem, modularitou. Citroën klade velký důraz na bezpečí posádky a proto je pro C3 Aircross k dispozici 12 asistentů řízení a moderní konektivní technologie. 

ZHLÉDNĚTE VIDEA

Nový C3 Aircross, který se inspiroval od koncepčního vozu C-Aircross, jenž se představil na začátku roku 2017, nyní posiluje svou mezinárodní ofenzivu ve světě SUV a přirozeně prosazuje svou odlišnost: jeho jedinečný styl spojující robustnost a originalitu je věrný principům vozů značky Citroën i zásadám SUV. Prohlédněte si jej ve videích.

 

NelleGeneration_17ZZ17_597X500

SUV NOVÉ GENERACE

SUV NOVÉ GENERACE

Nový Citroën C3 Aircross se ve světě SUV prosazuje svým typickým silným, originálním a svěžím vzhledem.

Má všechny atributy robustního a ochranářského SUV, má vysokou kapotu, kterou podtrhuje chromovaná lišta ve tvaru stylizovaných šípů, s LED diodami vytvářejícími světelný podpis.

Zadní postranní okénka, která se objevila již v koncepčním voze C-Aircross, jsou z polykarbonátu a je do nich zabudovaná barevná fólie vytvářející výrazný grafický kontrast vůči zadnímu sloupku. Na palubě tohoto SUV nové generace vás čeká dosud nevídané vysoko posazené sedadlo řidiče.

V POHODĚ NA VŠECH TYPECH TERÉNU: GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT

747x322_Grip_Control_C3_Aircross-flou

S tímto SUV ovládnete silnici! Díky své vysoké světlé výšce a velkým kolům se vůz cítí dobře v každém terénu, a to díky funkci díky Grip Control® se systémem Hill Descent Assist.

Citroën C3 Aircross tak může upravovat pohyblivost svých předních kol podle terénu a udrží se v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích.

MRŠTNÝ VE MĚSTĚ DÍKY ZPĚTNÉ PARKOVACÍ KAMEŘE SE SYSTÉMEM TOP REAR VISION

Agile_CL.17.056.003_747X322

Citroën C3 Aircross, který se cítí dobře ve městě i mimo něj, zjednodušuje každodenní život. Ve městě vám jeho technologie Park Assist pomáhá při parkování.

Zadní kamera se systémem Top Rear Vision přenáší na dotykový 7" displej okolí zadní části vozu snímané shora v úhlu 180°.

PROSTORNÝ & ULTRA PŘIZPŮSOBITELNÝ

Citroën C3 Aircross díky důmyslné architektuře nabízí největší prostornost ve své kategorii a mimořádný komfort: 5 míst s velkým prostorem pro nohy a nad hlavou.
Zavazadlový prostor nabízí vynikající objem 410 litrů, který se může díky zadní lavici dělené v poměru 2/3–1/3 se sklopitelnými opěradly a sedadly, které lze jednotlivě (2 části lavice) zvětšit na 520 litrů.
Sedadlo spolujezdce vpředu je přizpůsobitelné, lze ho překlopit a maximální délka nákladu se tak může zvýšit na 240 cm.
1500x646_Habitabilité_C3_Aircross_flou

ROBUSTNÍ A OCHRANNÝ DESIGN

DesignRobuste_CL.17.056.021_520X264

Nový Citroën C3 Aircross zaujme díky propracované krátké a současně vysoké kapotě, jež mu dodává v tomto segmentu jedinečný postoj. Vyzařuje z něj dojem síly a robustnosti, vepředu i vzadu upoutá světelný podpis, karoserie je horizontálně dobře vyvážená, velkorysé tvary nevykazují žádné známky agresivity.

SUV přebírá grafický podpis Citroënu s dvouúrovňovými světly. Dodávají přední masce výraz a jsou nositeli identity podobně jako poslední modely značky.
 
Na zadní straně upoutají výrazná „ramena“, která zvýrazňují šířku a propracovaný charakter SUV. Zadní světla s 3D efektem odkazují na novou C3 a koncepční vůz C-Aircross.

Nový Citroën C3 Aircross je jako správné SUV opatřen na boku širokými blatníky na úrovni podběhů kol a černými prahovými lištami pro ochranu před drobnými nárazy.

85 KOMBINACÍ: NEBOJTE SE BAREV!

C3 Aircross se vyznačuje bezprecedentní nabídkou osobních úprav na míru, kterou tvoří 85 barevných kombinací 8 odstínů karosérie, 4 odstínů střechy u dvoubarevných verzí a 4 balíčků Pack Color.

Nic nebylo ponecháno náhodě, personalizace je promyšlena do posledního detailu: zadní postranní okénka vytvářející efekt žaluzií a střešní nosiče přidávají další barevné prvky ke krytům zpětných zrcátek, lištám světlometů a středům kol. .

Úpravy na míru nabízí i kabina, kde je na výběr 5 rozdílných stylů.

K dispozici je 5 stylů: standardní, Metropolitan Grey, Urban Red, Hype Mistral a Hype Colorado: každý z nich má své vlastní charakteristické rysy, podobné světu módy nebo nábytkářství.

Můžete se tak podle vlastní chuti uchýlit ke klasickým odstínům nebo kontrasty změkčit. Na výběr je rovněž několik typů kol, v nabídce je kolekce stylizovaných 16" disků nebo 16" a 17" litá kola s diamantovým výbrusem.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

Nový Citroën C3 Aircross, který je věrný DNA značky a programu Citroën Advanced Comfort®, využívá veškeré know-how značky a   řidiči i posádce poskytuje optimální komfort cestování.

Cílem je, aby každá cesta v C3 Aircross byla co nejpříjemnější. Vůz odfiltrovává veškeré nerovnosti a posádka se v těm cítí jako v bavlnce. Příkladný komfort vozu C3 Aircross je vidět v:
  ● komfortních sedadlech, která jsou široká a velkorysá
  ● komfortním odpružení ve všech jízdních podmínkách, které je pro Citroën typické
  ● komfortní izolaci, s dokonale propracovanou akustikou

ROZMĚRY CITROËNU C3 AIRCROSS

Délka

4154 mm

Šířka

1756/1976 mm

Výška

1597/1637 mm

Objem kufru

410 / 1289 l

597x400_coffre_C3_Aircross

OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU
AŽ 520 LITRŮ

Cestující nejsou omezeni, pokud jde o zavazadla, protože vůz C3 Aircross se může pochlubit největším zavazadlovým prostorem ve svém segmentu a snadnějším přístupem díky širokému vstupu, velkým 5. dveřím a nízkému prahu.

Jeho příkladný objem 410 litrů se může díky posuvné lavici (v maximální poloze vepředu) zvětšit na 520 litrů.

po sklopení zadních sedadel je celková kapacita 1289 litrů.

Praktický Citroën C3 Aircross je také opatřen zatažitelným krytem zavazadlového prostoru, který lze vertikálně uložit za zadní sedadlo, aby bylo možné převážet vysoké předměty.

Dalším šikovným prvkem umožňujícím získat rovnou podlahu i se sklopenými opěradly zadních sedadel je podlaha zavazadlového prostoru, která má dvě možné polohy.

4 STYLY INTERIÉRU

HYPE COLORADO

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Styl Hype Colorado, který je rovněž určen pro náročnější zákazníky. Používá nejkvalitnější měkké materiály a specifické zpracování v odstínu Colorado, který se objevuje na sedadlech, jež jsou napůl kožená, na dvoubarevném volantu a na palubní desce.

HYPE MISTRAL

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Styl Hype Mistral evokující luxus. Čalounění je kombinací černé kůže s látkou s pepitovým vzorem, palubní deska je potažena materiálem PET. Větráky dostaly saténově chromovanou lištu.

METROPOLITAN GREY

747x322_ambiance_urban_red_C3_Aircross

Styl Metropolitan Grey, pro který je důležitý prostor, jas a pohoda na palubě. Nabízí světlé tóny a příjemné textilní materiály, které se objevují i jako ozdobné prvky na palubní desce. Větráky jsou zvýrazněné oranžovou lištou.

SÉRIE AMBIANCE

747x322_ambiance_serie_C3_Aircross

Standardní styl kladoucí důraz na čistý střídmý design s šedou texturovanou palubní deskou a látkovým čalouněním sedadel Mica Grey, s bílou lištou kolem větráků klimatizace.

PANORAMATICKÉ OTEVÍRATELNÉ STŘEŠNÍ OKNO

Kabina je díky velkému střešnímu oknu (délka vnitřního prosklení je téměř 1 metr) s širokým rozevřením výjimečně prosvětlená a vzdušná, což vytváří pocit pohody, ať už je střecha otevřená, nebo zavřená.

Každá cesta znamená zážitek sama o sobě.

Dvěma elektrickými tlačítky můžete střešní okno intuitivně otevřít či zavřít nebo nastavit polohu sluneční clony a nastavit si tak úroveň světla uvnitř kabiny podle přání.

UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ

747x322_Affichage_Tete_Haute_C3_Aircross-flou

S barevným head-up displejem budete mít základní informace o jízdě vždy snadno na očích, aniž byste museli ztratit pohled na vozovku před vámi. Nyní jsou na sklopném displeji informace nově zobrazovány barevně.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU

747x322_Recharge_Sans_Fil_C3_Aircross-flou

Citroën C3 Aircross nabízí intuitivní možnosti konektivity. Ve vyhrazeném místě ve středové konzoli lze bezdrátově nabíjet telefon (přístroje vybavené možností indukčního nabíjení). Kompatibilní aplikace ve vašem smartphonu lze samozřejmě ovládat skrze 7" dotykový displej s funkcí Mirror Screen a nechybí ani podpora Apple CarPlayTM či Android Auto.

12 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

BEZPEČÍ A KLID

PARK ASSIST

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

ACTIVE SAFETY BRAKE

1500x500_ADAS-flou

Nový C3 Aircross shromažďuje intuitivní ovládání technologií pro klid a bezpečnost při jízdě na středu palubní desky v dotykovém displeji, za kterým se skrývá taktéž spoustu prvků přispívajících k pomoci a bezpečnosti při jízdě.

Citroën C3 Aircross se cítí v pohodě ve městě i na silnici a je praktický pro každodenní život a díky zpětné parkovací kameře a čidlům umožňuje snadné zaparkování. Technologie Park Assist usnadňuje podélné parkování  i parkování do řady nebo šikmé parkování.

 

Tato funkce podporuje automatické přepínání dálkových světel v závislosti na provozu, pokud vůz detekuje jiná vozidla. Noční jízda je bezpečnější a umožňuje zaměřit se především na řízení.

 

Rozpoznávání dopravních značek a rychlostních doporučení umožňuje vašemu SUV nastavení rychlosti na základě informací, které snímač vozu zachytí. Aktuální rychlostní limit je samozřejmě průběžně aktualizován a zobrazován.

 

1500x500_C3_Aircross_Active_Safety_Brake-flou

Multifunkční kamera v horní části čelního skla detekuje překážky, jako například vozidla jedoucí ve stejném směru, která zpomalují, nebo stojí. V tomto případě vůz může zpomalit na 5 km/h z rychlosti 85 km/h. Senzor aktivuje brzdy automaticky, pokud je detekováno riziko kolize.

597x500_Grip_Control_C3_Aircross

GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT

C3 Aircross se systémem Grip Control® umožňujícím jízdu za jakýchkoliv podmínek, specifickými 16" nebo 17" pneumatikami Mud & Snow nabízí opravdu všestranné řízení a je určen pro jakýkoliv typ silnice, bez ohledu na podmínky a povrch.

Systém Grip Control® zvyšující bezpečnost nabízí 5 režimů (Standard, Sníh, Terén, Písek, ESP OFF).

Systém Grip Control® je možné nechat fungovat automaticky v režimu Standard, nebo si zvolit některý z ostatních režimů (Písek, Sníh, ESP OFF).).

Se systémem Grip Control® je spojena funkce Hill Assist Descent, která auto udrží v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích.

Tato technologie umožňuje zachovat dráhu vozu a snižuje riziko proklouznutí při cestě dolů.

KONEKTIVITA & INTUITIVITA

MIRROR SCREEN

747x322_Mirror_Screen_C3_Aircross-flou

Funkce Mirror Screen s technologiemi Android Auto, Apple Car Play™ a MirrorLink® umožňuje bezpečně využívat multimediálního obsahu a aplikací smartphonu, které se duplikují na 7" dotykový displej a mohou se snadno používat.

CONNECT NAV

747x322_Connect_Nav_C3_Aircross-flou

Tato navigace nové generace disponuje mapovými podklady TomTom, které jsou pravidelně aktualizovány.

CITROËN CONNECT BOX

747x322_Connect_Box_C3_Aircross-flou

Tato služba (nebo tísňové volání) vás spojí se specializovanou asistenční platformou umožňující zavolat odbornou pomoc v případě poruchy nebo nehody.

5 VÝKONNÝCH MOTORŮ

Široká škála výkonných a úsporných motorů nové generace kombinuje moderní technologie s příslibem, že se můžete vydat na daleké cesty. Toto SUV je k dispozici s benzínovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi.

Automatická převodovka EAT6 spojená se systémem Stop & Start je k dispozici s benzínovým motorem PureTech, dieselový motor BlueHDi 120 je dodáván s 6-ti stupňovou manuální převodovkou.
5Motorisations_CL.17.056.020_1500X646

-

Příslušenství

K novému modelu Citroën C5 Aircross SUV je k dispozici široká nabídka originálních doplňků a příslušenství.

NÁZORY V TISKU NA CITROËN C3 AICROSS

C3 Aircross: Svěží vítr

logo-motor

Je tu nový C3 Aircross. Pohled na něj mě příjemně osvěžil. Není vůbec lehké vystoupit z řady. Vůz splňuje požadavky segmentu SUV – je robustní, má vysokou krátkou kapotu, oplastovaný podvozek pro hrátky v terénu, hranatější linie. Ale má i něco navíc, neotřelý šmrnc, provokuje.

C3 Aircross: Jako osvěžující citronáda

logo-press-bike

Zapomeňte na "citronovou kachnu", éra četníka Louise de Funèse už je dávno pryč. To spíš jako by se Luc Besson naboural z filmového světa mezi automobilové vývojáře. Je tu Aircross od Citroënu. Namísto ztřeštěné komedie orginální akční thriller.

C3 Aircross: Čtvercová revoluce

logo-suvmagazin

Koncern PSA vsadil u Citroënu C3 Aircross na vysokou úroveň komfortu a cenu auta stlačil hodně dolů. Aircross je teď jedním z nejlevnějších SUV na českém trhu. Vyzkoušeli jsme, jak jezdí

Nejdůležitější zkouška TEST - 1.2 Puretech MAN

logo-motor

Další novinka mezi městskými crossovery - Citroën C3 Aircross - bude muset prokázat své schopnosti při srovnání s lídrem třídy, Renaultem Captur. Který z nich je lepší?

Hedvábná stezka TEST - 1.2 Puretech EAT6

logo-automotor-sport

Francouzi dokázali dodat svému létajícímu koberci ještě více originality a praktičnosti. C3 Aircross je všechno jen ne nudná a všechno jen ne nekomfortní. Plejádu kudrlinek provází i řada praktických detailů.

Představujeme Citroën C3 Aircross: Posila v týmu

autofordrive

Mohutná vlna nových modelů SUV, která sleduje zvýšenou poptávku zákazníků, přinesla řadu zajímavých pojetí. Každá značka sáhla především po svých osvědčených kvalitách a silných stránkách, Citroën v tom není výjimkou. U své novinky C3 Aircross využívá zkušeností z uvedení modelu Cactus a C3.

thauto

Citroën vstupuje na evropský trh s prvním crossoverem vlastní konstrukce, který provází slogan SUV by Citroën...

Top