Budete přesměrováni za vteřin

LIMITOVANÁ EDICE CITROËN C3 ORIGINS

U PŘÍLEŽITOSTI 100. VÝROČÍ SVÉHO ZALOŽENÍ UVÁDÍ ZNAČKA CITROËN NA TRH LIMITOVANOU EDICI NAZVANOU ORIGINS, KTERÁ POUKAZUJE NA JEJÍ BOHATÉ AUTOMOBILOVÉ DĚDICTVÍ. CITROËN C3 JE V TÉTO EDICI, KTERÁ OSLAVUJE VÝZNAMNÉ JUBILEUM, VYBAVEN ŘADOU VÝJIMEČNÝCH PRVKŮ.

Víceúčelový hatchback CITROËN C3, bestseller produktové řady s mimořádnými možnostmi přizpůsobení, se vyznačuje elegantním designem, nekompromisním komfortem a technologiemi, které oceníte v každodenním provozu.

Limitovaná edice vozu CITROËN C3 Origins rozvíjí základní řadu nabídkou nevšedních, elegantních, avšak střízlivých prvků přizpůsobení.

100 LET PŘIZPŮSOBENÍ

Již ve 30. letech minulého století je možné u vozu Traction Avant volit barvu kol mezi červenou, žlutou či zelenou. Model Ami 6 nabízí různá barevná provedení potahů sedadel se specifickým motivem cesmínového listu v oříškově hnědé, modré, červené či olivově zelené barvě. Přicházejí rovněž limitované série, které poskytují na svou dobu výjimečnou možnost přizpůsobení, jako například model 2 CV Spot s dvoubarevným oranžovobílým provedením karoserie či model 2 CV Charleston s červenočerným nebo žlutočerným provedením karoserie.

C3-Origins-DaD-Traction-AV
C3-Origins-DaD-Traction-AV

DESIGN

ELEGANTNÍ STEJNĚ JAKO VY

Zvenčí zdobí vůz bronzové prvky, které odkazují na původní logo Citroën. Specifické doplňky tohoto paketu se objevují v podobě lemování mlhových světlometů a na ochranných prvcích Airbump®. V zadní části vozu se na výklopném víku zavazadlového prostoru nachází vedle označení modelu nápis Origins. Styl této edice podtrhují zatmavená skla zadních a pátých dveří nebo na přání 17" litá kola Cross Black. Na předních dveřích zdobí vůz logo „Origins since 1919“.

CITROËN C3 v edici Origins je nabízen v moderních a decentních barvách bílá Banquise, šedá Acier, šedá Platinium či černá Perla Nera nebo ve dvoubarevné kombinaci s černou střechou.

C3-Origins-Officiel
C3-Origins-Porte

Originalita limitované edice vozu CITROËN C3 Origins se objevuje v podobě elegantních prvků bronzové barvy použitých například na vnějších zpětných zrcátkách či na ochranných prvcích Airbump®.

C3-Origins-Bequet-AR

Zadní spojler je zvýrazněný spodní lištou v bronzové barvě.

C3-Origins-Capsule

Specifický polep střechy v barvách Origins odkazuje na inovativní charakter a výraznou osobnost modelu CITROËN C3.

C3-Origins-Sieges-AV

MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Moderní a nanejvýš pohodlný vůz CITROËN C3 Origins představuje nový rozměr cestování. Maximální jízdní komfort poskytují nastavitelná a dostatečně široká sedadla. Edice Origins nabízí elegantní šedé látkové čalounění se zlatým prošíváním a logem „Origins“, specifické koberečky vpředu a vzadu a bronzovou lištu na palubní desce, která výborně ladí s barevným provedením karoserie.


TECHNOLOGIE

1500x500-C3-Origins-TdB

Jubilejní edice vozu CITROËN C3 Origins* je navíc obohacena o asistenční systémy řízení zvyšující bezpečnost provozu, jako je systém nouzového brzdění „Active Safety Brake“, automatické přepínaní dálkových světlometů, navigační systém Citroën Connect Nav nebo zpětná parkovací kamera. Při každodenních cestách tyto praktické pomocníky zajisté oceníte!

*Limitovná edice vychází z verze výbavy Shine.


AUTOMATICKÁ ŠESTISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA EAT6Nová automatická šestistupňová převodovka EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6), která je k dispozici u motoru PureTech 110 S&S, spojuje radost z řízení s maximální účinností a poskytuje rychlejší řazení převodových stupňů, vynikající plynulost jízdy a uživatelský komfort na vysoké úrovni.


597x400-C3-Origins-BVA
C3-Origins-Lifestyle

MOTORY

VÝKONNÉ, AVŠAK ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

CITROËN C3 Origins je vybaven výkonnými, avšak úspornými motory nejnovější generace: benzinovými motory PureTech a dieselovými motory BlueHDi. Tříválcové motory PureTech 82, PureTech 100 a 110 S&S a dieselový motor BlueHDi 100 a 110 S&S jsou dodávány s manuální převodovkou.


Top