Budete přesměrováni za vteřin

LIMITOVANÁ EDICE CITROËN C4 CACTUS ORIGINS

U PŘÍLEŽITOSTI 100. VÝROČÍ SVÉHO ZALOŽENÍ UVÁDÍ ZNAČKA CITROËN LIMITOVANOU EDICI NAZVANOU ORIGINS, KTERÁ POUKAZUJE NA JEJÍ BOHATÉ AUTOMOBILOVÉ DĚDICTVÍ. CITROËN C4 CACTUS JE V TÉTO EDICI, KTERÁ OSLAVUJE VÝZNAMNÉ JUBILEUM, VYBAVEN ŘADOU VÝJIMEČNÝCH PRVKŮ.


CITROËN C4 Cactus vnáší do segmentu kompaktních hatchbacků svěžest a originalitu díky svému jedinečnému charakteru a bezkonkurenčnímu komfortu. Limitovaná edice vozu CITROËN Origins nabízí 2 převratné novinky, které se v Evropě objevují u vozu C4 Cactus vůbec poprvé: tlumiče s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadla Advanced Comfort nabízející nadstandardní komfort řízení.

100 LET KOMFORTU

100 LET KOMFORTU

CITROËN C4 Cactus přímo vybízí k cestování a vy se v něm budete cítit jako v bavlnce. Jeho vývojáři čerpají z dlouholetých zkušeností svých předchůdců -– v 70. letech se stává absolutní legendou komfortní model DS uvedený v roce 1955 a přezdívaný „Král silnic“ jemuž předcházel prestižní Traction Avant, ale rovněž CITROËN GS, díky němuž se výrazně rozšiřuje používání hydropneumatického odpružení. Model GS s inovativním stylem a inteligentními technologiemi získává v roce 1971 prestižní ocenění Auto roku.

1500x646-C4-Cactus-Origins-DaD-GS
1500x646-C4-Cactus-Origins-DaD-GS

DESIGN

JEDINEČNÁ PERSONALIZACE

Zvenčí zdobí vůz bronzové prvky, které odkazují na původní logo Citroën, a dále podpis „Origins since 1919“ jako připomínka 100. výročí značky.

CITROËN C4 Cactus v edici Origins je v nabídce v barvách bílá Banquise, bílá Perle Nacré, šedá Acier, šedá Platinium nebo černá Obsidien a je vybaven 17" litými koly CrossBlack.

Prvky přizpůsobení jsou vkusné, pečlivě propracované a vyznačují se neotřelou elegancí.


597x500-C4-Cactus-Origins-Officiel
760x460-C4-Cactus-Porte

Polepy na vnějších elektricky sklopných zpětných zrcátkách.

760x460-C4-Cactus-Origins-AirBump

Specifické béžové lemování paketu Color Beige Lutèce okolo mlhových světlometů a na ochranných prvcích Airbump®. 

760x460-C4-Cactus-Origins-AR

Na výklopném víku pátých dveří je vedle označení modelu logo Origins.

760x460-C4-Cactus-Origins-Sieges

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

CITROËN C4 Cactus Origins se vyznačuje dokonalými jízdními vlastnostmi, vynikající stabilitou a mimořádnou dynamikou díky podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy®. Tlumiče pohlcují veškeré nerovnosti vozovky a vytvářejí dojem, že se vůz doslova vznáší jako na létajícím koberci.

CITROËN C4 Cactus je vybaven sedadly Advanced Comfort, která jsou velmi pohodlná a zaručují dobrou oporu zad. Edice Origins navazuje na základní řadu interiérem s osobitou atmosférou a nabízí elegantní šedé látkové čalounění se zlatým prošíváním a logem „Origins“, jakož i specifické doplňky a koberečky.

CITROËN C4 Cactus Origins nabízí jedinečný jízdní komfort, který je pro značku CITROËN typický.

TECHNOLOGIE

CITROËN C4 Cactus Origins je již v sérii bohatě vybaven. Mimo jiné určitě oceníte 9 asistenčních systémů řízení zajišťujících pohodlí a vyšší bezpečnost provozu, jako je např. navigační systém Citroën Connect Nav a zařízení Citroën Connect Box s lokalizovaným nouzovým voláním a asistencí (Pack SOS a Assistance) nebo funkce Mirror Screen umožňující ovládat aplikace z telefonu na dotykovém displeji ve voze.

Vše, co potřebujete pro bezstarostnou jízdu.
597x400-C4-Cactus-Origins-Ecran
597x400-C4-Cactus-Origins-Lifestyle

MOTORY

EKOLOGICKÁ ÚČINNOST A POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Limitovaná edice vozu CITROËN C4 Cactus Origins je v nabídce s benzinovými motory PureTech 100 a 130 S&S, které získaly již počtvrté v řadě ocenění „Motor roku“, a dieselovými motory BlueHDi poslední generace, u kterých bylo dosaženo nižších emisí CO2 a spotřeby paliva.


AUTOMATICKÁ ŠESTISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA EAT6

Automatická šestistupňová převodovka EAT6, která je v nabídce s benzinovým motorem PureTech 110 S&S a dieselovým motorem BlueHDi 120 S&S, zaručuje rychlé řazení převodových stupňů, vynikající plynulost jízdy a uživatelský komfort na vysoké úrovni.


597x400-C4-Cactus-Origins-BVA
Top