Budete přesměrováni za vteřin
primazenylogo

Citroën C3 – auto pro ženy? Spíš auto, díky němuž se přestanete bát řídit

Už při cestě na odlehlejší lokalitu mě příjemně překvapily jízdní vlastnosti tohoto drobného Francouze, který se díky své lehké váze a úměrně vysokému výkonu na silnicích a při rozjezdech na semaforu chová poměrně svižně. Díky automatické převodovce v testované verzi navíc odpadají problémy s rozjížděním, ať už na křižovatce, nebo do kopce, časté to stresové okamžiky při řízení pro méně zkušené řidiče a řidičky.

logo-automotor-sport

Citroën C3 - Francouzká kosmetika

Neotřelý design s ochranými bočními panely Airbump cílící na individualistky, které dovedou ocenit originalitu, působí prostřednictvím dramatičtěji provedené přídě s LED světlomety ještě robustněji.

autotiplogo

Citroën C3 - S očima dokořán

Po třech letech kariéry třetí generace dorazil malý Citroën v omlazené verzi. Model C3 patřil vždy ke křiklavým, a tak už jeho styl ani nebylo třeba tolik zvýrazňovat.

metro

Nový C3 - Nejpřizpůsobitelnější hatchback

Kategorie menších vozů je stále tou, kde se stále něco děje, a proto jsme si rádi vyzkoušeli jeden z oblíbených vozů této kategorie nový Citroën C3.

svet_motoru

Citroën C3 - Rozdíly pod lupou

Interér působí celkově hravě, líbí se nám barevné doplňky i potažení palubní desky koženkou, stejně jako nápad s poutkem pro zavírání dvěří.

motomagazinspeed

Citroën C3 - Test

Před pár dny jsem dostal k testování v Evropě úspěšný malý hatchback C3 modelový rok 2021. Konkurent Fabie prošel modernizací a výrobce auto ještě více vymazlil. Na palubní desce výbavy Shine jsem našel textilní kůži s ozdobným prošitím, infotainment má po optimalizaci na 7palcovém dotykovém displeji nové prvky a je rychlejší.

motomagazinspeed

Citroën C3 1.2 PureTech 83 koní 2021: Inovovaný hatchback mě překvapil pružným motorem, prostornou kabinou i spotřebou

Model patří v Evropě do prodejní top desítky a má to své důvody. Auto nabízí vzdušnou a prostornou kabinu, jež výrobce ještě více vymazlil. Na palubní desce výbavy Shine jsem našel dokonce textilní kůži zdobenou prošitím.

Top