Budete přesměrováni za vteřin
primazenylogo

Už při cestě na odlehlejší lokalitu mě příjemně překvapily jízdní vlastnosti tohoto drobného Francouze, který se díky své lehké váze a úměrně vysokému výkonu na silnicích a při rozjezdech na semaforu chová poměrně svižně. Díky automatické převodovce v testované verzi navíc odpadají problémy s rozjížděním, ať už na křižovatce, nebo do kopce, časté to stresové okamžiky při řízení pro méně zkušené řidiče a řidičky.

logo-automotor-sport

Neotřelý design s ochranými bočními panely Airbump cílící na individualistky, které dovedou ocenit originalitu, působí prostřednictvím dramatičtěji provedené přídě s LED světlomety ještě robustněji.

autotiplogo

Po třech letech kariéry třetí generace dorazil malý Citroën v omlazené verzi. Model C3 patřil vždy ke křiklavým, a tak už jeho styl ani nebylo třeba tolik zvýrazňovat.

metro

Kategorie menších vozů je stále tou, kde se stále něco děje, a proto jsme si rádi vyzkoušeli jeden z oblíbených vozů této kategorie nový Citroën C3.

svet_motoru

Interér působí celkově hravě, líbí se nám barevné doplňky i potažení palubní desky koženkou, stejně jako nápad s poutkem pro zavírání dvěří.

motomagazinspeed

Před pár dny jsem dostal k testování v Evropě úspěšný malý hatchback C3 modelový rok 2021. Konkurent Fabie prošel modernizací a výrobce auto ještě více vymazlil. Na palubní desce výbavy Shine jsem našel textilní kůži s ozdobným prošitím, infotainment má po optimalizaci na 7palcovém dotykovém displeji nové prvky a je rychlejší.

motomagazinspeed

Model patří v Evropě do prodejní top desítky a má to své důvody. Auto nabízí vzdušnou a prostornou kabinu, jež výrobce ještě více vymazlil. Na palubní desce výbavy Shine jsem našel dokonce textilní kůži zdobenou prošitím.

Top