Budete přesměrováni za vteřin

DESIGN

1500x646_Design.jpg

Citroën SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla v zadních oknech poskytnou vašim zákazníkům klid a soukromí… A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!

597x597_Clients.jpg

CERTIFIKOVÁN PRO VAŠI PROFESI!

Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu do hotelu či na letiště? … V naší nabídce vozů CITROËN SpaceTourer jistě najdete model, který splní vaše potřeby i očekávání vašich zákazníků!
SpaceTourer-B2B-Hauteur

VÝŠKA DO 1,90 M

Není třeba se omezovat! Výška nového vozu Citroën SpaceTourer Business Lounge nepřesahuje 1,90 m, což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží na letištích i přístup všechna parkoviště, kam vozy tohoto typu obvykle nezajedou. Ve spojení s elektro-hydraulickým posilovačem řízení a průměrem otáčení 12,40 m vás Citroën SpaceTourer přesvědčí, že svou obratností vyhoví požadavkům každé profese.

NÁSKOK O 2 DÉLKY

Verze Business Lounge je v nabídce ve dvou různých délkách karoserie - M (4,95 m) a XL (5,30 m) – a v šesti nebo sedmimístném uspořádání. Je ideálním řešením pro přepravu osob a VIP zákazníků, kteří ocení pohodlnou mobilní kancelář, jednu z variant uspořádání interiéru vozu SpaceTourer.

Prostor, komfort a smysluplně využitý čas strávený na cestách… na palubě vozu CITROËN SpaceTourer se vám každá cesta bude zdát příliš krátká!

700x394_SpaceTourer_B2B_longueurs-v2.jpg

Který vůz je pro vás nejlepší?

tabulka

-

ROZMĚRY VOZU CITROËN SPACETOURER BUSINESS

Délka

mm


užitečná délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm


užitečná výška

mm

užitečný objem

l


Užitné zatížení

kg


Hrubá hmotnost vozidla

kg

POHODA

SpaceTourer-B2B-Lounge

Uvolnění, práce a společné zážitky v prostředí, kde se každému z cestujících dostává maximální péče a pozornosti… hovoříme o vozu CITROËN SpaceTourer ve verzi Business Lounge, která byla navržena s cílem poskytnout firemním a VIP zákazníkům všestranný komfort na prvotřídní úrovni.

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

MOBILNÍ KANCELÁŘ

KOMFORTNÍ SEDADLA

PRO SPOKOJENOST VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

SpaceTourer Business Lounge, komfortní kancelář a mobilní k tomu!

Interiér vozu SpaceTourer Business Lounge byl navržen jako příjemné místo pro práci i odpočinek. Samostatná kůží potažená sedadla ve druhé řadě otočená proti směru jízdy, posuvný a sklopný konferenční stolek nebo extra zatmavená zadní okna pro větší soukromí… interiér vozu rázem proměníte v pohodlný salónek pro schůzku na nejvyšší úrovni. 

520x293_1erClasse.jpg
520x293_Matériaux.jpg

Sedadla vozu CITROËN SpaceTourer jsou čalouněná jemnou černou kůží Claudia, která zajišťuje prvotřídní komfort sezení.  

Stropní konzole s výstupy klimatizace a funkcí jemného rozptylu vzduchu vytváří spolu s tlumeným osvětlením interiéru komfortní prostředí a navozuje příjemnou atmosféru, která na palubě vozu CITROËN SpaceTourer vládne. 

L2E

Na palubě mají vaši zákazníci veškerý komfort a vybavení značky Citroën: výstupy klimatizace s jemným rozptylem vzduchu, ovládání topení, důmyslné odkládací prostory, příjemné osvětlení interiéru, žádné rušivé zvuky nebo vibrace…  to jsou detaily, které umocňují výsledný dokonalý dojem!

520x293_Rangements.jpg

JÍZDNÍ KOMFORT

1500x646_SpaceTourer_B2B_confort.jpg

Jízdní nápravy vozu CITROËN SpaceTourer vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo Mc Pherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny. 

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

SpaceTourer-B2B-TdB

Citroën SpaceTourer Business Lounge je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi zaměřenými na bezpečnost a komfort vašich cestujících: boční elektricky posuvné dveře s hands-free ovládáním, Head-up displej, systém snímání značek s uvedením rychlosti nebo funkce Distance Alert. A z pohledu emisí CO2 je vůz ve své kategorii jednoduše nejlepší, neboli Best In Class.

SPACETOURER? STÁLE V KONTAKTU!

CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

HEAD-UP DISPLEJ

CITROËN Connect Nav je nový on-line navigační systém s 3D zobrazením na 7" displeji a dotykovým nebo hlasovým ovládáním s integrovanou mapou Evropy a doživotní aktualizací zdarma.

520x293_Nav.jpg
520x293_MirrorScreen.jpg

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? S Mirror Screen je to hračka! Umožní vám totiž bezpečně obsluhovat aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém 7’’ displeji. Mirror Screen funguje s technologiemi Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, že?

Citroën vyvinul Head-up displej, průhledný výsuvný panel umístěný v zorném poli řidiče, na který se promítají barevně rozlišené informace týkající jízdy a řízení vozu. Napříště se již budete moci věnovat jen dění na vozovce před vámi  - a výjimky se neudělují! 

520x293_Verre.jpg

VŠE PRO BEZPEČNOST VAŠICH CESTUJÍCÍCH

Adaptivní tempomat

747x322_limite_vitesse.221016.jpg

S adaptivním tempomatem váš CITROËN SpaceTourer automaticky upraví rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Systém sledování mrtvého úhlu

747x322_regulateur_vitesse.221017.jpg

Systém sledování mrtvého úhlu vás upozorní na přítomnost jiného vozidla rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku. Systém zahrnuje 4 snímače umístěné v předním a zadním nárazníku a je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

Systém snímání značek

747x322_active_safety_breaj.221015.jpg

Systém rozpoznání dopravního značení je ve výbavě úplnou novinkou! Pomocí kamery na čelním skle průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a informuje o nich řidiče. Ten může rychlost doporučenou systémem přijmout a uložit ji stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.  

Active Safety Brake

747x322_ActiveCityBreak.jpg

Systém je pomocí multifunkční kamery v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti:
– do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit,
- nad 30 km/h sníží její následky.

597x597_SpaceTourer_PLC_motorisées.jpg

BEZDOTYKOVÉ OTEVÍRÁNÍ

Hands-free otevírání posuvných bočních dveří je v této kategorii exkluzivní prvek výbavy. Můžete je otevřít a zavřít, aniž se jich dotknete, což oceníte zejména, jestliže máte plné ruce věcí a zavazadel… Stačí jen zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře, u kterých stojíte, se automaticky otevřou. Posuvné dveře mohou být vybavené pohonem a jejich otevírání a zavírání může řidič ovládat přímo ze svého místa, takže cestující s dveřmi vůbec nemusejí manipulovat – příjemná inovace, kterou jistě ocení všichni na palubě vozu.

NÁKLADY POD KONTROLOU

CITROËN SpaceTourer pohání dieselové motory BlueHDi poslední generace. Ve spojení s aerodynamickou siluetou a příznivou hmotností (v porovnání s ostatními výkonově srovnatelnými modely je hmotnost nižší o 100 až 300 kg) tak SpaceTourer může svým uživatelům nabídnout spotřebu a emise CO2 na nejnižší úrovni v kategorii. Kromě optimalizované spotřeby paliva se u těchto nových motorů snižují také provozní náklady, a to především v souvislosti s prodloužením servisního intervalu na 40 000 km nebo 2 roky.
SpaceTourer-B2B-Conso

REKORDNÍ SPOTŘEBA

520x293_Conso.jpg

Ověřeno v praxi! Citroën SpaceTourer vykazuje nejlepší spotřebu ve své kategorii (Best in Class): na 100 km spotřebuje jen 5,1 l a emise se pohybují na úrovni 133 g/km CO2 (kombinovaná spotřeba motoru BlueHDi 115 S&S MAN6).

520x293_Emissions.jpg

Dieselové motory BlueHDi, které jsou pro CITROËN SpaceTourer v nabídce, vykazují následující spotřebu paliva a emise CO2 (platí pro verzi XS):

  • 1.6 BlueHDi 95 MAN: 5,5 l/100 km a 144 g/km de CO2
  • 1.6 BlueHDi 95 S&S ETG6: 5,2 l/100 km a 135 g/km de CO2
  • 1.6 BlueHDi 115 S&S MAN6: 5,1 l/100 km a 133 g/km de CO2
  • 2.0 BlueHDi 150 S&S MAN6: 5,3 l/100 km a 139 g/km de CO2
  • 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT6: 5,8 l/100 km a 151 g/km de CO2
bottomer_cz

L2E

Top