Budete přesměrováni za vteřin

LIMITOVANÁ EDICE SUV CITROËN C3 AIRCROSS ORIGINS

U PŘÍLEŽITOSTI 100. VÝROČÍ SVÉHO ZALOŽENÍ UVÁDÍ ZNAČKA CITROËN LIMITOVANOU EDICI NAZVANOU ORIGINS, KTERÁ POUKAZUJE NA JEJÍ BOHATÉ AUTOMOBILOVÉ DĚDICTVÍ. SUV CITROËN C3 AIRCROSS JE V TÉTO EDICI, KTERÁ OSLAVUJE VÝZNAMNÉ JUBILEUM, VYBAVEN ŘADOU VÝJIMEČNÝCH PRVKŮ.

Robustní SUV C3 Aircross, z něhož vyzařuje síla a výkonnost, přímo vybízí k cestování za novými zážitky. Se systémem Grip Control s funkcí Hill Assist Descent zvládne i jízdu v hůře dostupných terénech. Prostorná kabina, velký zavazadlový prostor a důmyslná variabilita ho předurčují k obsazení významné pozice ve světě kompaktních SUV.

Limitovaná edice Origins rozvíjí základní řadu nabídkou exkluzivních a pečlivě zvolených prvků personalizace, které odkazují na minulost a oslavuji 100. výročí značky.

100 LET DOBRODRUŽSTVÍ

Dobrodružný duch patrný u kompaktního SUV C3 Aircross je součástí DNA značky již od jejího počátku. V roce 1922 je polopásový vůz CITROËN B2 10 HP model K1 přezdívaný Zlatý skarabeus spolu s dalšími čtyřmi vozy stejného typu prvním motorovým vozem v historii, který úspěšně absolvuje 3 500 km dlouhou výpravu přes Saharu. Touto průkopnickou výpravou předvádí André Citroën celému světu spolehlivost automobilů značky CITROËN. Tento hrdinský čin se stává předehrou slavné Černé expedice z roku 1924 a Žluté expedice z roku 1931.

1500x646-C3-Aircross-Origins-DaD-B2
1500x646-C3-Aircross-Origins-DaD-B2

DESIGN

JEDINEČNÁ PERSONALIZACE

Zvenčí zdobí vůz bronzové prvky, které odkazují na původní logo Citroën. Specifické doplňky tohoto paketu se objevují v podobě lemování mlhových světlometů. Zatmavená skla zadních a pátých dveří výborně ladí s 16" litými koly Matrix Black*.

CITROËN C3 Aircross v edici Origins je v nabídce v barvách bílá Natural, šedá Misty, stříbrná Cosmic Silver či černá Ink Black a ve dvojbarevném provedení s černou střechou Ink Black.


597x500-C3-Aircross-Origins-Officiel
747x400-C3-Aircross-Origins-Porte.305182

Na vnějších elektricky sklopných zpětných zrcátkách se objevují elegantní dekorativní pruhy v bronzové barvě a na předních dveřích je umístěno logo „Origins since 1919“.

747x400-C3-Aircross-Origins-AR.305186

Na výklopném víku pátých dveří je vedle označení modelu logo Origins.

747x400-C3-Aircross-Origins-Interieur

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Kompaktní SUV CITROËN C3 Aircross přináší do světa SUV nový rozměr cestování. Edice Origins navazuje na základní řadu interiérem s osobitou atmosférou a nabízí elegantní šedé látkové čalounění se zlatým prošíváním a logem „Origins“, jakož i specifické doplňky a koberečky.


TECHNOLOGIE

1500x500-C3-Aircross-Origins-TDB

SUV CITROËN C3 Aircross nabízí to nejlepší z technologií poslední generace zajišťujících bezpečnou a klidnou jízdu. Jubilejní edice vozu CITROËN C3 Aircross Origins je navíc v základní verzi obohacena o automatické přepínání dálkových světlometů, automatickou klimatizaci či technologii Mirror Screen, díky níž můžete využívat aplikace svého telefonu na 7" dotykovém displeji vozu.

597x500-C3-Aircross-Origins-Lifestyle

MOTORY

6 VÝKONNÝCH MOTORŮ

Limitovaná edice vozu CITROËN C3 Aircross Origins je nabízena s benzinovými motory PureTech a dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace.AUTOMATICKÁ ŠESTISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA EAT6

Pro ještě větší potěšení z jízdy je u benzinového motoru PureTech 110 S&S a u dieselového motoru BlueHDi 120 S&S v nabídce i automatická šestistupňová převodovka EAT6.


597x400-C3-Aircross-Origins-BVA
Top