Budete přesměrováni za vteřin

SUV CITROËN C3 AIRCROSS PŘEDSTAVUJE NOVOU SPECIÁLNÍ SÉRII C-SERIES

CITROËN uvádí novou speciální sérii C-Series, která ve svém názvu nese C jako Citroën a odkazuje na dlouholetou tradici firmy v oblasti uživatelského komfortu. Speciální série, která se odlišuje stylem, specifickými použitými materiály i barvami karoserie a technologiemi pro ještě vyšší pohodlí, přichází na trh a zcela určitě ji nepřehlédnete.

Personnalisation2_CL.19.037.004_597X500

Stylové prvky přizpůsobení

SUV CITROËN C3 Aircross C-Series je jednoznačně identifikovatelné díky výraznému barevnému paketu s červeným lemováním světlometů a krytům vnějších zpětných zrcátek ve stejné barvě.

Na předních dveřích pod zpětnými zrcátky ho zdobí dobře viditelný znak C-Series.

Speciální série je k dispozici ve 4 barvách karoserie – v bílé (standardní barva), černé (perleťová Perla Nera) a šedé (metalické barvy šedá Acier a šedá Platinium). Rovněž nabízí dvoubarevné provedení: černá střecha v kombinaci s barvami karoserie bílou, šedou Acier či šedou Platinium nebo bílá střecha v kombinaci s černou Perla Nera.

SUV CITROËN C3 Aircross C-Series je vybaveno 16″ koly Matrix s výbrusem.

Propracovaný interiér s unikátními prvky přizpůsobení

Interiér je jednoduchý a stylový: dekor palubní desky v provedení umělá kůže Mistral a chromované lemování výdechů větráků.

Pohodlná komfortní sedadla oživuje bílé prošívání a červený pruh na opěradlech ladící s exteriérovým barevným paketem. Logo C-Series na sedadlech potvrzuje exkluzivitu speciální série.

SUV C3 Aircross SUV C-Series je vybaveno černými koberečky s červeným prošíváním a ozdobnými chrániči prahů dveří s logem C.
InterieurRaffine_CL.19.037.003_597X500
Top