Budete přesměrováni za vteřin

Hatchbacky CITROËN zprostředkují cestování první třídou, ať už při pravidelném dojíždění do práce nebo na dlouhých trasách. Nadčasové modely s elegantními liniemi, propracovaným interiérem a technologiemi nejnovější generace zajistí maximální potěšení z jízdy. Objevte veškerou eleganci a vytříbenost hatchbacků CITROËN bez kompromisů s ohledem na bezpečnost nebo potěšení z jízdy.

NOVÝ CITROËN C4

Nový CITROËN C4 přejímá znaky dvou různých typů vozů:

Z hatchbacku získává eleganci, plynulé linie, aerodynamickou siluetu, propracované tvary a výrazné designové prvky, jakož i nový přední a zadní světelný podpis. SUV mu dodává sílu a osobitost díky velkým kolům a nebývalé robustnosti.

newc4
EC4OK

NOVÝ CITROËN Ë-C4

Nový CITROËN ë-C4 se díky svému plně elektrickému pohonu vyznačuje nebývale tichou jízdou a vy se v něm budete cítit dokonale izolováni od okolního prostředí: všechny vnější rušivé vlivy jsou odfiltrovány. Tichý provoz, plynulá jízda, komfortní odpružení, měkkost sedadel Advanced Comfort, absence vibrací z motoru, dokonalá ergonomie, snadné ovládání a radost z řízení… a navíc speciální rozhraní a služby určené výhradně pro elektromobily, to vše přispívá ke zvýšení komfortu všech cestujících.

NOVÝ CITROËN C5 X A C5 X PLUG-IN HYBRID

Nový CITROËN C5 X snoubí eleganci limuzíny, praktičnost kombi a zvýšenou pozici SUV. Nabízí nebývalé pohodlí věrné programu Citroën Advanced Comfort® s interiérem evokujícím luxusní salónek. Vůz je vybaven špičkovými technologiemi pro příjemnější cestování: poloautonomní řízení, rozšířený head-up displej, zcela nový infotainmentový systém a 12″ displej s hlasovým ovládáním. Nový CITROËN C5 X je k dispozici v plug-in hybridní a benzinové verzi. Je pouze na vás, pro který se rozhodnete!
v2-podwyzszone-nadwozie-c5x
Top