Budete přesměrováni za vteřin

Hledáte vůz pro krátké každodenní jízdy nebo dlouhé cesty, pro dovolenou s celou rodinou nebo jednoduše pro odvoz dětí za jejich víkendovými aktivitami? Seznamte se s řadou MPV značky Citroën a mimořádnou modularitou těchto vozů, které jsou ideální pro všechny uživatele. Nabídka zahrnuje Citroën C3 Picasso, Nový Citroën C4 Picasso a Nový Citroën Grand C4 Picasso. Všechny vozy nabízejí inovativní architekturu a design, pohodu, odkládací přihrádky, komfort a modularitu interiéru. Pro 100% praktické řízení bez kompromisů v oblasti radosti z řízení, bezpečnosti nebo pocitů z jízdy.

voiture-monospace-grand-citroen-c4-picasso

Nový Citroën
Grand C4 Picasso

Nový Citroën Grand C4 Picasso je sedmimístné MPV, jehož cílem je splnit každodenní potřeby rodiny. Díky prostornosti, úložným přihrádkám a modularitě představuje Nový Citroën C4 Grand Picasso pozvánku na cestu s rodinou či přáteli, bez dopadu na komfort a bezpečnost řidiče a posádky.

Nový Citroën C4 Picasso

Nový Citroën C4 Picasso je moderní a přizpůsobitelné MPV pro celou rodinu. Nabízí inteligentní technologie podpůrných prvků řízení, vynikající zážitky z řízení, filozofii globálního komfortu (program Citroën Advanced Comfort®), účinnost a bezpečnost... Nový Citroën C4 Picasso představuje pozvánku k cestování a odpověď na všechny vaše potřeby v oblasti mobility.
voiture-monospace-citroen-c4-picasso
Top