Podívejte se na obsah
Nakonfigurujte si své suv Citroën C5 aircross nebo Citroën C5 aircross hybrid
Plánujete nákup moderního a mimořádně pohodlného SUV? Nakonfigurujte si svůj CITROËN C5 Aircross se spalovacím motorem nebo s plug-in hybridním pohonem a vybírejte z různých verzí, motorů, prvků přizpůsobení a hlavně zvolte svou oblíbenou barvu.
Verze výbavy
Vozy vybavené spalovacím motorem jsou k dispozici ve verzích Sense, Shine a Shine Plus. Plug-in hybridní vůz je dostupný ve verzích Shine a Shine Plus. Každá úroveň výbavy nabízí standardní a volitelnou výbavu i příslušenství a rovněž specifické motorizace a provedení interiéru. 
Zvolte motor svého nového vozu
CITROËN C5 Aircross je k dispozici s benzinovým (PureTech 130 S&S) nebo dieselovým (BlueHDi 130 S&S) motorem a manuální či automatickou převodovkou v závislosti na verzi výbavy. Hybridní verze je vybavena pohonem Hybrid 225. Ten kombinuje elektromotor s lithium-iontovou baterií HT 200V – 13,2 kWH pro dojezd v plně elektrickém režimu 55 km a benzinový motor PureTech 180 s 8stupňovou automatickou převodovkou EAT8.
Vzhled interiéru a exteriéru

CITROËN C5 Aircross je k dispozici v různých barvách: bílá Banquise, bílá Nacré, černá Perla Nera, šedá Platinum, modrá Tijuca, šedá Acier a červená Volcano. Hybridní verzi odlišuje specifický modrý dekor mlhových světlometů a prvků Airbump. Volit můžete různá kola z lehkých slitin, která dodají vašemu SUV na jedinečnosti.

Čalounění je dostupné v černém, šedém nebo béžovém provedení, zvolte takové provedení interiéru, které bude odpovídat vašemu vkusu.

Rozměry suv Citroën C5 aircross a Citroën C5 aircross hybrid
Stejně jako každé správné SUV, i CITROËN C5 Aircross a C5 Aircross Hybrid v sobě snoubí komfort a příkladnou variabilitu. Interiér je velmi prostorný a funkční, ale rovněž velmi elegantní. Zvláštností jsou tři samostatně posuvná a sklopná zadní sedadla, která se dají odsunout o více než 150 mm. V kombinaci s dvoupolohovou podlahou zavazadelníku vznikne optimální zavazadlový prostor o objemu od 460 do 1 630 l. Rozměry SUV CITROËN C5 Aircross jsou 4 500 mm na délku, 1 969 mm na šířku a 1 654 mm na výšku.
Dostupná výbava a příslušenství
CITROËN C5 Aircross i CITROËN C5 Aircross Hybrid nabízejí v závislosti na zvolené verzi opravdu bohatou standardní výbavu, která přispívá k vyšší bezpečnosti, pohodlí a umocní potěšení z jízdy. Mimo jiné můžeme zmínit volant potažený pravou kůží, 12V zásuvky ve středové konzole a v zavazadlovém prostoru, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka nebo indikátor podhuštění pneumatik. K dispozici je rovněž mnoho prvků příplatkové výbavy a příslušenství. Seznamte se s nabídkou a vytvořte si SUV přesně podle svých představ.