Podívejte se na obsah

PRO ZAHÁJENÍ KONFIGURACE SVÉHO CITROËN SPACETOURER VYBERTE SILUETU:

Nakonfigurujte si svůj Citroën Spacetourer nebo nový Citroën ë-Spacetourer
CITROËN SpaceTourer je k dispozici v dieselové verzi, ale také se 100% elektrickým pohonem jako nový CITROËN ë-SpaceTourer. Nakonfigurujte si tento praktický velkoprostorový vůz od délky karoserie po barvu a výbavu a vydejte se na cesty.
Verze výbavy
Nový CITROËN ë-SpaceTourer i CITROËN Spacetourer je k dispozici ve velikostech XS, M nebo XL ve verzích výbavy Feel a Flair. Zvolte verzi odpovídající vašim potřebám a užívejte si předností, které nabízí.
Zvolte pohon svého vozu  Citroën Spacetourer
Nový CITROËN ë-SpaceTourer je dodáván s baterií o kapacitě 50 nebo 75 kWh ve spojení s automatickou převodovkou. Baterie s kapacitou 75 kWh umožní dojezd až 330 km a rychlé dobití na 80 % za 30 minut. Vznětový motor BlueHDi u klasické verze CITROËN SpaceTourer nabízí výkon 120 nebo 180 k S&S a manuální či automatickou převodovku.
Vzhled interiéru a exteriéru

Zvolte vzhled svého velkoprostorového rodinného vozu a vyberte z široké nabídky barev karoserie tu nejvhodnější: bílá Banquise, černá Perla Nera, šedá Platinum, šedá Acier, hnědá Rich Oak, oranžová Tourmaline Orange nebo béžová Sable.

V interiéru oceníte čistý styl černého koženého čalounění, které je nejen elegantní, ale i velmi praktické.

Rozměry vozu Citroën Spacetourer

Nový CITROËN ë-SpaceTourer a CITROËN SpaceTourer je k dispozici ve třech délkách (XS: 4,60 m, M: 4,95 m, XL: 5,30 m).

Rozměry velkoprostorového vozu jsou 4 956 mm až 5 306 mm na délku, 1 920 mm až 2 204 mm na šířku a 1 890 mm na výšku. Nabízí maximální užitný objem 4 554 l díky sklopným sedadlům a nadstandardní variabilitu díky dělené lavici v poměru 2/3–1/3. 

Dostupná výbava a příslušenství
Nový CITROËN ë-SpaceTourer je kompatibilní s aplikacemi MyCITROËN a Free2Move, které významně přispívají ke zjednodušení každodenního provozu. Ve standardní výbavě vozů nový CITROËN ë-SpaceTourer a CITROËN SpaceTourer je k dispozici řada bezpečnostních a komfortních prvků, které si můžete na přání rozšířit o volitelnou výbavu a příslušenství.