CITROËN JE S VÁMI - AUTOSALONY OTEVŘENY OD 20. DUBNA

VÍCE

Budete přesměrováni za vteřin

Čištění klimatizace nebo dezinfekce kabiny

Cena: 600 Kč

 

Klimatizace v kabině zajišťuje stálou komfortní teplotu a příjemnou atmosféru, což přispívá k vyššímu pohodlí řízení. Klimatizace rovněž napomáhá bezpečnosti tím, že zajistí rychlé odmlžení či odmrazení skel a tím zlepšuje výhled.

Pylový filtr zadržuje nečistoty a odstraňuje většinu škodlivin, jednou ročně ho proto nechte vyměnit. Pro správné fungování klimatizace je potřeba provádět její pravidelnou údržbu, abyste zamezili zanesení kabinového filtru a množení bakterií a mikrobů. Nyní pro vás máme časově omezenou nabídku – slevu 35 % na kabinové pylové filtry.

Čištěním klimatizace se rozumí vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér vašeho vozu. Umožňuje optimální údržbu systému klimatizace, jeho plnou výkonnost a zvyšuje životnost výparníku. Uvedená paušální cena je včetně práce.

Dezinfekcí kabiny se rozumí dezinfekce prostoru pro cestující za pomoci speciálního spreje, který na dlouhou dobu předchází vzniku zápachu a udržuje optimální výkon klimatizace. Odstraňuje bakterie (způsobující alergie), mikroby a nepříjemné pachy. Uvedená paušální cena je včetně práce.

Při návštěvě servisu Citroën doporučujeme spojit více úkonů do jedné zakázky. Můžete si například nechat přezout pneumatiky a do konce dubna zároveň využít výjimečné slevy na kola z lehkých slitin ve výši až 45 % nebo si nechat vůz zkontrolovat před sezónou za paušální cenu 399 Kč. Sezónní prohlídka obsahuje 20 kontrolních bodů.

Servisy Citroën zůstávají i nadále otevřené a jsou vám plně k dispozici. Objednávat se můžete on-line prostřednictvím webového formuláře níže nebo telefonicky přímo u svého autorizovaného servisu Citroën. V této komplikované době velice dbáme na zvýšené hygienické požadavky a kontakt probíhá vždy bezpečně

Více informací o fungování a doporučené údržbě klimatizace naleznete zde.

Akce „Čištění klimatizace nebo dezinfekce kabiny“ platí do odvolání. Akce „sleva 35 % na kabinové pylové filtry“ platí od 1. 4. do 30. 6. 2020 u participujících servisů Citroën.

AC_klimatizace_600x384px
Top