Budete přesměrováni za vteřin

Díky hatchbackům Citroën můžete vyrážet na každodenní trasy i dlouhé cesty jako v první třídě. Nadčasové tvary, propracované linie, sofistikované interiéry, moderní technologie a potěšení z jízdy ... Objevte eleganci řady hatchbacků Citroën, které jsou současně bezpečné a nabízejí zážitek a radost z řízení.

Citroën C5 Tourer
Citroën C5 vzbuzuje emoce hned na první pohled, díky své reprezentativnosti a vzhledu elegantního kupé. Výrazný tvar, elegantní křivky a aerodynamické linie... Reprezentativní design Citroënu C5 je v kategorii luxusních hatchbacků měřítkem kvality.


Voiture-C5-Tourer-berline.jpg
voiture-berline-citroen-c-elysee

Citroën C-Elysée

Modernizace vozu Citroën C-Elysée je stylová, díky interiéru propracovaného do nejmenších detailů se zlepšila jeho elegance a zvýšila reprezentativnost : jednobarevná středová přístrojová deska, nová lišta palubní desky, nový sedmipalcový dotykový displej... Všechny materiály byly zvoleny pro svou eleganci, robustnost a snadnou údržbu.

Citroën C-Elysée rovněž využívá to nejlepší z know-how značky pokud jde o komfort, inovativní design a užitečné technologie pro všechny cestující. To nejlepší z technologií a kreativity, které vám již dnes zajistí odpověď na výzvy zítřka!
Top