Budete přesměrováni za vteřin
597x597_Mixte_Portrait-2

Vítejte v
‘La Maison Citroën’ !

André Citroën lépe než kdokoli jiný v jeho době uměl naprosto změnit zásady fungující v distribuci automobilů. Showroom, který se značka chystá v rue Saint-Didier v Paříži, na tento jeho um navazuje.

Již ve výloze budí zvědavost a přitahuje pozornost obrovská obrazovka, která zve kolemjdoucí, aby vstoupili dovnitř. Po vstupu do showroomu je přivítá útulná atmosféra, kterou vytváří přírodní dřevo a barevné nápisy na zdech.

Nejdůležitější jsou pochopitelně auta, ale prostředí se liší od tradiční prodejny. Návštěvníka zde čeká nespočet obrazovek, řada prvků personalizace, ale také skříňky s lifestylovými produkty…

Vítejte v La Maison Citroën!

OCENĚNÝ DESIGN

Z této nové prodejny ležící přímo v srdci Paříže čiší příslib značky vyjádřený heslem „Be Different, Feel Good“. Každý návštěvník zde bude moci prožít jedinečný zážitek spojující útulnou atmosféru se špičkovými technologiemi v hybridní koncepci městské prodejny, v níž se mísí nejnovější digitální technologie a reálné zážitky.


Koncepce prodejen již získala ocenění časopisu Stratégie – „Grand Prix Stratégies du Design“ v kategorii „Komerční architektura“ a dále cenu od Francouzského institutu designu, který jí udělil ocenění „Janus du Commerce 2016“.
1500x646_Superposition-v2

PONOŘTE SE DO PŘÍJEMNÉHO SVĚTA DIGITÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ

CITROËN WALL

747x400_Citroen_Wall

„Citroën Wall“ je dotyková tabule na desce stolu sloužící ke konfiguraci jakéhokoliv vozu. Nabízí vysoce kvalitní 3D zobrazení pro jedinečný zážitek. Konfiguraci je možné začít doma on-line a pak na ni na místě navázat.

CAFÉ ANDRÉ

747x400_Citroen_Wall-2

V rámci showroomu čeká návštěvníky kavárna Café André, kde si mohou odpočinout, stejně jako v sousední místnosti zařízené jako obývací pokoj. Mezi nastavováním konfigurací vozu tu můžete načerpat síly a uvolnit se.

CITROËN ORIGINS

747x400_origins

K dispozici je i virtuální muzeum značky Citroën Origins, do něhož se dostanete přes vyhrazený dotykový displej. Můžete si tak prohlédnout více než 50 legendárních modelů, které jsou součástí historického dědictví značky, Můžete si je zobrazit v pohledu 360°, a to jak zvenku, tak zevnitř.

2 vystavené modely

Přímo v showroomu La Maison Citroën jsou vystaveny dva vozy.
Nezapomíná se ani na ostatní modely v nabídce, na stěnách jsou vystavena kola, volanty a vzorky čalounění. Ve velmi dekorativním prostředí se tak představuje šest modelů, návštěvníci mají možnost osahat si materiály a vybrat si barvy v nabízeném vzorníku.

150 m2 plochy doplňuje testovací prostor v suterénu a servis na stejné adrese, takže má návštěvník k dispozici vše, co potřebuje.
597x500_C3

KOMPLEXNÍ POMOC S NÁKUPEM VOZU

OBCHODNÍ AMBASADOR NASLOUCHAJÍCÍ VAŠEMU PROJEKTU

520x293_Ambassadeur_Citroën

Klíčovou osobou v La Maison Citroën je obchodní ambasador, partner nového typu.


Modelovou řadu má v malíku, je odborník na technologie a služby mobilního připojení, takže bude schopen odpovědět na veškeré vaše dotazy a pomůže vám s vaším projektem.


Je důkladně proškolen a bude vám stát po boku s radou, nasměrováním, ale také s pomocí při seznamování se s jednotlivými technologiemi, displeji a službami, které máte v La Maison Citroën k dispozici.


Od konfigurace přes nabídky financování po objednání testovací jízdy – bude vždy po ruce, připraven vám poradit!

PRODEJNÍ PROSTOR

747x400_Citroen_salon_ventejpg

Uspořádání prostoru usnadňuje pohyb v La Maison Citroën, prodejní plocha není oddělená příčkami, můžete si zde společně sednout ke stolu a probrat detaily k nákupu vozu.

Pokud jste začali s konfigurací před návštěvou anebo jste s ní pokračovali na místě, snadno se k ní zde dostanete.

LE PETIT CITROËN

747x400_Citroen_Wall-petit-Citroen

V butiku Le Petit Citroën si můžete zakoupit a odnést něco z legendy značky, v nabídce je celá škála miniatur a lifestylových produktů z internetového obchodu. Hrnky, kryty na telefon, omalovánky… načerpejte duch Citroënu!

CITROËN ADVISOR

747x400_Advisor_Personnage

Před odchodem máte možnost zhodnotit svou návštěvu v La Maison Citroën prostřednictvím webové stránky Citroën Advisor. A nezapomeňte návštěvu zakončit v testovacím prostoru v suterénu a v servisu na stejné adrese.

KDE NÁS NAJDETE?

MAISON CITROËN

 

39, rue Saint-Didier

75016 PARIS

 

Tel : 01 44 34 76 95

MAP
Top