Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin
1800x681-Hypnos.jpg

Koncept HYPNOS


HYPNOS

KREATIVITA A TECHNOLOGIE

Hypnos, obzvlášť vydařená kombinace různých stylů, v sově spojuje kreativní technologie zajišťující nejen pozoruhodný výkon, ale také šetrné k životnímu prostředí a přinášející také cestujícím silný a subtilní zážitek zároveň.

NOVÁTORSKÁ A UŠLECHTILÁ SILUETA

Díky dynamickým a dobře formovaným tvarům, v nichž se spojuje plynulost a napětí nabízí koncepční vůz Hypnos vzácnou eleganci a pocit robustnosti, a za něž vděčí zejména:

  • výraznému podběhu kol
  • napjatým liniím kapoty 
  • obrysu vysoké karoserie

Ušlechtilý vzhled karoserie ještě umocňuje zářivý a hluboký odstín šedi, který se mění podle osvětlení.

Koncepční vůz Citroën Hypnos - Novátorská a ušlechtilá silueta

NOVÁTORSKÁ ARCHITEKTURA

Přístup

Koncepční vůz Citroën Hypnos - Přístup

Vstup do vozu usnadňuje otvírání předních a zadních dveří od sebe a také přístup do zavazadlového prostoru je díky zádi s otvíráním typu kargo optimální.
Speciální otvírání má u vozu Hypnos nejen vizuální účinek, ale zlepšuje i jeho funkčnost a připomá, že jde o vůz určený na cesty a výlety.

Interiér

Koncepční vůz Citroën Hypnos - Interiér

Středem prostoru vyhrazeného cestujícím jsou čtyři sedadla tvořená mnoha buňkami hranolovitého tvaru, které lze podle potřeby nafouknout či vyfouknout a jež slouží k masáži bederních a zádových partií. Ty jsou šroubovitě uspořádány z jedné i druhé strany ústřední šroubovice. 

KREATIVNÍ VNITŘNÍ PROSTOR

Koncepční vůz Citroën Hypnos - Kreativní vnitřní prostor

Vnitřní prostor rozehrává všechny barvy duhy, takže překvapivě kontrastuje s odstínem exteriéru.
Interiér, obložený ušlechtilými materiály, jako je kartáčem čištěný hliník nebo kůže, byl rafinovaně upraven tak, by cestujícím nabízel atmosféru absolutní pohody a potrvzoval, že Hypnos patří mezi do světa výjimečných vozů.

PROVĚŘENÝ POŽITEK Z JÍZDY

Funkce boost

Koncepční vůz Citroën Hypnos - Funkce boost

V případě energického sešlápnutí pedálu akcelerátoru přidá funkce boost k momentu tepelného motoru moment motoru elektrického. Hypnos tak dokáže akcelerovat z 0 na 100 km/h za 9,4 sekundy a urazit 1000 m od startu po zastavení za 31 sekund.

Hydraulické pérování

Kjoncepční vůz Citroën Hypnos - Hydraulické pérování

Hypnos má výhodu hydraulického pérování třetí generace. Tato technologie nejen že nabízí vysokou úroveň komfortu, ale také zajišťuje perfektní chování vozu na silnici.

4x4

Koncepční vůz Citroën Hypnos - 4x4

V případě slabé adheze nebo silného namáhání přejde vozidlo k náhonu na čtyři kola, kdy pohon zajišťuje elektrický motor v zadní části vozu. To přináší  výhody zvýšené mobility a umožňuje plně využívat potenciálu Hypnosu bez ohledu na povrch vozovky.

HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE DIESEL

Inteligence Hypnosu spočívá v kombinaci tepelného motoru Diesel 2 l HDi FAP de 200 ch (napojeného na ruční šestirychlostní převodovku) s elektrickým motorem o výkonu 50 ch umístěným na úrovni zadní nápravy.

Vozidlo s nulovými emisemi

Koncepční vůz Citroën Hypnos - Vozidlo s nulovými emisemi

Díky hybridní technologii Diesel Hypnos přispívá k respektování životního prostředí. To platí zejména pro jízdy po městě v režimu ZEV (Zero Emission Vehicule), kdy se plně přejde na elektrický motor.

Stop&Start

Koncepční vůz Citroën Hypnos - Stop&Start

Hypnos je vybaven výkonnou technologií Stop & Start, jež při zácpách nebo poři zastavení vozidla uvede tepelný motor do pohotovostního režimu (spotřeba při smíšeném cyklu je 4,5 l/100 km a emise CO2 činí 120 g/km).

Top