CITROËN JE S VÁMI - AUTOSALONY OTEVŘENY OD 20. DUBNA

VÍCE

Budete přesměrováni za vteřin

Citroën SpaceTourer: „UNLIMITED LIFE*“

Citroën SpaceTourer je moderní vůz výrazného charakteru, který díky svým 3 tvarům a možnostem vnitřního uspořádání přináší novou odpověď na potřeby rodinných nebo přátelských „klanů“, ale také podnikatelů. Tato nová dodávka, která je určena pro delší cesty, v sobě spojuje komfort, praktičnost a krásu. SpaceTourer nabízí díky své nové platformě dynamické jízdní vlastnosti a vynikající účinnost se spotřebou v kategorii Best in Class. Je vybaven technologiemi, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti a usnadňují každodenní provoz. SpaceTourer, tento společník pro intenzivní život bez hranic, bude ve světové premiéře představen na ženevském autosalonu.

Citroën, který je průkopníkem v oblasti vozů MPV a ludospace, disponuje vynikajícím know-how, na jehož základě vyvíjí prostorné víceúčelové vozy, které jsou velmi příjemné k cestování.

Značka s vozem SpaceTourer doplňuje svou nabídku a ukazuje schopnost nabízet stále luxusnější vozy. Moderní vůz přináší odpověď vhodnou pro svět v pohybu, v němž se mění způsob života a věci se vyvíjejí a v němž je stále běžnější, že lidé tráví volný čas a cestují společně ve větším počtu. Optimistický, praktický a uživatelsky příjemný SpaceTourer dokáže předvídat všechny možnosti a usnadňuje tak život.

Víceúčelový Citroën SpaceTourer existuje ve 3 verzích. Dokáže tak splnit potřeby jak dnešních rodin, tak podnikatelů, a to s odvahou, která je pro Citroën charakteristická.

SpaceTourer nabízí:

- design s ladnými tvary bez známek agresivity pro dokonalý klid. Styl vozu SpaceTourer je energický a vzbuzuje důvěru, díky vyšší přední masce, která je pro něj charakteristická, na silnici dominuje;

- účinnou architekturu pro větší prostornost, praktičnost a přizpůsobení se každé situaci. Modulární platforma vzešlá z platformy EMP2 nabízí více prostoru v kabině, větší objem zavazadlového prostoru a lepší ovladatelnost. Vůz je k dispozici ve 3 délkách, včetně na trhu netypických 460 cm, kdy se do vozu vejde až 9 osob**. Je tedy ideálním společníkem pro život na venkově i ve městě. S výškou 190 cm se snadno vejde do zastřešených podzemních parkovišť. Velmi praktický vůz je opatřen bočními posuvnými dveřmi s automatickým ovládáním, otevíracím oknem zadního víka a řadou odkládacích přihrádek;

- komfort pro větší pohodu těla i ducha, s příjemným interiérem, vyšší polohou při řízení, posuvnými sedadly, které lze podle potřeby otočit, a střešním oknem. Pohodu zvyšuje i akustické zpracování na vysoké úrovni zajišťující optimální jízdní komfort;

- technologie usnadňující život, jako je promítání informací na čelní sklo a on-line navigace 3D Citroën Connect Nav, ale také technologie zvyšující bezpečnost, mimo jiné: Coffee Break Alert, systém, který vyzve řidiče, aby si po 2 hodinách nepřetržitého řízení udělal přestávku, varování před snížením pozornosti řidiče, které dokáže zjistit, kdy je řidič nepozorný, a varování před rizikem srážky. Díky všem těmto technologiím a funkcím získal SpaceTourer maximální výsledek 5 hvězdiček v testech EuroNCAP.

- dieselové motory poslední generace BlueHDi s výkonem až 180 k a 400Nm a spotřebou a emisemi CO2 „Best in Class“ v tomto segmentu (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2) a s nízkými provozními náklady.

* Život bez omezení
** podle dané země

Top