Budete přesměrováni za vteřin

Citroën slaví

100 let pokroku, designu a inovací, 100 let s vámi

100let

-

Vítejte na stránkách oslav 100 let existence značky Citroën. Jde o výjimečné, v historii automobilismu významné výročí, které stojí za to oslavovat po celý rok. Značka Citroën Česká republika v rámci oslav 100 let uspořádala zajímavé akce, na které vás všechny srdečně zveme. Vyberte si z naší nabídky a přijďte slavit s námi! Těšíme se na vás.

100-let

SETKÁNÍ 100 LET CITROËN

PRAHA 9 | LETIŠTĚ LETŇANY (PVA)
SOBOTA 7. ZÁŘÍ 2019

Největší a jedinečné setkání veteránů a příznivců značky Citroën v historii České republiky, které proběhne v rámci oslav výročí 100 let značky Citroën v sobotu 7. září na Letišti Letňany. Program začíná v 10.00 hodin, ukončení je plánováno v 18.00 hodin.

Každý registrovaný účastník získá ve stánku Citroën malý dárek. Navíc budete mít možnost zúčastnit se specializovaných workshopů a přednášek. Těšíme se na vás!

-

CITROËN EXPERIENCE ROADSHOW

ČESKÁ REPUBLIKA | ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2019

3. ročník CITROËN EXPERIENCE ROADSHOW zavítá opět do měst České republiky v září a v říjnu 2019.

Letos bude roadshow probíhat v duchu výročí 100 let značky Citroën, takže se můžete, kromě nových vozů, těšit na veterány, historii automobilky Citroën, butik 100 let Citroën a bohatý doprovodný program s občerstvením.
experience-roadshow

-

LEGENDY-2019

CITROËN NA LEGENDÁCH 2019

PRAHA 7 | VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE
PÁTEK 17. 5. – NEDĚLE 19. 5.

Přijďte si prohlédnout expozici 100 let Citroën na Legendách 2019! V části historie uvidíte 10 ikonických modelů Citroën, které ve své době určovaly směr vývoje automobilismu a na přehledných panelech chronologickou historii značky Citroën.

V expozici současných modelů můžete vidět nové SUV C5 Aircross, kompaktní SUV C3 Aircross a také INSPIRACI CITROËN FAMILY ADVENTURE – vozy Berlingo a Spacetourer se střešními stany AUTOHOME a kempingovou výbavou.

RETROMOBILE 2019

6.–10. ÚNORA, PAŘÍŽ, VÝSTAVIŠTĚ EXPO PORTE DE VERSAILLES

Citroën si na zásadní setkání milovníků automobilové historie připravil nevídané uspořádání svého stánku věnovaného 100. výročí své existence. Na 1200 m2 tak představuje 30 legendárních modelů rozdělených do 3 skupin: sériové vozy, koncepční vozy a závodní vozy.


Retromobile6_400x260

-

Retromobile13_400x260

-

Retromobile12_400x260

-

Retromobile_625x250

KATALOG RÉTROMOBILE

U příležitosti stého výročí založení vydává Citroën speciální sběratelský katalog s vybranými 30 vozy zastupujícími 100 let historie značky. Výborná příležitost, jak si udělat nádhernou cestu v čase! Užijte si čtení…

Značka Citroën od roku 1919 prokazuje odvahu a orientaci na zákazníka, na člověka, a toto své zaměření nikdy během své historie nepopřela. Citroën, za kterým stojí téměř stoletý odkaz více než 300 modelů, z nichž některé navždy poznamenaly automobilové odvětví, je zapsán v srdci každého Francouze. A vy máte nyní možnost se do světa tohoto historického odkazu, který inicioval vizionářský génius André Citroën, ponořit.

597x400_2colonnes_mixtes_portrait.jpg

INTERAKTIVNÍ MUZEUM ZNAČKY

Jste připraveni cestovat v čase? 

Na webových stránkách muzea Citroën Origins si můžete prohlédnout více než 50 legendárních modelů, které jsou součástí historického dědictví značky, můžete si je zobrazit v pohledu 360°, a to jak zvenku, tak zevnitř. Od dobových modelů, jako je Citroën Type A, přes naše závodní a koncepční vozy po modely, díky nimž je značka známá dnes. Najdete zde všechny slavné vozy, které psaly historii značky Citroën a ukazují, jaká bude její budoucnost.

MUZEUM CONSERVATOIRE CITROËN

.

Citroën vybudoval od roku 1919 do dnešní doby jedinečné automobilové dědictví, které se zachovalo v muzeu Conservatoire v Aulnay-sous-Bois, jež hostí jednu z největších sbírek automobilů na světě, kterou tvoří více než 400 historických modelů.


Nesmíme rovněž zapomínat na archivy výrobních a obchodních dokumentů, které zachycují historii této legendární značky.

 

Gif-Animé.gif
Top