Budete přesměrováni za vteřin

C3 WRC 2019

NOVINKA STÁJE CITROËN RACING V BARVÁCH OSLAV 100. VÝROČÍ

 

C3-WRC-tout-terrain-1_625x350

PROPRACOVANÝ DESIGN

ROVNOVÁHA, ROBUSTNOST A IDENTITA

Velká péče byla věnována aerodynamice, která nabízí větší výkony a stabilitu ve vysoké rychlosti.
Blok motoru je součástí prodloužení linie bočních oken, která tvaru vozu dodává rovnováhu a přirozenou sílu. Světelný dvouúrovňový podpis, logo značky a jeho dvojitá chromovaná lišta zasahuje až ke světlům pro denní svícení s LED diodami a zvýrazňuje identitu ke značce.

VÝKON TERÉNNÍHO VOZU

AERODYNAMIKA

Zadní nárazník napomáhá odhazování zeminy a sněhu na lehkém terénu.
Aerodynamický systém doplňuje i pozoruhodný spojler, který tvoří spodní „lopatka“ a složitá horní plocha. Spojler zajišťuje účinnost celku a přispívá k výkonnosti vozu Citroën C3 WRC.
C3-WRC-Monte-Carlo_625x350

PRŮLOMOVÉ TECHNOLOGIE

520x293_2.jpg

...

 

NEJLEPŠÍ MOTOR, KTERÝ KDY CITROËN VYVINUL

„Myslím, že mohu říct, že Citroën C3 WRC je vybaven nejvýkonnějším motorem, jaký jsme jen mohli vyrobit. Během svého působení ve WTCC jsme získali od rallye odstup, a to nám umožnilo pustit se do této výzvy s novým pohledem. Rámec pravidel GRE je přísný, ale nabízí dostatek svobody pro nalezení nových řešení. Troufli jsme si přijít s řadou nových technologických novinek, které pochopitelně neprozradím! Jsme hrdí na odvedenou práci, zejména na to, že se nám podařilo omezit tření. Je to o to víc uspokojivé, že tyto novinky se jednou budou používat sériově u všech vozů Citroën.“

Patrice Davesne, koncepce motoru

OD MALÉHO MĚSTSKÉHO AUTA K VELKÉMU SPORŤÁKU

Citroën C3 WRC je závodní a sportovní verzí vozu Citroën C3, od něhož převzal jedinečnou morfologii, charismatickou přední masku, světla, křivky a to, jak dokonale sedí na silnici... S trochou snahy se tak z malého městského auta může stát velký sporťák!

MINIATURA C3 WRC

Připojte se k závodu s miniaturami Citroën Racing! Vypodobňují historii a sportovní výkony značky prostřednictvím modelů, jako jsou Citroën C3 WRC 2017,
C-Elysée WTCC 2015, Citroën DS3 WRC 2011 a dalších...

Chcete-li svou sbírku vylepšit, není nic lepšího než miniatura C3 WRC řízená Sébastien Ogier a Julien Ingrassia v roce 2019!

Cena 1:43 – 41 €


Miniature de Citroën C3 WRC avec figurines de pilotes
Top