Budete přesměrováni za vteřin

OBJEVTE CITROËN KONEKTIVNÍ SLUŽBY

PROPOJENÝ CITROËN NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Od roku 2019 jsme standardně, nebo na přání v závislosti na modelu a verzi, vybavili naše vozy navigačním systémem Citroën Connected Nav nejnovější generace. Obsahuje 3D dotykovou obrazovku, na které si můžete během cesty prohlížet všechny informace. Aby vám Citroën Connect Nav pomohl s přípravou na cestu, provedl vás a optimalizoval váš itinerář v reálném čase, je spojen s propojenými službami TomTom. Cestujte s klidem a bezpečím!

ZJISTĚTE VÍCE O CITROËN CONNECT NAV NA VIDEU

PŘIPOJENÉ SLUŽBY

BUĎTE INFORMOVANÍ V REÁLNÉM ČASE

Citroën Connect Nav spojuje služby:
Propojený navigační balíček s :
        - Provoz v reálném čase prostřednictvím služeb TomTom
        - Nebezpečné zóny zmapované službami TomTom

Muž na palubě nového Citroënu C4 Citroën s připojenou navigační obrazovkou

Tyto služby jsou poskytovány zdarma po dobu 3 let a poté je možné si předplatit jejich prodloužení či obnovu. 

V případě, že je vozidlo vybaveno telematických systémem CITROËN Connect Box, probíhá aktualizace dat přes integrovanou SIM kartu, a to bez dalších dodatečných poplatků. V případě, že vozidlo není vybaveno telematickým systémem CITROËN Connect Box, je potřeba pro přenos dat využít hotspot z chytrého telefonu (náklady na připojení se v tomto případě účtují dle tarifu operátora).

Chcete-li aktivovat tyto služby, přejděte na stránky konektivních služeb CITROËN Services Store a přihlaste se ke svému účtu. Pokud jste si účet dosud nevytvořili, založte si jej na těchto stránkách. Více informací o aktivaci služeb naleznete níže na stránce Otázky a odpovědi v části 3D Online navigace (TomTom) a Konektivní služby (Services Store, MyCitroën App)

Top