Podívejte se na obsah
30% SLEVA NA BATERIE

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu. Patří k nim světla, alarm, topení, stěrače, palubní počítač či autorádio.

 

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si ji můžete nechat prověřit pomocí speciálního testeru v autorizovaném servisu CITROËN. Chcete-li být na zimu plně připraveni, doporučujeme absolvovat sezónní prohlídku za 499 Kč. Stav baterie je jedním z dvaceti kontrolních bodů této prohlídky.

 

Pokud se ukáže, že akumulátor ve vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme jej preventivně vyměnit za nový,  aby se vám nestalo, že vůz nepůjde nastartovat. Kvalitní baterie je důležitá zejména ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

 

Připravili jsme akční nabídku všech akumulátorů s 30% slevou! Baterie CITROËN jsou vyvinuté přímo pro váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují příznivými cenami. 

 

Navíc každý zákazník, který  v říjnu absolvuje podzimní prohlídku, získá navíc ZDARMA 5l zimní směsi do ostřikovačů.

 

 

Akce  na akumulátory platí u participujících autorizovaných koncesionářů Citroën od 3.10. do 31. 12.  2022 nebo do vyprodání zásob.