Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

DESIGN

1200x400-C4

CITROËN C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo  s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Lazuli, černá Onyx, béžová Sable).

PŘEDNÍ ČÁST

FaceAV2019_18K19_747X400

CITROËN C4 SpaceTourer má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Přední nárazník v barvě karoserie rozděluje příď vozu na dvě části a úzké přední světlomety získávají elegantně protáhlý tvar.  

DVOUBAREVNÉ PROVEDENÍ KAROSERIE

OffreBitonPano_17K32_2018_747X400

Dynamický charakter vozu CITROËN C4 SpaceTourer umocňuje také střecha ve dvou odstínech černé. Je to designový prvek, který ve spojení s černými kryty vnějších zpětných zrcátek zdůrazňuje osobitost vozu a rozšiřuje možnosti, jak si upravit jeho vzhled podle vlastního přání. Jedná se příplatkovou výbavu, která je k dispozici pro všechny barvy karoserie.

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

FeuxAR2019_18K18_747X322

.

Zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů C4 SpaceTourer.

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

Jantes5pl_17K53_747X322

.

CITROËN C4 SpaceTourer může být vybavený novými pětipaprskovými 17'' disky kol z lehké slitiny  černé barvě a s černým diamantovým výbrusem.  

LOGO ZNAČKY

ChevronsAR2019_18K22_747X322

.

Chromovaný obrys šípů zadního loga vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN a současně zdůrazňuje moderní charakter vozu C4 SpaceTourer. 

1 VŮZ, 4 PROVEDENÍ INTERIÉRU

STANDARDNÍ INTERIÉR "AMBIANCE"

INTERIÉR "AMBIANCE WILD BLUE"

INTERIÉR "DUNE BEIGE"

INTERIÉR "HYPE GREY"

.

Funkční interiér Ambiance se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo Grey dokonale ladí s provedením palubní desky nového vozu C4 SpaceTourer. 

AmbianceSerie_580X323
AmbianceWildBlue_580X323

.

Barvy, moderní vzhled, prostor: modré látkové čalounění Levanzo Blue, palubní deska Délice Nacré zdobená střídmými chromovanými dekory, madla dveří s modrým laserovým gravírováním... provedení Wild Blue je synonymem pro aktivní životní styl.

V tomto provedení je vůz vybavený masážními sedadly, chromovanými výstupy vzduchu na palubní desce a chromovanými prahy předních dveří.

.

Je pro vás při každodenním používání vozu důležitý především klid a pohodlí? Pak vás jistě osloví interiér Dune Beige, který klade důraz na světlo a pohodu. Váš maximální komfort zajišťují přední sedadla s masážní funkcí, koberečky nebo vonný osvěžovač vzduchu. Tento interiér je vybavený příjemným látkovým čalouněním sedadel Yatago Grey.

AmbianceDuneBeige_380X323
AmbianceHypeGrey_580X323

.

Velmi elegantní interiér Hype Grey spojuje luxusní čalounění v provedení látka Finn Black/kůže Grey s funkčními vymoženostmi výbavového paketu Lounge a vy se tak můžete těšit na veškerou exkluzivní komfortní výbavu vozu CITROËN C4 SpaceTourer.  

DOKONALÁ POHODA

Bienetre3_18K1_1250X700

Interiér vozu CITROËN C4 SpaceTourer svědčí o kvalitách a know-how značky v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem a nadstandardní výbavou.

PACK LOUNGE: DOKONALÝ KOMFORT

747x322_sièges-confort.jpg

Cestujte vždy 1. třídou! V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer je zasvěcené vašemu komfortu, takže se ve voze se budete cítit jako v bavlnce! Charakter pohodlného loftu se promítá i do výbavy vozu, která zahrnuje například přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo spolujezdce "Relax" s opěrkou nohou v natažené poloze nebo komfortní opěrky hlavy Relax v 1. i 2. řadě sedadel s pohodlnou boční oporou.

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

747x322_matières.jpg

V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Povrch palubní desky i speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality. 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Program CITROËN ADVANCED COMFORT® ovlivnil vývoj vozu CITROËN C4 SpaceTourer ve všech směrech. Osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, komfortní výbava Pack Lounge, možnosti konektivity a dokonale komfortní odpružení... obě verze tohoto vozu byly navrženy tak, aby se pro vás každá cesta stala příjemným zážitkem plným pohody a uvolnění.
Tranche-5.jpg

ROZMĚRY CITROËNU C4 SPACETOURER

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

l

Habitabilite2_17K108597X500

VELKORYSÝ PROSTOR

Potřebujete velký přepravní prostor? CITROËN C4 SpaceTourer s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m.

HANDS-FREE OVLÁDÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Další silnou stránkou vozu C4 SpaceTourer je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 537 do 630 litrů.

CITROËN C4 SpaceTourer navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.
Hayonmainslibres2_17K57_597X500

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

Být v kontaktu, mít při řízení jistotu

Technologie1_36212_2018_1500X700

Cestující vozu CITROËN C4 SpaceTourer mají k dispozici 3 systémy, díky nimž vždy spolehlivě najdou cestu do cílové destinace a své digitální zařízení si mohou propojit se systémem ve voze. Buďte v kontaktu a užijte si pohodovou jízdu s uživatelsky vstřícnými systémy Citroën Connect Nav, Connect Box a Mirror Screen!

CITROËN C4 SpaceTourer zároveň nabízí 15 asistenčních systémů řízení, s nimiž je řízení mnohem klidnější a bezpečnější a které vám pomohou bojovat s únavou či nepozorností za volantem.

15 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

KONEKTIVITA A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Mirror Screen

MirrorScreen_747X322

Funkce Mirror Screen vám umožní duplikovat nebo přenést displej kompatibilního chytrého telefonu na dotykový displej ve voze.
Multimediální soubory a kompatibilní aplikace v telefonu tak můžete snadno a bezpečně ovládat přímo na dotykovém displeji. Podle typu telefonu je možné aplikace ovládat i pomocí hlasových povelů.
Mirror Screen funguje s protokoly Apple CarPlay™, Android Auto a MirrorLink®.

Ve výbavě podle zvolené verze

Citroën Connect Nav

C4-Cactus-Mirror_Screen

On-line navigační systém 3D s dotykovým kapacitním displejem 7" je pro funkce navigace, telefon a média vybavený i hlasovým ovládáním.

Ve výbavě podle zvolené verze

Citroën Connect Box s Pack SOS a asistenčními službami

ConnectBox2_747X322

Tísňové volání a asistenční služby s určením polohy. V případě nehody nebo jiné krizové situace, která vyžaduje rychlý zásah, můžete tísňové volání aktivovat stisknutím "SOS" nebo ho systém vyšle automaticky. Po stisknutí tlačítka s logem CITROËN může řidič požádat o pomoc operační středisko asistenčních služeb. Služba funguje bezplatně 24 hodin 7 dní v týdnu.

Ve výbavě podle zvolené verze

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

EAT8_AP308_2017_054_747X400

Pro vyšší komfort a potěšení z jízdy je nyní CITROËN C4 SpaceTourer vybavený automatickou 8stupňovou převodovkou EAT8  (Efficient Automatic Transmission 8), která optimalizuje řazení a umožňuje snížit spotřebu a emise CO2. V porovnání s předchozí verzí EAT6 můžete s touto novou automatickou převodovkou díky rozšíření funkce Stop&Start do 20 km/h, 8 převodům, větší kompaktnosti a nižší hmotnosti dosáhnout  až 7% úspory paliva. Rovněž komfort používání je zásluhou precizního nastavení řazení dokonalý.

BENZINOVÝ MOTOR PureTech

Essence2019_18K47_747X400

Tříválcový přeplňovaný benzinový motor PureTech 130 S&S EAT6 s vysokotlakým přímým vstřikováním a turbodmychadlem nové generace s výkonem až 240 000 ot/min spojuje kvality benzinového motoru PureTech s účinností automatické převodovky EAT6 a řidiči při jízdě dodá větší jistotu. V dané kategorii vykazuje nejlepší poměr mezi točivým momentem v nízkých otáčkách a výkonem: 95 % točivého momentu je k dispozici v rozmezí do 1500 do 3500 ot/min, což za všech okolností zaručuje optimální odezvu motoru. 

Top