Budete přesměrováni za vteřin

DESIGN

1200x400-C4

CITROËN C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo  s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Lazuli, černá Onyx, béžová Sable).

FaceAV2019_18K19_747X400

PŘEDNÍ ČÁST

CITROËN C4 SpaceTourer má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Přední nárazník v barvě karoserie rozděluje příď vozu na dvě části a úzké přední světlomety získávají elegantně protáhlý tvar.  

OffreBitonPano_17K32_2018_747X400

DVOUBAREVNÉ PROVEDENÍ KAROSERIE

Dynamický charakter vozu CITROËN C4 SpaceTourer umocňuje také střecha ve dvou odstínech černé. Je to designový prvek, který ve spojení s černými kryty vnějších zpětných zrcátek zdůrazňuje osobitost vozu a rozšiřuje možnosti, jak si upravit jeho vzhled podle vlastního přání. Jedná se příplatkovou výbavu, která je k dispozici pro všechny barvy karoserie.

FeuxAR2019_18K18_747X322

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

.

Zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů C4 SpaceTourer.

Jantes5pl_17K53_747X322

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

.

CITROËN C4 SpaceTourer může být vybavený novými pětipaprskovými 17'' disky kol z lehké slitiny  černé barvě a s černým diamantovým výbrusem.  

ChevronsAR2019_18K22_747X322

LOGO ZNAČKY

.

Chromovaný obrys šípů zadního loga vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN a současně zdůrazňuje moderní charakter vozu C4 SpaceTourer. 

1 VŮZ, 4 PROVEDENÍ INTERIÉRU

STANDARDNÍ INTERIÉR "AMBIANCE"

INTERIÉR "AMBIANCE WILD BLUE"

INTERIÉR "DUNE BEIGE"

INTERIÉR "HYPE GREY"

.

Funkční interiér Ambiance se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo Grey dokonale ladí s provedením palubní desky nového vozu C4 SpaceTourer. 

AmbianceSerie_580X323
AmbianceWildBlue_580X323

.

Barvy, moderní vzhled, prostor: modré látkové čalounění Levanzo Blue, palubní deska Délice Nacré zdobená střídmými chromovanými dekory, madla dveří s modrým laserovým gravírováním... provedení Wild Blue je synonymem pro aktivní životní styl.

V tomto provedení je vůz vybavený masážními sedadly, chromovanými výstupy vzduchu na palubní desce a chromovanými prahy předních dveří.

.

Je pro vás při každodenním používání vozu důležitý především klid a pohodlí? Pak vás jistě osloví interiér Dune Beige, který klade důraz na světlo a pohodu. Váš maximální komfort zajišťují přední sedadla s masážní funkcí, koberečky nebo vonný osvěžovač vzduchu. Tento interiér je vybavený příjemným látkovým čalouněním sedadel Yatago Grey.

AmbianceDuneBeige_380X323
AmbianceHypeGrey_580X323

.

Velmi elegantní interiér Hype Grey spojuje luxusní čalounění v provedení látka Finn Black/kůže Grey s funkčními vymoženostmi výbavového paketu Lounge a vy se tak můžete těšit na veškerou exkluzivní komfortní výbavu vozu CITROËN C4 SpaceTourer.  

DOKONALÁ POHODA

Bienetre3_18K1_1250X700

Interiér vozu CITROËN C4 SpaceTourer svědčí o kvalitách a know-how značky v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem a nadstandardní výbavou.

747x322_sièges-confort.jpg

PACK LOUNGE: DOKONALÝ KOMFORT

Cestujte vždy 1. třídou! V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer je zasvěcené vašemu komfortu, takže se ve voze se budete cítit jako v bavlnce! Charakter pohodlného loftu se promítá i do výbavy vozu, která zahrnuje například přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo spolujezdce "Relax" s opěrkou nohou v natažené poloze nebo komfortní opěrky hlavy Relax v 1. i 2. řadě sedadel s pohodlnou boční oporou.

747x322_matières.jpg

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Povrch palubní desky i speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality. 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Program CITROËN ADVANCED COMFORT® ovlivnil vývoj vozu CITROËN C4 SpaceTourer ve všech směrech. Osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, komfortní výbava Pack Lounge, možnosti konektivity a dokonale komfortní odpružení... obě verze tohoto vozu byly navrženy tak, aby se pro vás každá cesta stala příjemným zážitkem plným pohody a uvolnění.
Tranche-5.jpg

ROZMĚRY CITROËNU C4 SPACETOURER

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

l

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4
Habitabilite2_17K108597X500

VELKORYSÝ PROSTOR

Potřebujete velký přepravní prostor? CITROËN C4 SpaceTourer s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m.

HANDS-FREE OVLÁDÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Další silnou stránkou vozu C4 SpaceTourer je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 537 do 630 litrů.

CITROËN C4 SpaceTourer navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.
Hayonmainslibres2_17K57_597X500

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

Být v kontaktu, mít při řízení jistotu

Technologie1_36212_2018_1500X700

Cestující vozu CITROËN C4 SpaceTourer mají k dispozici 3 systémy, díky nimž vždy spolehlivě najdou cestu do cílové destinace a své digitální zařízení si mohou propojit se systémem ve voze. Buďte v kontaktu a užijte si pohodovou jízdu s uživatelsky vstřícnými systémy Citroën Connect Nav, Connect Box a Mirror Screen!

CITROËN C4 SpaceTourer zároveň nabízí 15 asistenčních systémů řízení, s nimiž je řízení mnohem klidnější a bezpečnější a které vám pomohou bojovat s únavou či nepozorností za volantem.

15 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

KONEKTIVITA A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

MirrorScreen_747X322

Mirror Screen

Funkce Mirror Screen vám umožní duplikovat nebo přenést displej kompatibilního chytrého telefonu na dotykový displej ve voze.
Multimediální soubory a kompatibilní aplikace v telefonu tak můžete snadno a bezpečně ovládat přímo na dotykovém displeji. Podle typu telefonu je možné aplikace ovládat i pomocí hlasových povelů.
Mirror Screen funguje s protokoly Apple CarPlay™, Android Auto a MirrorLink®.

Ve výbavě podle zvolené verze

C4-Cactus-Mirror_Screen

Citroën Connect Nav

On-line navigační systém 3D s dotykovým kapacitním displejem 7" je pro funkce navigace, telefon a média vybavený i hlasovým ovládáním.

Ve výbavě podle zvolené verze

ConnectBox2_747X322

Citroën Connect Box s Pack SOS a asistenčními službami

Tísňové volání a asistenční služby s určením polohy. V případě nehody nebo jiné krizové situace, která vyžaduje rychlý zásah, můžete tísňové volání aktivovat stisknutím "SOS" nebo ho systém vyšle automaticky. Po stisknutí tlačítka s logem CITROËN může řidič požádat o pomoc operační středisko asistenčních služeb. Služba funguje bezplatně 24 hodin 7 dní v týdnu.

Ve výbavě podle zvolené verze

EAT8_AP308_2017_054_747X400

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

Pro vyšší komfort a potěšení z jízdy je nyní CITROËN C4 SpaceTourer vybavený automatickou 8stupňovou převodovkou EAT8  (Efficient Automatic Transmission 8), která optimalizuje řazení a umožňuje snížit spotřebu a emise CO2. V porovnání s předchozí verzí EAT6 můžete s touto novou automatickou převodovkou díky rozšíření funkce Stop&Start do 20 km/h, 8 převodům, větší kompaktnosti a nižší hmotnosti dosáhnout  až 7% úspory paliva. Rovněž komfort používání je zásluhou precizního nastavení řazení dokonalý.

Essence2019_18K47_747X400

BENZINOVÝ MOTOR PureTech

Tříválcový přeplňovaný benzinový motor PureTech 130 S&S EAT6 s vysokotlakým přímým vstřikováním a turbodmychadlem nové generace s výkonem až 240 000 ot/min spojuje kvality benzinového motoru PureTech s účinností automatické převodovky EAT6 a řidiči při jízdě dodá větší jistotu. V dané kategorii vykazuje nejlepší poměr mezi točivým momentem v nízkých otáčkách a výkonem: 95 % točivého momentu je k dispozici v rozmezí do 1500 do 3500 ot/min, což za všech okolností zaručuje optimální odezvu motoru. 

Top