Budete přesměrováni za vteřin

DESIGN

1200x400-C4

CITROËN Grand C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo  s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Alchemy, černá Onyx, béžová Sable).

FaceAV2019_CL.19.007.014_747X400

PŘEDNÍ ČÁST

CITROËN Grand C4 SpaceTourer má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Stejně jako u předchozího modelu šípy v logu značky ubíhají v prodloužení do stran a tvoří ozdobný chromovaný lem denních světel. 

ArcheToit2019_CL.19.007.018_747X400

STŘEŠNÍ OBLOUKY

Střešní oblouky v novém šedém odstínu Silver jsou stylovým doplňkem, který zdůrazňuje osobitost této karosářské verze a propůjčuje siluetě vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer velmi elegantní a vytříbený vzhled. 

FeuxAR7places_747X322

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

.

Zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů  CITROËN Grand C4 SpaceTourer .  

Jantes7pl_17K30_17K30_747X322

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

.

Černý diamantový výbrus hliníkových disků kol dokonale ladí s odstíny karoserie.

ChevronsAR2019_18K22_747X322

LOGO ZNAČKY

.

Chromovaný obrys šípů zadního loga vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN a současně zdůrazňuje moderní charakter vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer.

1 VŮZ, 3 PROVEDENÍ INTERIÉRU

Serienmäßiges Ambiente Citroën Grand C4 SpaceTourer

STANDARDNÍ INTERIÉR "AMBIANCE"

Funkční interiér Ambiance se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo Grey dokonale ladí s provedením palubní desky vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer.  

Ambiente Dune Beige Citroën Grand C4 SpaceTourer

INTERIÉR "DUNE BEIGE"

Provedení Dune Beige klade důraz na světlo a pohodu. Sedadlo spolujezdce Relax s opěrkou pro pohodlnou polohu při sezení a přední sedadla s masážní funkcí poskytují při jízdě jedinečné pohodlí. Velmi příjemné a měkké látkové čalounění Yatago Grey a vonný osvěžovač vzduchu v interiéru navozují atmosféru klidu a uvolnění. 

AmbianceHypeGrey_747X322

INTERIÉR "HYPE GREY"

Interiér Hype Grey spojuje stylově vytříbené čalounění látka/kůže s funkčními vymoženosti výbavovy a všichni cestující na palubě vozu se tak mohou těšit na komfort prvotřídní úrovně.

DOKONALÁ POHODA

Bienetre_18K1_1500X500

Interiér vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer svědčí o kvalitách a know-how značky v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem a nadstandardní výbavou.

747x322_sièges-confort.jpg

DOKONALÝ KOMFORT

Interiér nového vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer je vytvořený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Podle zvolené verze je vůz v rámci paketu Lounge vybavený předními sedadly s masážní funkcí a komfort cestování na předním sedadle spolujezdce zvyšuje opěrka nohou v natažené poloze.

747x322_matières.jpg

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

V interiéru nového vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Palubní deska s povrchem slush a speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Přístup značky CITROËN k zajištění maximálního komfortu všech osob na palubě vozu - řidiče i cestujících - je velmi komplexní. Program CITROËN ADVANCED COMFORT® zahrnuje inovativní a inteligentní technologická řešení zaměřená na fyzickou i psychickou pohodu posádky vozu. Řeší zajištění pohody uživatelů ve čtyřech základních oblastech: příjemné materiály a akustický komfort, praktické uspořádání interiéru za všech okolností, pohodové, mysl uklidňující prostředí a praktické, uživatelsky vstřícné technologie s intuitivním ovládáním.
Tranche-5.jpg

ROZMĚRY CITROËNU GRAND C4 SPACETOURER

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

l

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

VELKORYSÝ PROSTOR

Habitabilite2_18K6_1500X720

Potřebujete velký přepravní prostor? CITROËN Grand C4 SpaceTourer s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m. A naopak, pokud se rodina rozroste, stačí rozložit sedadla ukrytá pod podlahou v zadní části vozu.

HANDS-FREE OVLÁDÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Další silnou stránkou vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 645 do 704 litrů.

CITROËN C4 SpaceTourer navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.
Hayonmainslibres2_17K57_597X500

TECHNOLOGIE

Být v kontaktu, mít při řízení jistotu

Technologie1_36212_2018_1500X700

Cestující vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer mají k dispozici 3 systémy, díky nimž vždy spolehlivě najdou cestu do cílové destinace a své digitální zařízení si mohou propojit se systémem ve voze. Buďte v kontaktu a užijte si pohodovou jízdu s uživatelsky vstřícnými systémy Citroën Connect Nav, Connect Box a Mirror Screen!

CITROËN Grand C4 SpaceTourer zároveň nabízí 15 asistenčních systémů řízení, s nimiž je řízení mnohem klidnější a bezpečnější a které vám pomohou bojovat s únavou či nepozorností za volantem.

TECHNOLOGIE

15 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

KONEKTIVITA A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

C4-Cactus-Mirror_Screen

Mirror Screen

Funkce Mirror Screen vám umožní duplikovat nebo přenést displej kompatibilního chytrého telefonu na dotykový displej ve voze.
Multimediální soubory a kompatibilní aplikace v telefonu tak můžete snadno a bezpečně ovládat přímo na dotykovém displeji. Podle typu telefonu je možné aplikace ovládat i pomocí hlasových povelů.
Mirror Screen funguje s protokoly Apple CarPlay™, Android Auto.

Ve výbavě podle zvolené verze

MirrorScreen_747X322

Citroën Connect Nav

On-line navigační systém 3D s dotykovým kapacitním displejem 7" je pro funkce navigace, telefon a média vybavený i hlasovým ovládáním. 

Ve výbavě podle zvolené verze

ConnectBox2_747X322

Citroën Connect Box s Pack SOS a asistenčními službami

Tísňové volání a asistenční služby s určením polohy. V případě nehody nebo jiné krizové situace, která vyžaduje rychlý zásah, můžete tísňové volání aktivovat stisknutím "SOS" nebo ho systém vyšle automaticky. Po stisknutí tlačítka s logem CITROËN může řidič požádat o pomoc operační středisko asistenčních služeb. Služba funguje bezplatně 24 hodin 7 dní v týdnu.

Ve výbavě podle zvolené verze

EAT8_AP308_2017_054_747X400

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

Pro vyšší komfort a potěšení z jízdy je nyní CITROËN Grand C4 SpaceTourer vybavený automatickou 8stupňovou převodovkou EAT8  (Efficient Automatic Transmission 8), která optimalizuje řazení a umožňuje snížit spotřebu a emise CO2. V porovnání s předchozí verzí EAT6 můžete s touto novou automatickou převodovkou díky rozšíření funkce Stop&Start do 20 km/h, 8 převodům, větší kompaktnosti a nižší hmotnosti dosáhnout  až 7% úspory paliva. Rovněž komfort používání je zásluhou precizního nastavení řazení dokonalý.

Essence2019_CL.19.007.017_747X400

BENZINOVÝ MOTOR PureTech

Tříválcový přeplňovaný benzinový motor PureTech 130 S&S EAT6 s vysokotlakým přímým vstřikováním a turbodmychadlem nové generace s výkonem až 240 000 ot/min spojuje kvality benzinového motoru PureTech s účinností automatické převodovky EAT6 a řidiči při jízdě dodá větší jistotu. V dané kategorii vykazuje nejlepší poměr mezi točivým momentem v nízkých otáčkách a výkonem: 95 % točivého momentu je k dispozici v rozmezí do 1500 do 3500 ot/min, což za všech okolností zaručuje optimální odezvu motoru. 

NÁZOR TISKU

logo-press-svet-motoru

Citroën Grand C4 Picasso 2.0 BlueHDi vs. Renault Grand Scénic 1.6 dCi EDC

Kompaktní MPV loni oživila nová generace modelu Renault Scénic i zmodernizované provedení Citroënu C4 Picasso. Oba vyzkoušíme v prodlouženém provedení Grand.

logo-press-autobible

Citroen Grand C4 Picasso v dlouhodobém testu: Ohrožený druh

Picasso se vyznačuje neotřelým designem exteriéru i interiéru. Bude nás zajímat, zda originalita nepřekáží praktické použitelnosti

logo-press-bike

Citroen Grand C4 Picasso - Francouzský malíř libých pocitů

Příjemný na pohled, až k pomazlení, jako heboučký plyšák. Velmi živý a obratný, co se týká jízdního výkonu a vlastností, jako vytuněná autodráha. A pak zábavně hravý s tolika možnostmi, jako třeba lego stavebnice. Citroën Grand C4 Picasso, letos osvěžený faceliftem třetí generace, přináší akčním řidičům obraz velmi atraktivní kombinace.

logo-motor

Minivan od Citroënu dostal nový název a nový motor. Jak si poradí ve srovnání s dalšími dvěma lídry segmentu?

Top