[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]

C3 Aircross: Svěží vítr

logo-motor

Je tu nový C3 Aircross. Pohled na něj mě příjemně osvěžil. Není vůbec lehké vystoupit z řady. Vůz splňuje požadavky segmentu SUV – je robustní, má vysokou krátkou kapotu, oplastovaný podvozek pro hrátky v terénu, hranatější linie. Ale má i něco navíc, neotřelý šmrnc, provokuje.

C3 Aircross: Čtvercová revoluce

logo-suvmagazin

Koncern PSA vsadil u Citroënu C3 Aircross na vysokou úroveň komfortu a cenu auta stlačil hodně dolů. Aircross je teď jedním z nejlevnějších SUV na českém trhu. Vyzkoušeli jsme, jak jezdí

C3 Aircross: Jako osvěžující citronáda

logo-press-bike

Zapomeňte na "citronovou kachnu", éra četníka Louise de Funèse už je dávno pryč. To spíš jako by se Luc Besson naboural z filmového světa mezi automobilové vývojáře. Je tu Aircross od Citroënu. Namísto ztřeštěné komedie orginální akční thriller.

Nejdůležitější zkouška TEST - 1.2 Puretech MAN

logo-motor

Další novinka mezi městskými crossovery - Citroën C3 Aircross - bude muset prokázat své schopnosti při srovnání s lídrem třídy, Renaultem Captur. Který z nich je lepší?

Hedvábná stezka TEST - 1.2 Puretech EAT6

logo-automotor-sport

Francouzi dokázali dodat svému létajícímu koberci ještě více originality a praktičnosti. C3 Aircross je všechno jen ne nudná a všechno jen ne nekomfortní. Plejádu kudrlinek provází i řada praktických detailů.

Představujeme Citroën C3 Aircross: Posila v týmu

autofordrive

Mohutná vlna nových modelů SUV, která sleduje zvýšenou poptávku zákazníků, přinesla řadu zajímavých pojetí. Každá značka sáhla především po svých osvědčených kvalitách a silných stránkách, Citroën v tom není výjimkou. U své novinky C3 Aircross využívá zkušeností z uvedení modelu Cactus a C3.

Redukce i expanze

thauto

Citroën vstupuje na evropský trh s prvním crossoverem vlastní konstrukce, který provází slogan SUV by Citroën...

Top