[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]

TEST: Citroën C3 - SHINE 1.6 BlueHDi 100

logo-press-tt

Konvenční automobily dovede postavit každý, ale my jsme jiní – asi tak by se dala zjednodušeně vyjádřit filozofie značky Citroën. V průběhu její už téměř stoleté historie přišli Francouzi s řadou pozoruhodných vozů, často s neobvyklým technickým řešením a zajímavým tvarováním. K této tradici se hlásí i novinka na trhu, kterou je Citroën C3 třetí generace.

Citroën C3 - tohle auto se stane miláčkem všech žen!

logo-pres7s-zeny

Když se zeptáte každé ženy – řidičky, jaké je podle ní ideální auto, vyjmenuje vám ihned několik vlastností, které by její vysněný vůz měl mít.  Nejčastěji touží po autě do města, které má sportovní vzhled, je praktické, samo zaparkuje a okamžitě okouzlí jízdními vlastnostmi. My jsme pro vás takové našli!

TEST: Citroën C3 1.2 PureTech 82 (2017): Bublina do města

logo-press-autoroad

I když tohle auto měří na délku necelé čtyři metry, dovnitř se vejdou bez větších problémů čtyři průměrně vzrostlí cestující. Potěší i kufr, jenž disponuje základním objemem 300 litrů.

Citroën C3 1.6 BlueHDi (2016) - poučený kaktusář

logo-automotor-sport

Třetí generace Citroënu C3 přebírá prvky z originálního crossoveru C4 Cactus, nemá ale tolik chyb a nvíc přiváží kameru pro pořizování momentk zpoza čelního skla.

Top